WhatsApp Nasıl Bedava Kullanılır?

WhatsApp Nasıl Bedava Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Yine sitemizin değerli ziyaretçilerinden gelen sorulara cevap vermek istiyoruz, öncelikle bu soruyu bizler daha önce yanıtlamıştık işte yine usanmadan ve sıkılmadan daha farklı bir yöntem ile WhatsApp’ı nasıl bedava kullanacağınızdan bahsetmek isterim. Öncelikle WhatsApp bilindiği gibi ücretli bir uygulama bunun için bizler istesek de istemesek de WhatsAppa zaten yılda 1 kere olmak üzere ücret ödürüyoruz. Gelin bunu sizlere detaylı bir şekilde alt kısımdan açıklayalım.

WhatsApp Bedava Mı?

Öncelike WhatsApp ücretli değildir, sizden her yıl habersizce 1,79TL bir kesinti yapıyor. Bu kesintiyi eğer hattınız faturasız ise hattınızda TL olduğu zaman alıyor, yani emin olun bu parayı sizden çıkarıyor siz hattınıza 2-3 ay boyunca TL yüklemezseniz ve 4-5. ay da zaten illaki TL yükleme yapacaksınız bu durumda WhatsApp hattınızda TL olduğunu farkettiği sırada sizden reklam yayınlamadığı için ücret alacaktır. Eğer hattınız faturasız ise zaten her yıl düzenli olarak sizde 1,79TL kesinti yapıyor siz bunu devlet vergisi olarak algılayabilirsiniz lakin siz bunu farketmiyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelin WhatsApp’ın yılda ne kadar para kazandığını hesaplayalım.

Bu hesaplamam tamamen tahminidir yani kesin sonuçlara varmadan kafamızdan hesaplayacağız.

Öncelikle WhatsApp’ı neredeyse 1,5 Milyar’dan fazla kişi indirdi. Peki bu 1,5 milyar kişinin hepsinin WhatsAppı kullanmadığını varsayarak 1,5Milyarın yarım olan kısmını atıyoruz ve sadece 1 Milyar üzerinden hesaplama yapıyoruz.

109 X 1,79TL= 1.790.000.000 TL olarak bir yıllık kazançları var.

Şahsen bu rakam belki daha fazla olabilir belki biz abartmış olabiliriz, lakin bu sadece benim görüşüm ve bu rakam bence WhatsApp’ın yıllık kazancı. Peki WhatsApp bu kadar kazanırken bizlere ücretsiz hizmet sunar mı yani WhatsApp’ı bedava kullanabilir miyiz. WhatApp’ı bedava kullanmanın yollarını yani internet paketimiz olmasa bile WhatsAppı bedavaya kullanabilir miyiz, işte bunu da cevaplayarak bu yazımızı sonlandırmak istiyoruz.

WhatsApp Bedava Kullanma Yolları

WhatsAppa internet olmasan erişim sağlamanız mümkün değildir, bunun için telefonunuzun herhangi bir internet ile bağı olmalıdır. Aksi takdirde WhatsApp üzerinden herhangi bir iletişim sağlamanız mümkün değildir. Bunun için bizleri takip ederek Turkcell, Avea ve Vodafone hakkında sunmuş olduğumuz hediye internetleri kullanarak WhatsApp’ı bedavaya getirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.