WhatsApp Plus Anti Ban 1.60 Son Sürüm

WhatsApp Plus Anti Ban 1.60 Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Son Sürüm 28.07.2015 Tarihinde Yayınlandı, İndirmek İçin Tıklayınız.
Lütfen Son Sürümü İndiriniz
Sağ üst köşeden arama kutusunu kullanarak WhatsApp yazıp sitemize en son eklenen WhatsApp sürümlerine ulaşabilirsiniz.

WhatsApp+ Anti Ban 1.60; Kendisini Antiban ile tanımış olduğumuz WhatsApp+ Reborn bugün saat 21.00 gibi güncellendi. Güncelleme haberi ise hiçbir WhatsApp+ Reborn kullanıcısına ulşamadı bunun sebebi ise kullanmış oldukları sunucunun, Türk Telefon tarafından yasaklanması. Yeni gelen güncelleme de ise, AntiBan alt yapısı güçlendirilmiş, Call Us(Ara) butonu eklenmiştir. Ayrıca diğer sürümlerde Son Kullanılan İfadeleri Sil seçeneği yoktu, bu eklenmiş. Bir çok hatalar giderilmiş ve Rengi kırmızıdan Mavi tonunu almış.
WhatsApp Plus kullanmayı tercih edenler, bundan sonra WhatsApp+ Anti Ban destekli olan sürümünü indirmeli aksi takdirde, WhatsApp tarafından ban yeme ihtimaliniz yüksektir. Sitemizde her gün editörlerimiz tarafından bu sürümler kontrol edilip, sizler için WhatsApp hakkında detaylı bilgiler araştırılmakta bizleri takip edin. WhatsApp+ Son Sürüm olan Anti Ban 1.60 indir.

WhatsFapp ve diğer sürümlerini bir süreliğine kullanmayın lütfen, normal WhatsApp’ı whatsapp.com/download adresinden indirebilirsiniz. Yeni sürümler için bizleri takip ediniz ve bir süreliğine Normal WhatsApp’ı kullanın..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2016 Bedava WhatsApp Kullanmak başlıklı yazı da android bedava whatsapp, iphone bedava whatsapp • ve turkcell bedava whatsapp hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Gerçekten Whatsapp konusundaki herşeyi öğreniyoruz teşekkürler.