WhatsApp Plus Kapandı Mı?

WhatsApp Plus Kapandı Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp kullanıcıları tarafından kullanılan hatta bir ara normal WhatsApp uygulamasından daha fazla kullanılan WhatsApp Plus uygulaması maalesef kapandı. Bu sürümün kapanmasının ardından bir çok kişi WhatsApp Plus ile aynı özelliklere sahip olan bir sürümü aramaya başladı ve bu sürümleri elde edince yine toplu şekilde hepsi WhatsApp yöneticileri tarafından engellenerek herkesin normal WhatsApp kullanılması sağlandı. Peki bu herkes tarafından kullanılan WhatsApp Plus uygulaması neden bu kadar popüler ve neden herkes kullanmak istiyor hiç düşündünüz mü? WhatsApp Plus uygulaması ile çift tikleri tamamen kapatabilirsiniz, bu özellik benim en çok hoşuma giden ve karşı tarafı yani mesajı gönderen kişinin sinirini bozan bir durumdur. Ayrıca bir çok ayrılığa sebep olan WhatsApp Plus uygulamasının sadece çift tik özelliğini kapatma özelliğinin yanı sıra, WhatsApp uygulamasının rengini, ikon büyüklüğünü, son görülme saatini değiştirme, kişilerin profil resimlerini büyütme ve ya küçültme gibi özelliklere de sahip. Peki WhatsApp tarafından yasaklanan sürümler şuan için kullanılmakta mıdır eğer kullanılmaktaysa bunu nereden indirebilirim ve nasıl kullanabilirim sorusunu şöyle yanıtlamak isterim; WhatsApp Plus’tan esinlenerek ve yine onun geliştirmeleri tam anlamıyla bitmiş değildir. Bildiğiniz üzerine şuan en çok kullanılan uygulamalardan biri olan WhatsDog uygulamasından kurtulmak isteyen bir çok kişi normal WhatsApp’ı kullanmak yerine GBWhatsApp sürümünü tercih ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

GBWhatsApp Nedir?

WhatsApp uygulamasının gelişmiş versiyonu olarak adlandırabileceğimiz, WhatsApp Plus sürümünü ayakta tutan sürümdür. GBWhatsApp sürümü sayesinde sizlerde 2016 yılında WhatsApp Plus kullanıyormuş gibi bu sürümü kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteği olmayan GBWhatsApp sürümünün başlıca özellikleri şunlardır.

 • Son görülme saatinizi yani WhatsApp’a girdiğiniz vakit “çevrimiçi” yazan statünüzü tamamen kapatarak kimselerin sizleri görmemesini sağlayabilirsiniz.
 • Eğer şuan ki WhatApp görüntüsünden sıkıldıysanız GBWhatsApp ile farklı temalar kullanabilirsiniz.
 • GBWhatsApp ile gruba ekleyeceğiniz kişi sayısını arttırabilirsiniz.
 • GBWhatsApp ile grupta kim ne kadar mesaj atmış ne yapmış kolaylıkla görebilirsiniz.
 • Eski sürümlerden de bilindiği üzerine WhatsApp Log dosyası ile samimi olduğunuz arkadaşlarınız çevrimiçi – çevrimdışı olduğu vakit bunların geçmişlerine ve durum profil resmi gibi durumlarda log dosyasından kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Nasıl İndirebilirim?

GBWhatsApp uygulaması için sizlere herhangi bir link vermeyeceğiz bunun için İnternet üzerinden araştırarak uygulamayı telefonunuza kurabilmek için APK dosyasını indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp Sessize Al Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Gbwhatsapp kullandogimiz zman whatsbomb kullanabiliyormuyuz kozbon

  • Kozbon

   Merhaba Banu, her iki uygulama birbirinden tamamen bağımsız olarak çalıştığından dolayı sorunsuzca iki uygulamayı da kullanabilirsiniz.