WhatsApp Profil Fotoğrafı Ortalamak

WhatsApp Profil Fotoğrafı Ortalamak

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp artık hayatımızın bir parçası olduğunu kabullendik, artık bütün işlerimizi telefon açarak halletmek yerine direk dilediğimiz kişiye WhatsApp üzerinden kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Eee hal böyle olunca doğal olarak da bir çok kişi WhatsApp’ta profil resmine önem vermekle kalmıyor, bir çok kişi Durumunu güncellerken, WhatsApp profil fotoğrafını seçerken, hatta WhatsApp’ta son görülme saatine bile önem veren bir çok kişi var. Bugün sizlere bu profil resimlerine aşırı derecede önem veren kişileri ilgilendiren, çekilmiş olduğu fotoğrafları ortalamak isteyen kişiler için bir basit uygulamayı tanıtacağım. Gerçi bir çok kişi tarafından farklı farklı uygulamalar kullanırken benim de en çok tercih ettiğim, sürekli kullandığım ve kaliteye hiç bir şekilde zarar vermeyen bir uygulamadan söz edeceğim. Uzun zamandır WhatsApp hakkında gelen sorulara cevap maalesef verememekteyim, bunun için bu kusurumuza bakmayınız ilerleyen günlerde WhatsApp’ta gelecek olan 2 özellik hakkında bilgi vereceğim ki daha çok bilgilenin ve diğer arkadaşlarınız arasında bir havanız olsun değil mi? Her neyse bu özellikleri ana sayfamızdan takip edebilir ve ya sosyal medya üzerinden bizleri takip edebilirsiniz. Lafı çok uzattığımın farkındayım; bu uygulamayı Google Play’den kolaylıkla indirebilirsiniz, uygulamanın boyutu yaklaşık 10-15MB arasında ve oldukça kullanışlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraflarınızın kenarlarında bir beyazlık, ya da bulanıklık bırakmak istiyorsanız; Google Play’in en çok indirilen uygulamalarından biri olan Square InstaPic uygulaması sayesinde kolaylıkla fotoğraflarınızın kenarlarında boşluk bırakarak profil fotoğrafınızı ortalayabilirsiniz. Fotoğrafınızın parlaklığını kolaylıkla arttırabilirsiniz, efektli fotoğrafınızın efektini değiştirerek kalitesine kalite katabilirsiniz.

Square InstaPic İndir
Uygulamayı Google Play üzerinden, uygulamanın tam adını aratarak kolaylıkla indirebilirsiniz. Uygulamaya benzeyen bir çok uygulama mevcut, Square adında 5-6 tane uygulama mevcut bunlara lütfen dikkat ediniz. Ve ayrıca Google Play’de yer alan uygulamalarının hepsi güvenli olacak ve hepsi adam akıllı işlev görecek diye bir garanti yok. Bunun için bir uygulamayı indirmeden önce indirilme sayısını ve yorumları mutlaka okuyunuz. Android ve ya yaşam hakkında sormak istediğiniz sorularınızı alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Telefona format atıldığında watsaaptaki mesajlarda silinir mi?

    • Kozbon

      Merhabalar efendim, evet telefonunuza format attığınız zaman telefonunuzda yer alan WhatsApp yedekleri silinir. Eğer WhatsApp yedeklerinizi formattan sonra bir daha kullanmak istiyorsanız, yedeklerinizi bilgisayara aktarmayı unutmayın.