WhatsApp Reklamları Nasıl Kapatılır?

WhatsApp Reklamları Nasıl Kapatılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Biliyoruz ki WhatsApp uygulaması güvenlik ve gizlilik politikalarını değiştirmiş olup 2016 Ağustos tarihinden itibaren yeni politikalarını kendi kullanıcılarına sunmuş durumda. Yeni gelen güvenlik politikalarına bakacak olursak WhatsApp uygulamasında artık reklam görmemiz mümkün olacak ve bu durum birçok kullanıcının canını sıkmış durumda. WhatsApp uygulaması ilk çıktığı günden itibaren reklamsız ve ücretsiz olarak hizmet veren basit kullanışlı anlık mesajlaşma uygulamalarındandı, 2015 yılında tamamen ücretsiz olan WhatsApp uygulaması değiştirmiş olduğu politikalar sonucunda artık ilerleyen dönemlerde gelir elde etmek amacıyla reklam yayınlayacağını duyurdu. WhatsApp uygulamasında artık reklamlar ile karşı karşıya gelebiliriz, umarım WhatsApp’ta sevgilimiz ile tartışırken tam karşımıza bir reklam çıkmaz ki bu durum çok can yakıcı olacak ve küfüre neden olacaktır. WhatsApp uygulamasına gelecek olan yenilikler sonucunda artık bizlerin ilgisini çeken, en aratmış olduğumuz konular hakkında reklamları WhatsApp’ta da göreceğiz. Peki, WhatsApp uygulamasında gelecek olan reklamları engelleme gibi bir şansımız var mı? Bunun için nasıl bir önlemin alınması gerekmektedir. WhatsApp’ta yayınlanacak olan reklamları nasıl engelleyebilirim? WhatsApp reklamlarını nasıl gizleyebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun için akıllara en alternatif yollardan olan GBWhatsApp uygulaması gelmektedir, biliyorsunuz ki GBWhatsApp uygulaması bizlerin en büyük kurtarıcılarından olmuş olup daha iyi hizmet almamızı sağlayan normal WhatsApp’a göre kat kat daha fazla özelliğe sahip olan uygulamalardandır. GBWhatsApp uygulaması şuan için WhatsApp ile tamamen bağımsız çalışmaktadır, bu durum karşısında GBWhatsApp uygulamasına WhatsApp tam müdahale edemediğinden dolayı GBWhatsApp uygulamasında bir süreliğine reklam yayınlanmayacaktır bunun için GBWhatsApp uygulaması WhatsApp kullanıcıları için en alternatif yollardandır. GBWhatsApp uygulamasını sizlerde telefonlarınıza indirip daha fazla özelliği barındıran normal WhatsApp’ın farklı bir sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Lakin GBWhatsApp uygulaması, WhatsApp tarafından yasaklanan bir sürümdür bu sürümü kullanırken her an WhatsApp yöneticileri tarafından ceza alabilirsiniz. Bunun için bu uygulamayı kullanırken iyi bir şekilde düşünmeniz gerekmektedir.

GBWhatsApp Nedir?

Daha önceden paylaşmış olduğumuz bilgilerden olan GBWhatsApp Nedir? Başlıklı yazımızda da bahsettiğimiz gibi WhatsApp’ın yasaklı versiyonlarındandır. Normal WhatsApp’a göre biraz daha fazla gelişmiş olup kullanıcıların istediği şekilde ayarlamasına uyumludur, yani GBWhatsApp ile WhatsApp’ta istediğiniz temayı indirebilir ve istediğiniz renkleri uyarlayabilirsiniz. Son görülme saatinizi kapatmamız konusunda bizlere yardımcı olacak olan GBWhatsApp uygulamasını internette araştırarak son sürümlerini bulabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

GBWhatsApp İşe Yarar Mı?

GBWhatsApp uygulaması sadece bir ön tezdir, eğer ki WhatsApp uygulaması yayınlayacağı reklamları mesaj olarak bizlere göndermez ise GBWhatsApp en mükemmel sonuçlardan olacaktır. Lakin WhatsApp uygulamasını diğer uygulamalar ile bir tutamayız, WhatsApp uygulaması dünyaca ünlü uygulamalardan biri olup reklamlarını farklı bir yol üzerinden yayınlayacağını tahmin ediyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp GİF Nasıl Gönderilir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.