WhatsApp Şifre Koyma

WhatsApp Şifre Koyma
Telefonumuz kaybolduğunda ya da bir yerde unuttuğumuzda illa birileri kurcalamaya başlar. Hatta en yakın arkadaşlarımız bile merak edip WhatsApp’ta kiminle konuştuğumuza bakmak için binlerce yalan söyler. İşte Kozbon ailesi olarak son zamanlarda en çok kullanılan bir uygulamayı tanıtmak isteriz, bu uygulama sayesinde artık WhatsApp’a dilediğimiz şifreyi koyabiliyoruz ve böylelikle bazı kişilerin WhatsApp mesajlarımızı, videolarımızı, kişilerimize hatta fotoğraflarımıza bile erişmesini kısıtlayabiliyoruz.

WhatsApp’ın kendine has bir özelliklerden biri değil bu WhatsApp Şifre Koyma işlemi, bunun için mecburen ek bir uygulama indirerek WhatsApp’a şifre koyabiliriz. Bunun için yapmanız gereken Google Play’den Kilit(Smart AppLock) adındaki uygulamayı indirip telefonunuza kurmak.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Şifre Koymak

1- Google Play’den Kilit(Smart AppLock) uygulamasını indirin.
2- Telefona inen ve yüklenen uygulamayı açın ve karşınıza gelen başlangıç şifresini açmak için 7777 şifresini girerek uygulamaya giriş yapın.
3- Ayarlar bölümünde yer alan Şifre&Desen Ayarları bölümüne giderek Kilit Tipi bölümünden Pin, Desen veya listede yer alan bir ayarı kendinize göre seçerek şifrenizi belirleyin.
4- Kendi şifrenizi oluşturduktan sonra geri gelerek, uygulamanın üzerinde yer alan (+) işaretine tıklayarak hangi uygulamaları kilitlemek istiyorsanız seçin yani WhatsApp’ı seçin.

Bu işlem sonucunda artık WhatsAppınıza kimse kolay kolay erişemez.

Fake WhatApp Şifre Koyma Ayarı

Ayrıca kurmuş olduğumuz WhatsApp Kilit ayarının çok güzel bir özelliği de var, sevmediğimiz ya da tanımadığımız biri izinsizce sizin telefonunuzu alıp ve WhatsAppa girmek istiyorsa kişiye hata veriyor ve otomatik olarak WhatsAppı kapatıyor. Böylelikle sizin belirlemiş olduğunuz şifre devreye giriyor, bu kilidi bir süreliğine devre dışı bırakmak istiyorsanız da, Tamam yazısına uzun basarak şifrenin kısa süreliğine devre dışı kalmasını sağlayabilirsiniz.

İPhone WhatsApp Şifre Koyma

İPhone kullanıcılarımızı unuttuk sanmayın, tabi ki öyle bir şey yapmadık. Aynı uygulamayı İphone Mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirerek temin edebilirsiniz, uygulamanın adı Kilit(AppLock).

Uygulama hakkında sormak istediğiniz güzel sorularınızı yorum olarak bekliyoruz, kendinize iyi bakın bizleri takip etmekten vazgeçmeyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bu uygulamayı indirmiştim uygulama hiçbir şekilde işime yaramadı sadece kendisine kilit koyuyor ve şimdi cihazımdan silemiyorum devre dışı bırakmam gerekiyor ayarlardan denedim ama olmadı

    • Kozbon

      Merhaba efendim, hayırlı sabahlar dilerim. Şuan Google Play’de oldukça çok popüler olan ve benimde kullanmış olduğum cm locker adlı bir uygulama var bu uygulamayı telefonunuza indirerek kolaylıkla kullanabilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir, kendinize iyi davranın.