WhatsApp Son Sürümü Nasıl İndirebilirim?

WhatsApp Son Sürümü Nasıl İndirebilirim?WhatsApp Son Sürümü Nasıl İndirebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı 07.12.2015 tarihinde güncellenmiştir, sormak istediğiniz soruları bekliyoruz.

Çağımızın en büyük iletişim araçlarından biri haline gelmiş olan ve en çok yatırıma sahip olan WhatsApp, bilindiği gibi en çok tercih edilen ve en çok kullanılan uygulama oldu. Sizlerle daha önce WhatsApp’ın gelecek olacak yeni özelliklerinden defalarca bahsetmiştik, işte WhatsApp’ta yeni gelen özellikler sayesinde artık daha kullanışlı olacağını ve daha çok tercih edileceğine inanıyoruz.

WhatsApp’ta her gün 30 milyarın üstünde mesaj gönderildiğinden dolayı oldukça gizlilik ve güvenlik kısmına dikkat eden bir uygulama. Her geçen gün daha fazla büyümekte olan ve kullanıcılarının rahatlığına oldukça önem veren WhatsApp hakkında sizlere bugün nasıl son sürümün kullanılacağından bahsedeceğim. Konuya giriş yapmadan önce neden son sürümü kullanmanız gerektiğinden bahsedeceğim. WhatsApp’ta son sürüm kullanırsanız, yeni gelen yeniliklerden ilk sizin haberiniz olur ve artık eski sürüme ihtiyaç duymak zorunda kalmazsınız ki zaten son sürümü kullanıyorsunuz mesajlarınız, konuşmalarınız oldukça güvenli bir haldedir.
Bizler kozbon ailesi olarak hep şuna inandık, son sürümleri kullanmak güvenliğiniz açısından her zaman daha iyidir, bilindiği gibi WhatsApp her geçen gün daha çok gelişiyor ve kendini daha çok güvenli bir uygulama haline geliyor. Bunun için her gün yeni yeni sürümleri çıkıyor, lakin Google Play’e bu yeni sürümler maalesef geçiş yapmıyor. Nedenini en alt kısımda belirteceğim, lakin sizlere neden WhatsApp’ın son sürümünü kullanacağınızı ve nasıl indire bileceğinizden bahsetmek isterim.

Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp-son-surumu-nasil-indirebilirimNeden Son Sürüm WhatsApp’ı Tercih Etmeliyim?

Son sürümlere hep şu gözle baktık, son sürümler güvenilir sürümler olup en son gelişime sahip olan sürümlerdendir diyerek bir bakış açımız var, bunun için güvenliğiniz için son sürümü indirin.

Son Sürüm WhatsApp’ı Nasıl İndirebilirim?

Son sürüm WhatsApp’ı indirebilmeniz için, WhatsApp’ın resmi internet sitesi yani whatsapp.com adresine giderek download bölümünden indirebilirsiniz. whatsapp.com/download bu adresi kopyalayarak tarayıcınızın url adresine yapıştırınca karşınıza çıkan sayfa da hangi platformu yani telefonu kullanıyorsanız onu seçerek indirebilirsiniz.

Son Sürüm WhatsApp’ı Nasıl Kurabilirim?

İndirmiş olduğunuz APK dosyasına tıklayarak kurulumu basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bizlere WhatsApp hakkında sormak istediğiniz soruları alt kısımda yer alan yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Arkadaşlar WhatsApp güvenliğiniz için ve mesajlarınıza kimsenini erişememesi için lütfen sürekli son sürümleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. whatshapp mesajlarım tehlide mi cevap verir misiniz

    • Kozbon

      Merhaba Aslı, eğer telefonunuzda zararlı bir yazılım yok ise konuşmalarınız güvende. Lakin çok önemli bir konuşma yapıyor iseniz WhatsApp yedeklerini mutlaka siliniz.