WhatsApp Ücreti Nasıl Ödenecek?

WhatsApp Ücreti Nasıl Ödenecek?

Sponsorlu Bağlantılar

Gerçekten bizim bu milleti anlamıyorum, WhatsApp ücretsizdir – WhatsApp bedavadır şeklinde cevap veriyorlar binlerce internet sitesinde WhatsApp ücretsizdir diye açıklamalar yapılmış aslında WhatsApp ücretlidir. Arkadaş ortamında sürekli tartıştığımız konulardan biri haline gelmiş olan WhatsApp’ın ücreti yıllık olarak alınmaktadır. Yıllık olarak alınan WhatsApp ücreti eğer hattınızda TL var ise otomatik olarak ödeme WhatsApp’a yapılmaktadır, zaten WhatsApp hesabınızın ödemesi yaklaştığı zaman sizlere 1 ay içinde bildirim gönderiyor. Eğer hattınızda TL yok ise yine de kullanmanıza izin veriyorlar lakin hattınıza ne zaman TL yüklemesi yapsa otomatik olarak sistem tarafından kesinti yapılacak ve ödeme WhatsApp’a yapılacaktır. WhatsApp ücretini sizin herhangi bir vezneye gidip ya da herhangi bir SMS sistemine para göndermenize gerek yok, WhatsApp kendi ücretini kendi alıyor ve size herhangi bir haber vermeden gizlice sadece aylar öncesinden alacağı ödemeyi haber verip aylar sonra siz ödeme yaptığınız zaman çaktırmadan ödemeyi alıyor. İnternet’in psikopat uygulamalarından biri olan WhatsApp hakkında detaylı bilgilere WhatsApp kategorimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp sizlere arkadaşlarınızın borçlarını da ödemeniz hakkında kolaylık yapmaktadır, dilediğiniz arkadaşınız için ödeme yapabilirsiniz ve ayrıca bu ödemeleri dilerseniz kredi kartıyla dilerseniz de Google Play hesabınızda var olan kredi ile de yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Neden Ücretli?

WhatsApp’ın en büyük ücret alma sebeplerinden biri olan reklam satmamaları olmasıdır. Eğer reklam satsalardı siz tam sevgiliniz ile ya da arkadaşınız ile konuşurken pat diye reklam çıksa ya da sevgiliniz ile tam romantik bir hava yaşar iken herhangi bir reklam çıksa hiç hoş olmayacağından dolayı reklam satmıyorlar ve reklamlardan alacakları paraları sizden almaktalar.

WhatsApp’ta Nasıl Arkadaşıma Para Gönderebilirim?

WhatsApp üzerinden herhangi bir arkadaşınıza para gönderip ya da almanız mümkün değildir. Lakin eğer çok bonkör birisi iseniz arkadaşlarınızın yıllık olarak ödeyeceği paraları siz onun adına WhatsApp’a ödeme yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza 1 Yıllık, 3 Yıllık ve 5 Yıllık seçenekler ile ödeme yapabilirsiniz. Arkadaşınızın adına WhatsApp ücretini ödemek istiyor iseniz, arkadaşınızın profilinize gidin ve sağ üst köşede yer alan üç nokta işaretine dokunarak “x kişisi için ödeme yap” seçeneğine dokunun. Daha sonra gelen sayfada kişi için ödeme yapabilirsiniz, 1 yıllık için; 2,22TL ödeme yapabilirsiniz. 3 yıllık; 5,98TL5 yıllık için 8,31TL olarak arkadaşınıza ödeme yapabilirsiniz. yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.