WhatsApp Ücretli Mi?

WhatsApp Ücretli Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Ne Kadar?

Kozbon ailesi olarak herkesin kullanmış olduğu WhatsApp uygulamasını inceleyerek detaylı bilgilere ulaşarak siz değerli kullanıcılarımıza doğru bilgiler vermek için elimizden geleni yapıyoruz. İşte son zamanlarda en çok sorulan sorulardan biri olan ve bütün WhatsApp kullanıcılarına bildirim gelen bu mesaj herkesin aklını karıştırdı. “WhatsApp Ücretli Mİ?” şeklinde bir mesaj yayıldı. İşte bu soruna bir açıklık getirmek istedik.
Evet, WhatsApp ücretli bir uygulama lakin böyle ahım şahım bir ücret almıyor 1 Yıl için 2,22 TL alıyor yani iki Türk Lirası 22 kuruş şeklinde bir ücretlendirme mevcut. 2 yıl için 5,98 TL ve 5 yıl için 8,31 TL ücret alınıyor. Siz dilerseniz 2 yıl ve 5 yıl satın alabilirsiniz, lakin WhatsApp sizin 1 yılınızı doldurduktan sonra sizden habersiz 1 yıllık kullanımının ücretini alıyor.
Ayrıca çok güzel bir politika oluşturmuşlar, neden reklam satmıyoruz şeklinde. Sayın WhatsApp kullanıcıları sizler WhatsApp Inc. olarak reklam eklerseniz, WhatsApp kullanan kişi sayısı illaki azalacaktır. WhatsAppı yaymak için elinizden geleni yapıyorsunuz, bir iki kuruş için bu kadar kişiyi kaybetmeyi göze alamazsınız. Her neyse toparlayacak olursak, WhatsApp sizden haberiniz olmadan ücret alıyor, TL’niz olmasa bile olduğu zaman illaki alır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2016 Bedava WhatsApp Kullanmak başlıklı yazı da android bedava whatsapp, iphone bedava whatsapp • ve turkcell bedava whatsapp hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Detaylı bilgiler için teşekkürler.