WhatsApp Üzgünüz hesabınızda düzenleme yaptık Nedir

WhatsApp “Üzgünüz hesabınızda düzenleme yaptık” Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde WhatsApp uygulaması artık tamamen ücretsiz olmuştu, bu açıklamayı kendi sitesinde yaptıktan sonra bugün bir çok WhatsApp kullanıcısı “Üzgünüz hesabınızda düzenleme yaptık” şeklinde bir hatırlatma mesajı ile karşılaştı. 19 Ocak 2016 tarihinde saat 22:00’den sonra WhatsApp kullanıcılarına gönderilen bu mesaj neyi ifade etmekte, WhatsApp artık ücretli mi oldu yoksa ücretsiz olmaktan vaz mı geçti? WhatsApp uygulamasında son zamanlarda bir çok değişiklik söz konusu. WhatsApp artık 2016 yılında bir çok yatırım  yaparak bir çok değişikliğe imza atacak, 2016 yılı WhatsApp yılı olacak iken WhatsApp’ta inanılmaz değişikliklere şahit olacağız. WhatsApp uygulamasına neredeyse yıllık olarak 3TL’ye yakın bir ücret ödemekteyiz bu ücreti WhatsApp bizden zorla almıyor lakin hattımızda TL olduğu vakit affetmeden direk olarak kendi hesabına aktarıyor. Böylelikle devlete her ay verdiğimiz vergi gibi WhatsApp Uygulamasına da yıllık olarak 3 TL olarak kullanım ücreti yani reklamsız kullanım ücreti olarak bir ödeme yapmaktayız. WhatsApp yöneticilerin aldığı kararlar sonucunda WhatsApp artık dünden itibaren ücretsiz iken bir anda bir değişiklik olup bütün WhatsApp kullanıcılarına “Üzgünüz hesabınızda düzenleme yaptık” şeklinde bir bildirim göndererek kafaları iyice karıştırdı. Sizler için bu nedir ne işe yarar sorusu hakkında kısaca bilgiler toplayarak sizlere detaylı bir açıklama yapmak isterim.

Sponsorlu Bağlantılar

“Üzgünüz hesabınızda düzenleme yaptık” Nedir?

Gelen bu uyarı mesajı ile artık WhatsApp eski haline döndü diyebilirim, bilindiği gibi ücretsiz olacak olan WhatsApp ertesi gün hemen “feyk atarak” sözünden dönüp eski haline geri döndü. Lakin kendi fikrimce bir açıklama yapacak olursam, WhatsApp’ta bir çok değişiklik olacak gelecek olan güncellemeler ile bu ücret konusu tamamen ortadan kalkarak yeni emojiler, yeni WhatsApp görüntüleri, yeni özellikleri kullanabilmek için ücret ödeyeceğiz. Muhtemelen WhatsApp yöneticileri bu konu üzerinde çalışıyordur, eminim en kısa sürede WhatsApp’a gelecek olan güncellemeler ardından daha güvenli bir WhatsApp kullanıyor olacağız, WhatsApp’ın görüntüsü değişerek daha keyifli bir ortam olacağından eminim. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki; 2.12.411 sürümünde yer alan yeni gelen gülücüklerin tadını çıkartın, yeni gelen gülücükler benim kadar çirkin olduğundan dolayı çok sevdim.

WhatsApp’a Neler Eklenecek?

WhatsApp uygulaması üzerine yeni bir market açılacaktır, bu markete giderek bu kısımdan kendimize özel tema, emoji paketleri satın alabileceğiz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.