WhatsApp v1.69 Anti Ban Destekli – 11 Mart

WhatsApp v1.69 Anti Ban Destekli - 11 Mart

Yasak bilmeden herkesin severek kullandığı WhatsApp Plus OsmDroid bugün güncellendi. Hemen hatırlatmak isterim ki uygulamanın yasaklığı halen devam etmekte, yükleme esnasında ya da sohbet esnasında her an ban yemek ihtimaliniz var. Önceden yakalanmalarda 24 saatlik ceza alırken bu sefer Kalıcı olacak ceza alacağınızı göz önünde bulundurun.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelen yeni özelliklerden bahsedeyim, öncelikle eski sürümlerden tamamen farklı olup, Anti Ban desteği güçlendirilmiştir. Ayrıca Ayarlar kısmındaki İconların resimleri değiştirilmiş. Bazı hatalar düzeltilmiş olup en güzel yeniliği ise, konuşma ekranındaki seçtiğimiz mesajları kopyaladığımız zaman Zaman ve Kişinin adı yazıyordu, bu güncelleme de bu gereksiz olan kısımlar kaldırılmış bu sefer sadece mesajlar kopyalanmakta.

WhatsFapp ve diğer sürümlerini bir süreliğine kullanmayın lütfen, normal WhatsApp’ı whatsapp.com/download adresinden indirebilirsiniz. Yeni sürümler için bizleri takip ediniz ve bir süreliğine Normal WhatsApp’ı kullanın..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2016 Bedava WhatsApp Kullanmak başlıklı yazı da android bedava whatsapp, iphone bedava whatsapp • ve turkcell bedava whatsapp hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. WhatsApp Plus’ın güncellenmeyeceğini söylüyorlardı ama güncellenmiş. Bilgilendirme için teşekkürler, hemen deneyeyim.