WhatsApp Yıldız İşareti Nedir?

WhatsApp Yıldız İşareti Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’ta son zamanlarda bir çok değişiklik söz konusu olduğunu belirtirken şunu da eklemek isterim. WhatsApp şuan rekorlara koşan bir uygulama ve şuan Dünya’da en çok kullanılan uygulama haline gelmek istiyor. Her gün 2-3 milyon yeni kullanıcıya ulaşan WhatsApp bilindiği gibi artık yönetimi Facebook tarafından sürdürülmekte bundan dolayı WhatsApp artık her gün karşımıza yeni bir özellik ile geliyor. 1 Milyar kullanıcıya ulaşmak isteyen WhatsApp’ın son zamanlarda yapmış olduğu Yıldız İşareti sayesinde bir çok kullanıcıyı sevindirdi.

Kullanıcılarına kolaylık olsun diye bir çok yenilik yapan WhatsApp en çok gelişen uygulamalar arasında yer alırken Dünya’da gelmiş geçmiş en çok kullanılan uygulama haline gelecek. Vel hasıl kelam sizlere bu WhatsApp’a gelen özelliklerden biri olan Yıldız İşareti hakkında bilgi vereyim.

Öncelikle bu özellik her zaman ki ilk olarak İPhone kullanıcılarının hizmetine sunuldu, gerçekten çok kullanışlı olan bu özellik sayesinde artık aynı cümleleri defalarca göndermenize gerek kalmayacak ve aynı göndermiş olduğunuz mesajı ilerleyen zamanlarda tekrardan çıkartarak kullanabilirsiniz. Sizlere alt kısımdan resimli bölümden detaylı bir şekilde bilgi vereyim hemen.

Sponsorlu Bağlantılar

Yıldız İşareti Nedir?

Resimde gördüğünüz gibi bu yıldız işareti şuan için sadece İphone kullanıcılarında gözükmektedir ve eminim ilerleyen günlerde Android kullanıcılarına sunulacaktır. Bu Yıldız İşareti sayesinde göndermiş olduğunuz mesaja uzun basarak böyle seçeneklerin çıkmasını sağlıyorsunuz, çıkan seçeneklerde yıldızı seçerek bu mesajı kayıt ediyorsunuz ve başka bir zaman farklı bir arkadaşınıza aynı mesajı göndermek istediğiniz zaman kayıt edilen mesajlar kısmından mesajı çıkartarak düzenleyerek karşıdaki kişiye gönderebiliyorsunuz.

WhatsApp Yıldız İşareti Nedir?

Kısaca şöyle ifade edeyim; Yıldız işaretiyle mesajı WhatsApp’a kayıt ediyoruz, ilerleyen günlerde aynı mesajı başkasına göndereceksek de o mesajı açmadan doğruca Kayıt edilen mesajlar bölümünden bu kayıt etmiş olduğumuz mesajı kullanarak / düzenleyerek iletebiliyoruz. Ya da başkasına aynı mesajı gönderebiliyoruz.

Tüm işlem oldukça basit ve oldukça kullanışlı, umarım en kısa zamanda WhatsApp Kullanıcıları içinde geçerli olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Whatsdog indirdim fakat surekli there is no data for the selected day yazısı çıkıyo Telefonum S4 mini

  • Kozbon

   Merhaba efendim, WhatsDog uygulamasını sıfırlayınız ve tekrar hangi numarayı izlemek istiyorsanız onu seçiniz ve kişiyi izlemeye başlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkkür ederim.

 2. Ya ben whsatdog yükleyemiyorum bana yardımcı olursanınız sevinirim

 3. Kardes sen ne sempatik adamsin efendimli mesajlar , hemenli yazilar tanimadan sevdim seni 🙂

  • Kozbon

   50 kuruş ver lan tırrek 😀 Efendim napalım seviyorum bu işleri sizlerle ilgilenmeyi, sorularınıza cevap vermeyi 🙂

 4. Ya ben samsung j2 kullanıyorum yanlışlıkla bu yıldıza tıkladım ama tekrar mesajı falan nasıl gorucem hiçbir şey anlamadım

  • Kozbon

   Merhaba Çağla öncelik olarak ilgin için çok teşekkür ederim, yıldızlı mesajlarınıza ulaşmak için öncelik olarak WhatsApp’ı açıp sağ üst köşede yer alan üç nokta işaretine dokunun ve ardından açılan seçeneklerde Yıldızlı Mesajlar seçeneğini göreceksiniz buradan dilediğiniz şekilde kaldırabilir, düzenleyebilir ve ya istediğiniz kişiye iletebilirsiniz.

 5. kanki çok havalı

 6. Karşi tarafa bildirim gidiyor mu

  • Kozbon

   Merhaba efendim hayır karşı tarafa herhangi bir bildirim gitmemektedir. İlginiz için teşekkür ederim.

 7. arkadaslar yukarıda yıldız cıkması onemli birsey degil telefonunuza bir zararı yok sadece yandaki ses tuslarına basarak orda ekrana cıkan ses ayarlarında önceki yazısındaysa onu yok yazısınna getirin hemen yıldız işareti gececektir merak etmeyin