WhatsApp’a Girdiğiniz Belli Olmasın

WhatsApp'a Girdiğiniz Belli Olmasın

Sponsorlu Bağlantılar

Web WhatsApp Seçeneği ile bizlere bir çok imkanı sunmakta olan WhatsApp uygulamasında son gelen güncellemelerden olan “Web WhatsApp şu anda aktif.” seçeneği dünden itibaren pasif bir haldedir. Web WhatsApp seçeneği ile telefonumuzda yer alan WhatsApp uygulamasını bilgisayarınızdan kolaylıkla yönetebilmekteydik, bunun üzerine zamanla bir çok özelliğe bürünen ve tam anlamıyla WhatsApp yönetimi sunan Web WhatsApp seçeneğine gelen son güncelleme ile artık Web WhatsApp’a bağlı kaldığımız sürece telefonumuzun bildirim kısmına “Web WhatsApp şu anda aktif.” şeklinde bir ifade göndererek bizleri haberdar etmekteydi. Bu özellik bir çok kişiyi sevindirir iken maalesef ki bir çok kişinin de umutlarını yitirmesine neden olmuşken dün geçtiğimiz günlerde bu özellik WhatsApp tarafından pasif hale getirilmiş konumda ve şuan için “Web WhatsApp şu anda aktif.” özelliği çalışmamaktadır. Her zaman bizlerin yanında olan ve ücretsiz olarak hizmet veren WhatsApp uygulaması yine popülerliği koruma devam etmektedir. Bugün merak edilen konulardan olan “WhatsApp’a girsem bile son görülme saatim değişmesin” başlıklı sorusuna cevap vermek istedim. Bu istek zaten bilinen bir yöntem ile kolaylıkla aktif edilebilmektedir, yani sizler WhatsApp’a girseniz dahi son görülme saatiniz aynı kalır ve sizin profilinize bakan kişiler sizleri siz çevrimiçi olduğunuz halde sizi çevrimdışı olarak görmesini sağlayabilirsiniz. Ki bu durumlar bir çok takip programı olan (şuan çalışmamaktalar.) WhatsDog ve diğer benzer uygulamaların da önüne geçmektedir. Sizler WhatsApp son görülme saatinizi kapatarak kimselerin sizlerin WhatsApp’a girdiğini anlamamasını sağlayabilirsiniz. WhatsApp uygulamasında bu tür özellik maalesef ki yok lakin ilerleyen günlerde ücret karşılığında eklenmesi beklenmektedir. Peki WhatsApp son görülme saatini nasıl kalıcı olarak kapatabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’ta Görünmez Olmak İstiyorum

Evet, bunu WhatsApp uygulamasında yapabilirsiniz lakin normal WhatsApp uygulamasını kullanmak yerine GBWhatsApp uygulamasını kullanmak doğru bir seçenek olacaktır. GBWhatsApp uygulaması ile siz WhatsApp’a girdiğiniz zaman bile “çevrimiçi” olarak gözükmemesini sağlayabilirsiniz. Hayalet olarak WhatsApp kullanabilir ve WhatsApp’a girdiğinizin anlaşılmamasını sağlayabilirsiniz.

WhatsApp “çevrimiçi” Yazısını Kapatmak

WhatsApp uygulamasında sizin “çevrimiçi” yazan statünüzü kapatabilmek için ek bir programdan destek almanız gerekmektedir. Şuan için ücretsiz olarak sunulmakta olan GBWhatsApp uygulamasını kullanarak WhatsApp’taki son görülme saatinizi kapatabilir ve WhatsApp uygulamasında tam anlamıyla görünmez / ruh olarak dolaşabilir ve arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz.

GBWhatsApp Nereden İndirebilirim?

GBWhatsApp uygulamasının indirme linklerini genel olarak sitemiz üzerinden paylaşmamaya özen gösteriyoruz, bunun sebebini bende bilmiyorum ama nedense hiç paylaşmak istemiyorum. Her neyse GBWhatsApp uygulamasını bizleri Facebook üzerinden bularak Facebook sayfamız üzerinden indirebilirsiniz.

Nasıl Son Görülmemi Kapatabilirim?

GBWhatsApp uygulamasını telefonlarınıza indirdikten sonra normal WhatsApp uygulamasını yedekleyiniz ve normal WhatsApp uygulamasını kaldırıp GBWhatsApp uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer ki normal WhatsApp uygulamasının klasörü telefonunuzun dahili hafızasında yer alıyor ise WhatsApp uygulamasını SD Kartınıza taşımayı ihmal etmeyin.

Kurulum ve kayıt olma aşaması bittikten sonra GBWhatsApp uygulamasını açıp sağ üst köşedeki üç nokta işaretine dokunun >> Privacy >> Hide Online Status seçeneği üzerinden son görülme saatinizi kapatabilirsiniz.

İphone İçin GBWhatsApp Var Mı?

İphone kullanıcılar için maalesef ki GBWhatsApp uygulaması gibi benzer bir uygulama yok lakin içiniz rahat olsun 2016 yılının başında paylaşmış olduğumuz WhatsApp Çevrimiçi Gözükmeme İphone başlıklı yazımız ile sizlerde İphone için son görülme saatinizi kalıcı olarak kapatabilir ve ya son görülme saatinizin değişmemesini sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp Gold Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.