WhatsApp’a Türbanlı Kadın Emojisi Geliyor

WhatsApp'a Türbanlı Kadın Emojisi Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

İletişimin en asıl maddesi olmuş olan WhatsApp uygulaması aldığı güncellemeler ile birçok anlık mesajlaşma uygulamasına tepkisini göstermeye büyük bir hızla devam ediyor. Son getirmiş olduğu iki adımlı doğrulama özelliği ile sayesinde kendine daha fazla güven katmakta olan WhatsApp uygulaması birçok kullanıcısının tekrardan güvenini kazanmış bir hale geldi. Buna rağmen yine bütün hızını kesmeden geliştirmelerini sürdürmekte olan WhatsApp uygulaması 2017 yılında alacağı yeni emojiler ile yine çok konuşulacak gibi görünüyor. Ekleyeceği 15-20 emojinin arasında dünyaca en çok dikkat çekmekte olan 2 emoji sizleri de ilerleyen günlerde şaşırtabilir, WhatsApp’a eklenecek olan emojiler arasında türbanlı kadın emojisi ile sakallı bir erkek emojinin yer almasının ardından WhatsApp uygulaması daha fazla rağbet görecek gibi gözükmektedir. Biliyoruz ki WhatsApp uygulamasına son 2 hafta içerisinde birden fazla özellik eklenmiş durumda bunlardan biri olmakta olan ve herkesin bir türlü kullanmaya alışamadığı özelliklerden olan WhatsApp görüntülü konuşma özelliği ile artık WhatsApp üzerinden hem sesli hem de görüntülü konuşma yapabilmekteyiz. WhatsApp’a eklenen bir diğer alternatif yeniliklerden olan grup linki paylaşma özelliği ile artık başkalarıyla iletişime geçmek ve gruplara katılmak daha kolay bir hale büründü.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’a Gelmesi Beklenen Yenilikler

2017 yılında daha fazla iddialı olan WhatsApp uygulaması alacağı güncellemeleri yavaştan tamamlayamaya başlamış durumda, 3 gün öncesinde gelen iki adımlı doğrulama özelliği ile kullanıcıların güvenini kazanmış olan WhatsApp ilerleyen günlerde başı örtülü bir bayan emojisi ile bir de sakallı bey ifadesini temsil eden emojiler ekleyecek. Bu emojiler haricinde yine WhatsApp uygulamasına eklenmesi beklenen emojiler şu şekildedir; bebeğini emziren bir bayan emojisi, “sus” ifadesini andıran bir emoji, Unicode 10 emojisi sauna görüntüsünü andıran emoji.

WhatsApp Yeni Beta Kullanıcılarını Arıyor

Geliştirmelerini büyük bir hızla devam ettirmekte olan WhatsApp uygulaması yeni beta kullanıcılarını aramaktadır, eğer ki sizlerde WhatsApp’ta beta kullanıcısı olarak görev yapmak istiyorsanız ve yeni gelecek olan özellikleri ilk siz kullanmak istiyorsanız o halde Google Play’den WhatsApp uygulamasını bulup hemen beta kullanıcısı olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp İki Adımlı Doğrulama Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.