WhatsApp’da Görüntülü Konuşma Var Mı?

WhatsAppda Görüntülü Konuşma Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Her geçen gün gelişmekte olan WhatsApp’ta son zamanlarda bir çok sorular almaktayız bunun üzerine tarafımıza gelen soruları bu şekilde yazılara dökmekteyiz, eğer sizlerinde aklında herhangi bir soru var ise mutlaka bu sorularınızı bize alt kısımda yer alan yorum bölümünden belirtin ve sizlere yardımcı olmaya çalışalım her neyse WhatsApp, Facebook kurucusu olan Zuckerberg Mark’ın yönetime geçtiği günden itibaren her geçen gün gelişmekte olup popülerliğine popülerlik katmış ve sadelikte bir o kadar sade oluşumuyla dikkatleri üzerine çeken uygulamalardan biri. Yaklaşık 100 Milyar kullanıcıya sahip olan WhatsApp her geçen gün daha fazla büyümekle kalmıyor her geçen gün kullanıcılarını şaşırtmak için elinden geleni yapıyor. Zuckerberg Mark’ın Sırayla yapmış olduğu yenilikleri sizinle tek tek hatırlayalım, öncelikle gündemi çok sallayan yeniliklerden biri olan Mavi Tik uygulamasını getirmiş olup, son zamanlarda bir çok kişi tarafından beğenilerek kullanılan arama özelliğini de Zuckerberg Mark’ın önderliğinde WhatsAppa eklenmiştir.

Görüntülü Konuşma Ne Zaman Gelir?

Her geçen gün daha fazla gelişmekte olan WhatsApp’ta şuan yeni gelecek olan güncellemelerde yeni emojiler beklenmektedir. Bu yeni gelecek olan emojilerden sonra umarım görüntülü konuşmada eklenir, ne zaman sorusuna şuan cevapsız kalıyorum bunun için lütfen bu kusuruma bakmayın ama eminim ki en kısa zamanda WhatsApp’ta görüntülü konuşma olacaktır.

İyi bunlar hoş, güzel de peki WhatsAppda Görüntülü Konuşma özelliği ne zaman gelecek. Milyonlarca kullanıcısı olan WhatsApp her geçen gün gelişmekte olup, bu soruya şu gün gelecek diye bir tarih belirtmemiz yanlış olur. WhatsAppda Görüntülü Konuşma Varmı? sorusuna ise, ilerleyen günlerde bu yeniliği umarım görebileceğiz. Görüntülü arama da herhangi bir ücret olmayacağının kanaatindeyim, sadece internet paketiniz üzerinden görüntülü arama yapılabilir diye tahmin ediyorum.

WhatsAppda Görüntülü Konuşma Var Mı?

Herkesin merak ettiği görüntülü konuşma özelliği şuan için WhatsAppda yok. Ne zaman çıkacağı hakkında hiç bir bilgi yoktur bu bilgi tamamen WhatsApp yöneticileri tarafından bilinmektedir. Umarım arama özelliğinden sonra Görüntülü Konuşma özelliği en kısa süre de yenilik olarak WhatsApplarımıza eklenir.

26 Aralık 2015 Tarihi Güncelleme

WhatsApp Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’a Görüntülü Konuşma mı Geliyor? Bugün ülkemizde bir çok kişi whatsApp kullanıyor ve henüz kısa sayılmasına rağmen bir çok kişinin cep telefonuna indirilmiş durumda. Özellikle son iki seneyi ele alacak olursak whatsApp bu işte iddiasını büyük ölçüde ortaya koydu ve facebook üzerinden mesajlaşma özelliğini geri plana atarak onun önüne çıktı. Daha sonrasında ise çok kez taklit edildi yeni uygulamalar denendi ancak ne yaptılarsa onun hızlı bir şekilde büyümesinin önüne de geçemediler. Çünkü onlar insanların ne istediklerini çok iyi bir şekilde biliyorlar bunun için insan kaynaklarının çok iyi çalıştığını söyleyebiliriz. Üstelikte hayatımıza girdiği ilk günden bu yana her daim ücretsiz olması ve bizi sevdiklerimizle ücretsiz görüştürüyor olması bu başarısını da iyiden iyiye taçlandırdı. Uzaktaki yakınlarımızla bir çoğumuz bu uygulama sayesinde mesajlaşır olduk. Eskinin nostalji mektuplarının yerini whatsApp aldı diyebiliriz. Geçtiğimiz yıl WhatsApp kendini bir kademe daha ileriye taşıyarak sesli arama hizmetini yayına almıştı ve bu hizmeti o kadar çok beğenildi ki artık mesajlaştığımız kişi ile sesli de konuşabiliyorduk. İnsanlar bunun kendilerine yetmediğini düşünmeye başladılar ve WhatsApp’ ta elbette bu duruma kayıtsız kalamadı ve görüntülü kullanma özelliğini de yayın hayatına almaya karar verdi. Evet bir çoğumuz internetten görüntülü konuşabiliyoruz ama her şey için başka başka uygulamayı indirmek zorunda kalıyoruz örneğin çoğu insanlar görüntülü konuşmalar için Tango’ yu tercih ediyor. Yani bir sıralamaya koyacak olursak mesajlaşma özelliğini whatsApp ile kullanıyor görüntülü arama işini de Tango ile yapıyoruz. Gelelim asıl meselemize whatsApp görüntülü konuşma özelliğini nasıl yapacaksınız?

Whatsapp Görüntülü Konuşma Özelliği Nasıl Yapılır?

Artık whatsApp’ın görüntülü konuşma özelliği de iyiden iyiye nasıl kullanılacağı şekillenmeye başladı bile şu an itibariyle anlık mesajlaşma özelliği en çok kullanılan uygulamada geriye doğru bir sayımda başladı. Günümüz teknolojisini düşünecek olursak bunun için hazırlamış olduğu alt yapıyı da merak etmemek elde değil. İlk önce yapılacak işlemin ara yüz yenilemesi olacağı kesindir çünkü bu konuda yeni ara yüzde paylaşıldı. Ancak ara yüzün dışında konuşma özelliğini nasıl kullanacağımız hakkında bir açıklama yapılmadı bu noktadan sonra ise biz ara yüze dayanarak uygulamanın sesli sohbet ve vider uygulamasındaki gibi kaydetme özelliği olacağını biliyoruz. Bakalım bu yeni haliyle bize ne gibi yenilikler getirecek ama görüntülü özelliği gelmeden masaüstünden kullanma özelliği de gelmiş durumda.

WHATSAPP WEB NASIL KULLANILIR?

Ülkemizde bu hizmeti oldukça olumlu bir şekilde karşılandı çünkü 600 milyon bir kullanıcısının olduğu uygulamanın masa üstünde de olması gerekiyordu. Bu özelliğini chrome web işlemcisi sayesinde gerçekleştirdi. Bunun için yeniden bir yazılım gerçekleştirmedi ve zaten var olan bir tarayıcı işlemcisinden geliştirmek daha basit oldu. Bu şekilde olunca da elbette yine her şeyin mobil cihazınızdan kontrol edilmesi kaçınılmaz oldu.

WhatsApp Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

WhatsApp’a gelecek olan görüntülü konuşma özelliği 2016 yılının ilk ayında bütün telefonlarda yerini alacak gibi görünüyor. Oldukça can alıcı özelliklerden biri olan WhatsApp görüntülü konuşma özelliği, WhatsApp Arama gibi oldukça çok dikkat çekici gibi görünüyor. WhatsApp Aramayı çok kullanmasak da, WhatsApp görüntülü konuşma oldukça çok ilgi görecek ve oldukça çok kullanılacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.