WhatsApp’ı Açmazsam Son Görülme Saatim Değişir Mi?

WhatsApp'ı Açmazsam Son Görülme Saatim Değişir Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Yine tebessümle karşıladığım bir soruya cevap vererek bugünden herkese Merhabalar demek isterim, WhatsApp 2 Milyar kullanıcısı ile bir çok uygulamayı geride bırakan ve dünya rekoru kıran bir uygulama olduğunu da belirtmek isterim. WhatsApp her geçen gün gelişmekte olup, yıl başını iple çeken bir uygulama. Yıl başında bir çok kullanıcısını sevindirecek yeni emoji yani gülücük / ifadeler ile karşınızda olacak. Ve bunun yanında ise yeni alt yapısı ile daha sağlıklı ve daha az veri kullanım sağlayarak dünyanın en hafif iletişim platformlarından biri haline gelecek lakin şuan zaten öyle değil mi? Benim öğrenci arkadaşlarım aylık 250MB internet paketiyle WhatsApp kullanıyor ve üstelik bu internet paketiyle de bir çok ödevini internet üzerinden telefonundan yapabiliyor. Gerçekten WhatsApp diğer uygulamalar kadar çok internet yememekte, kullanıcısının dilinden anlayan uygulama olarak adlandırdığım WhatsApp hakkında almış olduğum en ilginç sorulardan biri bu olsa gerek her neyse lafı uzatmadan hemen soruya geçmek istiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Hakkında En Çok Sorulan Soru

Gelelim asıl meseleye, WhatsApp açmadığınız sürece son görülme saatiniz değişmeyecektir, WhatsApp’tan gelen mesajları bildirim kısmından baktığınız zaman yine değişmeyecektir. Siz ne zaman WhatsApp’ı açıp 2-3 saniye beklerseniz o zaman son görülme saatiniz değişecektir. WhatsApp yüklü telefonunuzda herhangi bir işlem yapıyorsanız yani; Facebook, Twitter Instagram gibi platformlarda takılıyor iseniz korkmanıza gerek yok son görülme saatiniz değişmeyecektir. Bir de şunu belirtmek isterim ki, her insanın başına gelen bir olay olan yanlışlıkla WhatsApp’a girip çıkma işleminde sadece 1 saniye hatta 1 saniyeden kısa bir vakit içerisinde WhatsApp’a girip çıkabilirsiniz ve böylelikle son görülme saatiniz değişmeyecektir. Her şey sizin internet bağlantınız da ve telefonunuzda bitiyor, eğer internet bağlantınız kötü ise dilediğiniz gibi girebilirsiniz lakin internete çok güvenmeyin. Sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.