WhatsApp’ta Beni Kim Engellemiş?

WhatsApp'ta Beni Kim Engellemiş?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp uygulamasında bir kişinin sizi engelleyip engellemediği konusunda bilgi sahibi olabilmek adına bugün sizler için WhatsApp’ta beni kim engellemiş sorusunun yanıtı merak ediyor musunuz? WhatsApp’ta beni kim engellemiş uygulaması var mı? Öncelik olarak WhatsApp uygulamasında böyle bir uygulama, bir seçenek yok. Yani sizleri kimin engellediği konusunda tam bilgi veren programlar, uygulamalar yok onun için bir kaç istisnadan söz ederek sizi karşı tarafın engelleyip engellemediği konusunda ön bilgiler vereceğim, bundan sonrası zaten size ait. WhatsApp uygulamasında gizlilik diğer uygulamlara göre daha üst seviyedir, Twitter ile Facebook sosyal ağını aynı keseye koyamazsınız veyahut Facebook’un uygulaması olan WhatsApp uygulamasını Twitter ile aynı keseye koyamazsınız. WhatsApp uygulaması tüm dünyada yaygın olarak kullanılan uygulamalardan biri olduğundan dolayı ve anlık mesajlaşmada üst seviyede tercih edilen uygulama olan WhatsApp’ta gizlilik ön üst seviyedir. WhatsApp’ta bir kişi tarafından sürekli rahatsız ediliyorsanız, o kişi sırf bu hareketinden dolayı WhatsApp’tan kalıcı olarak uzaklaştırılır ve işte bu yüzden WhatsApp uygulaması diğer uygulamalara göre daha güvenilir bir sistem seçeneği sunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki WhatsApp’ta beni kim engellemiş hakkında bir program var mıdır? Evet daha önceden WhatsApp’ın ilk zamanlarında bu tür basit uygulamalar mevcut iken şuan için WhatsApp uygulamasının alt yapısına ayak uydurabilecek herhangi bir uygulama yoktu. Önceden WhatsApp mesajlarımız tehlikede iken şuan CIA tarafından çözülemeyen WhatsApp şifreleme sistemi ile mesajlarımız üst seviyede korunmaktadır. Bu kadar gelişmekte olan WhatsApp uygulamasında sizlerin kimleri engellediği konusunda bilgi sahibi olabileceğiniz uygulama yok lakin hisleriniz sizleri yanıtmaz bunun için bir kaç alternatif seçenekleri sunmak isterim.

WhatsApp uygulamasın beni kim engellemiş, neden x kişisinin profil resmi gözükmüyor acaba beni mi engelledi şeklinde sorulan soruların cevabını şu şekilde kontrol edebilirsiniz.

  • Eğer karşı tarafın hiç bir bilgisini göremiyorsanız yani profil resmi, durumu, son görülme saati gibi bilgileri göremiyorsanız bu kişi tarsfindan engelleyip engellemediğinizi GBWhatsApp uygulamasını kısa süreliğine kullanarak öğrenebilirsiniz.
  • Eger o kişiye mesaj atma gibi bir durumunuz varsa, GBWhatsApp uygulamasını indirmeden birşeyler bahane ederek o kişiye mesaj atabilir ve sizi enfelleyio engellemediği konusunda bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

WhatsApp uygulamasında merak ettiğiniz konuları bizlere alt kısımdan yorum olarak iletmeyi lütfen unutmayınız, sorularınıza kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Sinsi App Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Merhabalar..herkese cevap yazdiğinizi gördum sitede…size bir sorum olucak..yanitlarsaniz sevinirim
    .Arkadaşimi engellemediğim halde bana engellediğimi söylüyo..whatsup rehperinde profil remimi ve mesaj gönderme bölümünun aktif olmadiğini söylüyo..nedeni ne olabilir…şimdiden teşekkürler……

    • Kozbon

      Merhaba efendim, karşı tarafı engellemediginiz halde sizi engellemiş olarak mı görüyor? Şu şekilde özetleyebilirim, sizin WhatsApp profil resminiz ve diğer WhatsApp bilgileriniz sadece ben olarak ayarlı ise arkadaşınız dahil kimseler sizin bilgilerinize erişemez. Eğer sadece kişilerim yapıyorsanız listenizde bulunan kişiler görebilir. Arkadaşınızı rehbere kayıt ettiğinizden emin olunuz lütfen.