Whatsapp’ta Davet Et Ne Demek?

Whatsapp'ta Davet Et Ne Demek?Son güncellemeler de ortaya çıkan bir yenilikten bahsedeyim, bu yenilik (Davet Et) nedir ne işe yarar. Kişiler bölümüne girdiğiniz de listenin sonunda Rehberinizde kayıtlı olan kişilerin yanında yeşil bir kutucuğun içerisinde DAVET ET yazısını göreceksiniz, işte bu kutucuk sayesinde davetiyeyi göndereceğiniz kişiye SMS atarak kişinin WhatsApp kullanmasını sağlayabilirsiniz. Göndereceğiniz SMS ücreti sizden karşılanacaktır yani WhatsApp’a davet etmek amacıyla göndermiş olduğunuz SMS ücretlidir. Bunun için başkalarını WhatsApp’da davet ederken bir kez daha düşünmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


whatsapp a davet et

Bu yeşil, sevimli mi sevimli olan Davet Et butonu göze ne kadar çok hitap etse de mutlaka kullanmayı unutmayı unutmayın. Bu devir de WhatsApp kullanmayan hemen hemen yok, o kişiler de kullanırsa tam olur. Ayrıca bizlere WhatsApp hakkında merak etmiş olduğunuz soruları kozbon@kozbon.com adresine ileterek ulaştırabilir ya da yazının sonunda yer alan yorum kutusuna yorum bırakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bu davet et butonunu görmek istemiyorum, resmen kriz geçiriyorum görünce. Bunu kaldırmanın bi çaresi yok mu? 🙂

  2. Merhaba, ben whatsappimi silip Rehberimizin altındaki davet et bölümünde yer almak istiyorum nasıl yaparım bunu

    • Kozbon

      Merhabalar efendim o halde WhatsApp hesabınızı silmeniz yeterli olacaktır. WhatsApp uygulamasını sildikten sonra sizlerde artık arkadaşlarınızın WhatsApp kişiler listesinde Davet Et olarak gözükürsünüz.

  3. Watsap hesabimi kapattim ama hala davet et diyir neden??

  4. Benim telefonuma whatsapp daveti geldi ama bir türlü açılmıyor ne yapmam gerekir