WhatsApp’ta Durum Nasıl Silebilirim?

whatsapp durum silme
WhatsApp’ta bildiğiniz gibi dilediğimiz resmi profil yapabiliyor, dilediğimiz güzel sözleri ya da şarkı sözlerini durum olarak belirleyebiliyoruz. Peki daha önce yapmış olduğumuz durumları nasıl silebiliriz, daha önceki belirlemiş olduğumuz kullanmış olduğumuz durumları silmek aslında çok basit.

Bugüne kadar buna izin vermeyen WhatsApp artık dilediğimiz durumu tek bir hamle ile silebiliyoruz. Hatırlarsanız önceden WhatsApp’ta durum silmek için bütün daha önceki yapmış olduğunuz durumlarının da silinmesi gerekiyordu.

WhatsApp’ın yeni yapmış olduğu yenilikler yavaş yavaş uygulanmaya başlandı, gelelim WhatsApp’ta sadece bir tane durumunuzun nasıl sileneceğine..

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’ta Sadece 1 Tane Durumu Silmek

Aslında işlem çok basit, bütün durumları silmek yerine sadece 1 durumu silmek daha mantıklı değil mi ilerde belki o hoşunuza giden durumları tekrar yapmak istersiniz, yazmak yerine kayıtlı durumlardan seçmek size gerçekten çok zaman kazandıracaktır.

WhatsApp’ı açınız ve sağ üst köşede bulunan 3 nokta işaretine tıklayınız ve ya telefonunuzun menü tuşuna(menü tuşu; orta tuşun solundaki) basınız. Ardından açılan pencerede Durum yazısına dokunarak, açılan sayfa da daha önce ki yapmış olduğumuz durumlar ile karşılacağınız işte bu kısımda yer alan durumlardan hangisi sileceksek, üzerine uzun basıyoruz ve gelen seçenekler arasında bu Durumu Sil seçeneğine dokunduğunuz taktirde durum silinecektir.

Gelelim WhatsApp’ın diğer özelliklerine.. WhatsApp bilindiği gibi çok hızlı bir şekilde gelişen bir uygulama haline geldi ve bir çok platformlarda en çok indirilen uygulama oldu. Peki WhatsApp’ta gelecek olan yeniliklerde bizleri ne bekliyor. Tümünü okundu olarak işaretle, kişisel özel bildirim / arka plan resmi eklemek ve hızlı yanıt sistemi gelecek. İşte kısaca WhatsApp’ı WhatsApp yapan özellikler sayesinde artık WhatsApp daha keyifli bir haberleşme aracı olacak.

Umarım yazımızı beğenmişsinizdir, bizlere sormak istediğiniz soruları yorum olarak alt kısımdan belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.