WhatsApp’ta Duruma Nasıl Resim Koyabilirim?

WhatsApp'ta Duruma Nasıl Resim Koyabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp uygulamasının belki de en eğlenceli kısmı da kendine ait olan emojiler yani gülücüklerin var olmasıdır. WhatsApp uygulamasında yer alan bu gülücükler ile kendimizi daha kolay bir şekilde ifade edebilmekteyiz, WhatsApp’ın her güncellemede eklemiş olduğu emojiler (gülücükler / resimli ifadeler) sayesinde günlük hayatımız daha kolaya girmektedir. Gelen mesaja sadece bir emoji göndererek uzun açıklamalar yapmak yerine hemen olayı kapabiliyoruz ve olayı özetleyebiliyor hem kendimizi tatmin edebiliyor hem de karşı tarafı tatmin edebiliyoruz bunun haricinde özelliği evli çiftlerin kullanmış olduğu ev resimleri, araba resimleri beni benden alıyor. Sırf evlenmeden önce eşimle yapacağım anlaşmalardan biri de bu emojileri kullanmamasını isteyeceğim artık gına geldi. Her neyse WhatsApp’ta duruma resim koymak yani emoji koymak istiyorsanız ekranda yer alan Gülücük işaretine dokunarak buradan birden fazla yani toplamda 139 adet fotoğraf (emoji) koyabilir ve kendinizi ifade edebilirsiniz. WhatsApp’ta duruma resim koymak, ev resmi koymak, araba resmi koymak istiyorsanız kendinizi kısaca hızlı bir şekilde herkese ifade etmek istiyorsanız da gülücük kısmından istediğiniz emojiyi / resmi koyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’a Farklı Emojiler Ne Zaman Gelecek?

WhatsApp her güncellemesinde hemen hemen yeni birkaç tane farklı emojiler eklemektedir. Bunun haricinde tabi ki de emojilerin yanı sıra yeni özellikler ekleyerek güncelleme almaktadır. WhatsApp uygulaması ilerleyen günlerde alacağı güncellemelerden sonra daha farklı hizmet sunmaya başlayacak. WhatsApp’a farklı emojiler kullanmak istiyorsanız, yeni gelecek olan emojileri ilk siz görmek istiyorsanız WhatsApp uygulamanızı güncellemeyi unutmayın.

Bir de şunu da eklemek isterim, WhatsApp’a yeni eklenen emojiler eski sürüm kullanan kişilerde gözükmeyecektir. Eski sürüm kullanan kişilere yeni emoji gönderdiğiniz takdirde o kişilere boş mesaj gidecektir. Karşı taraf yeni emojileri görmek istiyorsa da WhatsApp uygulamasını güncellemesi gerekmektedir.

WhatsApp Son Sürümü Nasıl Yüklerim?

Android kullanıcısıysanız çok şanslısınız, WhatsApp son sürüm için APK indirmeniz gerekmektedir. Google Play üzerinde yer alan WhatsApp uygulaması genel olarak eski sürümdür bunun için sürekli yenilenen WhatsApp uygulamasında yeni sürüm kullanmak istiyorsanız da APK olarak indirmek için whatsapp.com/android adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp GİF Nasıl Gönderilir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.