WhatsApp’ta Engelleyen Kişiye Mesaj Göndermek

WhatsApp'ta Engelleyen Kişiye Mesaj Göndermek

Sponsorlu Bağlantılar

Her ilişkide yaşanan tatsız olaylar elbet vardır, hatta bunları oldukça normal olarak karşılıyorum ve hiç kavga etmeyen kişileri de oldukça çok gülüyorum. Bunu nasıl becerebiliyorlar, nasıl kavga etmeden ilişkilerini yürütüyorlar anlamıyorum. Bence bir ilişkide günde en az 2 saat kavga edilmeli ve bir şeyler tartışılmalı diye düşünüyorum, he bir de şu olaylar var. Seversin, o senin sevdiğini bile bile gider başkasına gider. Başkasının olur, siz elinden tutmaya kıyamazsınız ama başkasının altında nefes nefese kalır sonra size gelip “ben pişmanım”, “ayağım halıya takıldı yere düştüm olanlar oldu” gibisinden bahaneler bahaneler bırakın gitsin abi ya size kız mı yok erkek mi yok adam mı yok. Ama emin olun ki siz ne kalbinize ne de beyninize söz geçiremiyorsunuz sizi sürekli üzen, sürekli hayatınıza tecavüz eden kişilere aşık oluyorsunuz ve onları daha çok seviyor ve onlara her geçen gün daha çok aşık olup bağlanıyorsunuz. Neyse nedense “amma uzattın he saadete gel” diyen amcaların teyzelerin seslerini duyar gibiyim.

Sponsorlu Bağlantılar

Efendim, sizi engelleyen bir kişiye WhatsApp üzerinden mesaj gönderirseniz kişiye kesinlikle iletilmeyecektir ne olursa olsun o mesaj karşı tarafa gönderilmeyecektir. Karşı taraf sizi engellediği zaman ne karşı tarafın profil fotoğrafını ne durumunu ne de son görülme saatini göremezsiniz. Ki zaten karşı taraf sizi istemiyordur ya da canını çok yakmışsınızdır, bırakın biraz kendine gelsin. Ama unutmayın o sizi engellemiş iken içinizdeki bütün küfürleri yazın ve rahatlayın. Engellediğinden emin olun tabi ki.

Sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak beliyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ya ben beni engelleyen birisine mesaj attim eve bi geldim mavi tik olmus pp si son görülmesi filan gözükmüyordu hala gözükmüyor mesaj attim iki tik oldu neden acaba yoksa engellemedi mi beni