WhatsApp’ta Grup Sohbetinde İsim Gizlemek

WhatsApp'ta Grup Sohbetinde İsim Gizlemek

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’ın bir çok alternatif yolları mevcuttur, bunlardan biri olan grup sohbetleri bazı kişiler için vazgeçilmezdir. Özellikle iş için toplanan kişilerin grupta yapmış olduğu geyikler ve özellikle lise grupların tadından yenmez. Bir de şu kızların oluşturmuş olduğu dedikodu grupları var onlara bir şey demiyorum Allah onları ıslah etsin efendim her neyse sizlere WhatsApp uygulamasında yapmış olduğunuz / katılmış olduğunuz bir grup sohbetinde adınızın gözükmemesi için ne yapmanız gerektiğinden bahsedeceğim. Grup konuşmalarında, sizi rehberine kayıt etmeyenler kişiler sizin WhatsApp profilinizde yer alan adınızı görmekteler bunun için yapmanız gereken WhatsApp profilinizde yer alan isimi değiştirmek, ve ya o isim yerine . (nokta) işareti koyarak kimliğinizi gizleyebilirsiniz. Sizi rehberine kayıt eden arkadaşlarınız ise, sizin WhatsApp profilinizdeki isminizi göremezler. WhatsApp profilinizde yer alan isim sadece grup konuşmalarında yer alan, sizi rehberine kayıt etmeyen kişilerde gözükmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Grup’ta adınızı değiştirmek için; WhasApp’ı açınız ve ardından menü tuşuna basarak ya da sağ üst köşede yer alan üç nokta işaretine dokunarak Ayarlar seçeneğini açınız. Ardından karşınıza çıkan Profil seçeneğine dokunarak buradan hem profil resminizi güncelleyebilirsiniz hemde adınızı değiştirebilirsiniz. Ayrıca hazır WhatsApp konusu açılmışken de şunu da belirtmek isterim, arkadaşlar mutlaka WhatsApp’ın son sürümünü kullanın eski WhatsApp sürümlerinde MAC Adres hatası bulunmakta bunun için mutlaka son sürüm WhatsApp kullanmaya özen gösterin.

WhatsApp Son sürüm kullanmak için de, telefonunuz İphone ise İtunes’den By WhatsApp Inc.’ın paylaşmış yayınlamış olduğu WhatsApp Messenger sürümünü indirin. Eğer telefonunuz Android ise ki zaten her 10 kişiden 9 kişinin telefonu Android’tir bunun için WhatsApp son sürümünü kendi internet sitesinden indirerek son sürümünü kullanabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip olan WhatsApp kullanıcıları mutlaka whatsapp.com/download adresine giderek son sürüm WhatsApp’ı kullansınlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.