WhatsApp’ta Kaç Tane Mesaj Göndermişim?

WhatsApp'ta Kaç Tane Mesaj Göndermişim?
WhatsApp artık hemen hemen herkesin gözdesi oldu, iletişim kurmak için en çok WhatsApp uygulamasını kullanmaya başladık. İşte günümüzün en çok kullanılan iletişim uygulaması olan ve bir çok operatörün ekmeğini elinden WhatsApp hakkında size bir bilgi daha vermek istedik. Benim başıma gelmişti, kız arkadaşımla otururken benden telefonumu aldı ve WhatsApp’a girip ne kadar mesaj gönderdiğimi, ne kadar mesaj aldığımı kaç megabayt dosya gönderdiğimi kontrol etti. Tabi bende o zamanlar yeni WhatsApp kullandığım için hiç incelemediğimden dolayı WhatsApp’ın mesaj sayılarını hafızasında tuttuğu bilmiyordum. Kız arkadaşımla buluşmadan önce mesajlarımı silmiştim, buluştuğumuz zaman mesaj göremeyince benim bir işler karıştırdığımı düşünerek kavga etmiştik ve bir hafta boyunca tribini çekmek zorunda kalmıştım.

Sponsorlu Bağlantılar

Her neyse konuyu dağıttım kusura bakmayın, sizlerinde başınıza gelecek bir olaydan bahsettim, eğer sevgilinizle buluşmadan önce bu ayarları yapın.

Öncelikle mesaj sayımızı öğrenmek için WhatsApp’a giriyoruz, kendi Ayarları bölümünden Hesap bölümüne gidiyoruz ve karşımıza gelen 5 ayarlardan en alttaki Şebeke Kullanımına dokunarak karşımıza gelen istatistikleri inceliyoruz. İşte burası bizim kaç tane mesaj gönderdiğimizi ne yaptığımı kaç megabayt dosya aldığımı yapılan ve gelen aramaları göstermekte.

Bu istatistiklerden kurtulmak istiyorsanız, en altta bulunan İstatistikleri sıfırla bölümünü kullanabilirsiniz lakin ne zaman saat kaçta sıfırladığınız yazacaktır bunun en basit çözümü WhatsApp konuşmalarınızı Ayarlar >> Sohbet Ayarları >> Konuşmalarımı Yedekle yaparak WhatsApp konuşmalarınızı yedekleyin. Daha sonra WhatsAppı kaldırın ve Google Play’den tekrar WhatsAppı kurun. Bu işlemi yapınca Şebeke Kullanımındaki istatistikler sıfırlanmış olacaktır ve mesajlarınız kaybolmayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2016 Bedava WhatsApp Kullanmak başlıklı yazı da android bedava whatsapp, iphone bedava whatsapp • ve turkcell bedava whatsapp hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Whatsappta birsine yazdigim tum mesajlarin sayisini merak ediyorum ama o sebeke kullanimindaki butun toplam mesajlar degil sadece 1 kisiye yazilan ve gelen mesajlari merak ediyorum ? Mumkun mudur acaba ?

    • Kozbon

      Merhaba efendim, WhatStats diye bir uygulama vardı lakin o uygulama bir kişiye ne kadar mesaj gönderdiğini belirtiyor muydu bilmiyorum. En iyisi siz elle saymayı deneyin. Mesajları tek tek hızlı bir şekilde seçin zaten kendisi sayıyor.