WhatsApp’ta Kendi Profilime Nasıl Bakabilirim?

WhatsApp'ta Kendi Profilime Nasıl Bakabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu başlık altında sizlere WhatsApp’ta başkasının gözünde nasıl gözüktüğünüzü ve kendi kendinize nasıl mesaj gönderebileceğinizden bahsedeceğim. Allah öncelikle kimseyi yalnız bırakmasın, çok yalnızım dostlar WhastDog uygulamasında kendi kendimi takip ediyorum ve WhatsApp’ta kendi kendime konuşup trip atıyorum. Peki ilk olarak WhatsApp’ta kendime nasıl mesaj gönderebilirim sorusundan başlıyorum ardından, kendi profilime nasıl bakarım sorusuna yani başkasının gözünden profiliniz nasıl gözüküyor bunu açıklayarak WhatsApp hakkında bir bilgi daha öğrenmiş olalım. WhatsApp’ın ilk çıktığı zamanlarda rehberimiz de bulunan herkesi senkronize ediyordu. Böylelikle rehberimize kendi numaramızı kayıt etsek bile, WhatsApp’ta gözüküyordu lakin WhatsApp’ın gelişmelerinden sonra bu olay tamamen kalktı. Artık WhatsApp’ta kendi kendimizi rehberimizde görememekteyiz işte bundan dolayı bir çok kişi WhatsApp’ta profilinin nasıl gözüktüğünü merak etmektedir. Bunun en kolay yönteminden bahsedeceğim, WhatsDog uygulamasını illaki duymuşsunuzdur bu uygulama sayesinde kolaylıkla kendi profilinize giriş yapabilir çevrenizdeki insanların sizi nasıl gördüğünden haberdar olabilir kendi kendinize mesaj gönderebilirsiniz. Önemli notlarınızı kendinize mesaj göndererek takip edebilirsiniz, en azından WhatsAppı böyle kullanmış olabilirsiniz. Sizlere adım adım bu kısımlardan bahsedeceğim, hadi gelin başlayalım.

Sponsorlu Bağlantılar

Kendime Nasıl Mesaj Gönderebilirim?

  1. Rehberinize kendi numaranızı kayıt edin.
  2. WhatsDog uygulamasını indiriniz, eğer şuan kullanıyor iseniz uygulamayı sıfırlayınız. (aşağıda detaylı şekilde bilgi verdim.)
  3. WhatsDog uygulamasını açıp, kendinizi seçin. Daha sonra sağ üst köşede yer alan Kırmızı Balon işaretine dokunun.
  4. WhatsApp otomatik olarak açılacaktır, gelen ekranda kendi profilinizi göreceksiniz bu kısımdan kendinize mesaj göndererek not tutabilirsiniz, WhatsAppı ilk defa bir iş için kullanabilirsiniz sürekli dedikodu sürekli mesajlaşmak için kullanmayın. 🙂

 

WhatsDog Nasıl Sıfırlayabilirim?

  • 1. Yöntem: Telefonunuzun ayarlar kısmına gidin, buradan Uygulamalar kısmına giderek buradan WhatsDog uygulamasını bulunuz ve Verileri Temizle işaretine dokunarak WhatsDog uygulamasını sıfırlayabilirsiniz.
  • 2. Yöntem: WhatsDog uygulamasını açın ve ardından uygulamada yer alan Ayar işaretine yani ÇARK işaretine dokunun buradan en alt kısımda yer alan Delete Info seçeneğine dokunarak WhatsDog uygulamasını sıfırlayabilirsiniz.

Kendimi Nasıl Görebilirim?

  1. Kendi numaranızı rehberinize kayıt ettikten sonra, WhatsDog uygulamasından kendinizi seçerek takip edin. Daha sonra WhatsDog uygulamasında yer alan sağ üst köşedeki Kırmızı Balon işaretine dokunun.
  2. Karşınıza sohbet açılacaktır, buradan kendi profilinize dokunarak kolaylıkla kendi profilinizi görebilirsiniz. Hatta kendinizi bile arayabilirsiniz lakin (başka bir aramada) diye hata verecektir aramayacaktır 🙂
  3. Bu işlemi yapmadan önce WhatsApp ayarlar bölümünden gizlilik ayarları kısmından gizlilik ayarlarınızı herkese açık bir şekilde yapınız.

WhatsApp'ta Kendi Profilime Nasıl Bakabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.