WhatsApp’ta Neden Mesaj Gönderemiyorum?

WhatsApp'ta Neden Mesaj Gönderemiyorum?

Sponsorlu Bağlantılar

Geçtiğimiz günlerde karşılaşmış olduğumuz bir olay üzerinden yola çıkarak bu sorunu bazı alternatif yollar ile çözmek istedik. WhatsApp’ta bir çok kişi mesaj gönderemiyor, hatta gönderemediği kadar da bir çok kişi mesaj alamıyordu. İşte bizlerde kozbon ailesi olarak WhatsApp’ın bu sorununa kısa bir çözüm bulmak istedik. Bir çok denemelerinizin sonucunda kesin sonuçlara ulaştığımız bu olayda aşağıda önerdiğimiz çözümleri yaparsanız kolaylıkla WhatsApp’ta Mesaj gönderememe sorununu çözebilirsiniz. Öncelikle telefonunuzun internet ayarlarınızı kontrol ediniz, opetraörünüzden operatörünüze ait olan ayarları kısa mesaj göndererek ayarlarınızı isteyin. Daha sonra ayarları yaptıktan sonra Wifi bağlantısı olmadan, kendi internet paketiniz üzerinden WhatsApp’a giriş yaparak herhangi bir arkadaşınıza mesaj gönderiniz. Eğer sorun devam ediyor ise, WhatsApp hesabınızı Ayarlar >> Hesap ayarları kısmından hesabınızı siliniz ve ardından WhatsApp’ın son sürümünü indirin, WhatsAppın son sürümünü indirebilmeniz için whatsapp.com/download/ adresinden telefonunuzun işletim sistemine uygun olan sürümü indiriniz ve kurunuz. Kurulum bittikten sonra telefon numaranızı doğru bir şekilde yazarak WhatsApp’a tekrar kayıt olunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sorun mutlaka çözülecektir, ayrıca internette bir çok diğer siteler WhatsApp’a ödemediğiniz ücretten dolayı mesaj gönderilmediğinden bahsedilmiş lakin böyle bir şey yok, WhatsApp evet ücretlidir ama “bu ücreti illa alacam almazsam ölürüm” gibisinden bir düşünceye sahip değildir. Olduğu zaman sizden çaktırmadan sizin ruhunuz duymadan illaki bu ücreti temin edecektir. Bunun için bu tür olaylara çok takılmayın..

Sorun tamamen sizin telefonunuzdan kaynaklanmaktadır, bazen böyle hatalar veren WhatsApp’ta sürekli son sürümleri kullanmanızı öneririz ayrıca internet ayarlarınızı da kontrol etmeyi unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.