WhatsBomb Kapandı Mı?

WhatsBomb Kapandı Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsBomb uygulaması WhatsDog uygulamasından sonra en çok kullanılmaya aday olan uygulamalardan biri iken maalesef ki dünden itibaren bir çok kişiyi hüsrana uğrattı. Yaklaşık olarak 2 haftadır sorunsuz olarak çalışmakta olan WhatsBomb uygulaması ile sevdiklerimizi sorunsuzca takip edebiliyor iken dün yaşanan sorunlar bugün öğleden sonra çözülmüş durumdadır. Eğer sizlerde uzun zamandır kullanmış olduğunuz WhatsBomb uygulamasını sıfırlamak yeterli olacaktır, bunun için alt kısımda daha detaylı bir şekilde nasıl yapacağınız konusunda resimli anlatacağım yapacağım lakin sizlerde WhatsBomb uygulaması hakkında bilinmeyen bir kaç yöntemden bahsedeyim. WhatsBomb uygulaması ile birden fazla kişiyi yani 2 kişiyi takip edebilmek için, +1 kişi için 5TL kadar bir ücret ödeyerek 2 kişiyi aynı anda takip edebilirsiniz. Ödemeyi Google Play üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir ve uygulamayı satın alabilirsiniz, bunun haricinde WhatsBomb uygulamasında takip ettiğiniz kişi çevrimiçi olduğundan sesli bildirim almak istiyorsanız Whatsbomb uygulamasını arka planda sürekli olarak çalışmanız gerekmektedir. Uygulamayı kapatmadığınız sürece, takip ettiğiniz kişi WhatsApp’a girdiği vakit sizlere bildirim gönderecektir. Peki dünden beri yaşanan sorunlarının çözümünü istiyorsanız da şu yolları deneyerek tekrardan WhatsBomb uygulamasını sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsBomb Çalıştırma Çözümü

WhatsBomb uygulamasının tekrardan çalışmasını sağlamak istiyorsanız, uygulamanın verilerini temizlemeniz yeterli olacaktır. Yani uygulamayı kaldırıp baştan kurmak yerine uygulamanın verilerini silerek tekrardan takip etmek istediğiniz numarayı manuel olarak (el ile girerek) takip etmeye başlayabilirsiniz.

WhatsBomb Çalıştırma Çözümü

Uygulamayı sıfırlamak için şu adımları takip edebilirsiniz; 1) Telefon ayarları kısmına gidiniz, 2) Burada bulunan Uygulamalar seçenekleri kısmından WhatsBomb uygulamasını bulunuz. 3) Daha sonrasında verileri temizle / önbelleği temizle yapınız. Bu işlem sonucunda, WhatsBomb uygulamasını sıfırlamış olacaksınız ve bu işlemi diğer uygulamalara yaparak sıfırlayabilirsiniz (isterseniz.)

Eğer yukarıdaki yöntemi denemek istemiyorsanız, uygulamayı kaldırıp yeniden kurmanız yeterli olacaktır. Uygulamayı kaldırıp yeniden kurduktan sonra ve ya uygulamayı sıfırladıktan sonra sizlerde tekrardan takip etmek istediğiniz kişiyi tekrardan listenizden seçerek ve ya manuel olarak giriş yaparak tekrardan takip etmeye başlayabilirsiniz.

Eğer sonuç aynı ise, takip edeceğiniz numarayı yetkili kişilere bildirerek listeyi sıfırlamasını rica edebilir ve sorunsuzca takip etmeye başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsBomb Durduruldu Hatası hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Merhabalar

  Yukarıda yazdıklarınızın hepsini uyguladım ama sonuç alamadım yetkililere bildirmeden farklı başka alternatif Varmıdır acaba şuan da sorunsuz Çalışıyor mu herkeste?

 2. Merhaba.Dunden beri bendede calismamakta whatsbomb.Uygulama yapimcilarina nasil ilete biliriz.Siz iletemezmisiniz.Eski takipciyi neden takip edemiyoruz.Rica etsem yardimci olurmusunuz.Bu arada whatsdog yeni surum indirdim o da calismiyor.Simdiden tesekkurler

  • Kozbon

   Merhaba efendim, uygulamaların yapımcılarına Google Play üzerinden iletişime geçebilirsiniz, Google Play üzerinden Bomb uygulamasını bulunuz ve alt kısımdan geri bildirim gönder diyerek o uygulamanın yapımcılarına mail gönderebilir ve mail adreslerini öğrenebilirsiniz. Eski takip ettiğiniz kişiyi takip edebilmek için maalesef ki listenin sıfırlanması gerekmektedir bunu da uygulamanın yetkileri yapabilmektedir.

 3. Bildirim hiç gelmiyor zaten saat hiç yok giriş çıkış kozbon yardimci olursaniz sevinirim whatsbomb sorun yasiyorum hiç bir şekilde mesaj gelmiyor artik teşekkür ederim bu arada uzatıyor ama lütfen yardımcı olursaniz sevinirim uzatmanın sebebi 250 karakter kabul ediyo:)

  • Kozbon

   Merhaba Sivell, bu hatayı şundan dolayı yapıyor. Uygulamayı sanırım 15-16-17-18 Mayıs tarihlerinde kullanıyordunuz, bu tarihlerde uygulama sorunsuz çalışır iken maalesef ki geçtiğimiz günlerde uygulama sorun çıkardı önceden takip edilen kişileri şimdi takip etmemekte. Lakin, siz şuan farklı bir kişiyi takip etmek isterseniz o kişiyi sorunsuzca takip edebilirsiniz ama önceden takip ettiğinizi uygulama olusan hata yüzünden takip edemezsiniz. Bu durumu uygulamanın yapımcılarına ileterek çözebilirsiniz, ben yardımcı olamadığım için lütfen kusura bakmayın.

 4. Merhaba Kozbon. Whatsbomb pro versiyonunu satın aldım. Listedeki bir isim için (Türkiye’de yaşıyor) son derece iyi çalışmasına rağmen bir diğeri için (Avrupa’da yaşıyor) çalışmıyor. Bunun sebebini biliyor musun? Cevabın için şimdiden teşekkürler.

  • Kozbon

   Merhaba Hande, bu konu için uygulamanın yapımcısı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Çünkü uygulamanın yapımcısı uygulama hakkında bizden daha fazla bilgiye sahip ilgin için teşekkürlerimi sunuyorum kolay gelsin.

 5. Teşekkürler abicim bunuda deneyip döneceğim sana

 6. İkisini de denedim hala çalışmıyor uygulama 🙁 Başka bir yolu yok mu