WhatsBomb Nedir?

WhatsBomb Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği üzerine 01 Nisan tarihinde WhatsApp tarafından kapatılan WhatsDog uygulaması bir çok kişinin hayal kırıklığı ve birçok kişinin küfürlerine mağdur kalan uygulamalardan sadece biri. WhatsDog uygulaması ile birçok WhatsApp kullanıcı sevgilisini, eşini, sevdiği ama anlaşamadığından dolayı kocasını boşayan kişiler tarafından karşı tarafın son görülme saatini takip edebilmek için kullanılr iken son dönemlerde anneler tarafından sıkça kullanılmaya başlanmış uygulamalardan biri iken WhatsDog uygulaması WhatsApp tarafından kapatıldı. Bunun üzerine bir kaç alternatif program çıksa da bunlar başarılı olmadığından dolayı pek tutulmadı bunun üzerine son dönemlerde popüler olmaya aday olan WhatsBomb uygulaması şuan Google Play üzerinden Android kullanıcılara hizmet vermeye başlamış durumdadır. Herkesin umut dünyası olan WhatsBomb uygulaması nedir? nasıl kullanılır asıl görevi nedir? WhatsBomb uygulaması tıpkı WhatsDog gibi istediğiniz kişinin son görülme saatini takip eder ve bunları sizlere liste şeklinde çıkış / giriş saatlerini dahil ederek göstermektedir. Eğer sizlerde WhatsDog uygulamasını özlediyseniz, sizlerde aynı işlevleri göstermekte olan WhatsBomb uygulamasını kullanabilir ve sevdiklerinizi bu uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Nereden İndirebilirim?

WhatsBomb uygulaması şuan için Android kullanıcılar için Google Play üzerinden hizmet vermektedir. Eminim kısa sürede diğer uygulamalarda olduğu gibi WhatsBomb uygulaması Google Play’den kaldırılacaktır, sizlerde telefonlarınıza halen WhatsBomb uygulamasını indirmediyseniz hemen elinizi çabuk tutarak Google Play üzerinden telefonlarınıza WhatsBomb uygulamasını indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Kullanabilirim?

WhatsBomb uygulamasını telefonlarınıza indirdikten sonra, ilk hangi dili kullanmak istediğinizi seçiniz ve daha sonrasında takip etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını rehberinizden seçebilirsiniz. Eğer takip etmek istediğiniz kişiyi rehberinizde bulamıyorsanız, üst kısımdan bir nick / kullanıcı adı ve ya kişinin adını yazarak o kişinin telefon numarasını ekleyerek takip etmeye başlayabilirsiniz.

WhatsBomb Bilinmesi Gerekenler

 • Uygulamaya takip etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazdıktan sonra, 15-20 dakika süre içerisinde o kişiyi listeye dahil eder ve takip etmeye başlar. Uygulamaya numarayı dahil ettikten sonra 15-20 dakika kadar beklemeniz yeterli olacaktır.
 • Uygulama da birden fazla kişiyi takip etmek istiyorsanız, üyelik satın almanız yeterli olacaktır.
 • Uygulamanın yapımcısı Türk’tür. Her türlü desteği Türkçe olarak alabilir ve sorunlarınızın kolay çözülmesini sağlayabilirsiniz.
WhatsBomb uygulaması 17.05.2016 17:00 tarihden itibaren çalışmamaya başladı. İlerleyen günlerde bu sorun düzelecekmiş, bekleyelim bakalım. Bu süreç içerisinde GBWhatsApp sürümünü deneyebilirsiniz.

WhatsBomb uygulamasında karşılaştığınız sorunları ve merak ettiklerinizi alt kısımdan bizlere iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Free WhatsDog 2016 Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Whatsbom indirdim üyelik aldım ama kişi takibi gelmiyor çevrim içi olduğu halde gözükmüyor neden

  • Kozbon

   Merhaba efendim, WhatsBomb uygulaması maalesef ki şuan çalışmamaktadır. Uygulamayı indirmeniz veya kullanmanız herhangi bir anlam ifade etmeyecektir. WhatsBomb uygulaması yerine Whatscope uygulamasını deneyebilirsiniz.

 2. Whatscope uygulaması çalışmıyor, üstelik 1 hafta abonelik ödedim. Sorun nedir

  • Kozbon

   Merhaba efendim bahsetmiş olduğumuz olan uygulama hakkında maalesef ki pek bilgim yok kullanmadığım için sizlere tam anlamıyla bilgi veremiyorum. Çalışıp çalışmadığı konusunda bilgi danışabileceğiniz tek adres uygulamanın yapımcılarıdır.

 3. Merhaba whatsbomb uygulamasi calisiyor mu

  • Kozbon

   Merhaba Kartal, WhatsBomb uygulaması çalışmamaktadır onun yerine şuan çalışmakta olan Whatscope uygulamasını deneyebilirsiniz.

 4. Ya şimdi bende çok merak ediyorum ne zaman yeni bir sürüm gelir yada çalışır ki bizim gizlilik de gözümüz yok ki kimle ne konuşmuş bakmıyoruz ki ne var yani engellemek nedir saçma sapan bir sürü gereksiz şeylere yer varken play store bu güzel uygulamayı kaldırıp birde eneleniyor

 5. Hala whatsbomb calismiyormu veya whatsdog ne zaman duzelcek cok zaman gecti Baska program olsun yada whatsdog olana kadar whatsbomb duzeltilsin tam yeni uygulama buldum dedim whatsbomb kisiyi sectim fakat calismiyor ayarlandı fakat hic bir sekilde bildirim gelmedi

 6. merhaba, whatsbomb dan ya da whatsdogdan bir haber var mı ne zaman düzelecek? kaç gün oldu hala çalışmıyor bize net bir bilgi verebilir misiniz lütfen? ne tür sorunlar varsa bunlar bir an öce çözülsün beklemekten yorulduk.

 7. Tam takibe başladı durduruldu. Yeniden çalışmaya başladı mı acaba whatsbomb?

  • Kozbon

   Merhaba Bilge, bu tür hatalar almanız oldukça normaldir. Öncelik olarak şunu belirtmek isterim ki şuan için WhatsBomb uygulaması çalışmamaktadır. Duedueukdu hatasını çözmek istiyorsanız da bu hata için telefonuzda bulunan uygulamaların çalışmasını durdurup ram tüketimini hafifletmek yeterli olacaktır ilginiz için teşekkür ederim.

 8. bu programlardan başka program yok mu bize net hiç durmadan çalışacak bir program lazım yardımcı olur musunuz? bu programları takip etmekten yorulduk.bir çalışıyor bir çalışmıyor başka bir program varsa onu kullanalım bir duruyor bir çalışıyor insan beklemekten meraktan yoruluyor.

  • Kozbon

   Merhaba efendim, oldukça haklısınız lakin maalesef ki başka bir program yok. Bu programlar WhatsApp tarafından gizlilik konusunda sorunlar teşkil ettiğinden dolayı hemen kapatılmaktadır bunun için maalesef ki size yardımcı olamamaktayım.

 9. Whatsbomb 12.45’ten beri çalışmıyor. Nedendir?

  • Kozbon

   Merhaba Melih, evet WhatsBomb uygulaması bugün öğleden önce çalışmamaya başlamış durumdadır. Sebebini bizlerde bilmiyoruz, umarım kısa süre içerisinde düzelir ilginizden ötürü sizlere teşekkür ederim.

   • Ücretli sürümü aldım. O da mı çalışmıyor?

    • Kozbon

     Merhaba Melih, ücretli ve ya ücretsiz diye bir ayrım yapılmamaktadır. Ücretli sürüm ile 2 kişiyi takip edebilirsiniz, ücretsiz sürüm ile sadece 1 kişiyi takip edebilirsiniz. WhatsBomb uygulaması hakkında pek bilgimiz yok, sitemizin de bu uygulama ile herhangi bir bağlantısı yok. Uygulama ile yaşamış olduğunuz sorunları uygulama yetkilerine bildirerek çözebilirsiniz. Lakin çalışmama sorunu %100 WhatsApp tarafından kaynaklanmaktadır, WhatsApp tarafından bu tür uygulamalar sürekli olarak engellenmektedir.

 10. Whatsbomb uygulamasını 2-3 hafta önce yüklemiştim. en başlarda gayet iyi çalışıyordu. Numarayı takip etmeyi hiç bırakmadım ve uygulamayı da hiç kaldırmadım. Fakat bir ara 4 günlüğüne hiç bildirim gelmedi. Ondan sonra da günde 2 ya da 3 kere falan bildirim gelmeye başladı(rastgele). Online olduğunu görüyorum, giriyor çıkıyor fakat uygulama bildirim de vermiyor, listeyi de güncellemiyor. Yani kafasına göre sanki… Omwhatsapp sağolsun, bütün gün ekranda açık da ancak oradan takip ediyorum. Whatsdog da aynı şekilde kafasına göre…
  (Bu arada bütün gün açık dedim de, ekranda da hayalet pixeller başladı:)
  Yani bu applarda sorun ne olabilir ki, bir sorun varsa hiç gelmemesi lazım, arada göndermek nedir yaa??

  • Kozbon

   Merhaba efendim, sizi gayet çok iyi anlıyorum lakin WhatsApp uygulaması bu tür uygulamalara savaş açmış durumda. Bu tür uygulamalar gizlilik teşkil ettiğinden dolayı, WhatsApp tarafından kapatılmaktadır. Farkında mısınız bilmiyorum lakin Facebook yönetiminde yer alan bir çok uygulama gizlilik konusuna çok önem vermeye başlamış durumda. Gizlilik WhatsApp gibi popüler olan uygulamalar için en esas olaylardandır, bu tür uygulamalar WhatsApp’tan bağımsız olarak çalışamadığı için WhatsApp tarafından kolaylıkla kapatabilmektedir. İlginizden ötürü sizlere teşekkürlerimi sunuyorum, kendinize iyi bakmayı ve diğer insanların sizleri üzmelerine kesinlikle izin vermeyiniz.

 11. Merhaba ben ıkı gun once ındırdım.gayet ıyı sekılde calısıyordu fakat oglen 13ten sonra onlıne seklınde kaldı ve daha sonra hıc bıldırım alamadım? Sorunu nasıl cozebılırım acaba bu konuyla alakalı bana yardımcı olabılır mısınız? Tesekkur ederım.

  • Kozbon

   Merhaba efendim, WhatsDog uygulaması 23 Mayıs tarihinde WhatsApp tarafından kapatılmış durumda bunun için üzgünüm, WhatsBomb uygulaması ise arada sırada çalışmaktadır ve şuan o da çalışmamaktadır.

 12. Whatbomb yükledim takip etmek istediğim kisiyi ekledim 2,3 saat geçti fakat bildirim gelmidi bende kendi numaramı değiştirdim yine aynı hiç bildirim gelmiyor acaba çalışmadığı içinmi silip yükleyip tekrar denedim yine aynı

  • Kozbon

   Merhaba Gül, şuan için WhatsBomb uygulaması maalesef ki çalışmamaktadır ilgin için teşekkür ederim.

 13. Şuan whatsbomb uygulaması çalışıyormu acaba hiç bildirim almadımda şaşırdım:)

 14. Tekrar mrh. diğer bi sorumda ayarlar kısmında üyelik güncelle kısmı var. ancak nasıl güncellenecek anlamadım. acaba dün sorunsuz çalışan whatsbomb uygulamasının bugün bikaç saattir çalışmama nedeni bununla ilgili olabilirmi.
  sorunsuz çalışması için yapmamız gereken nedır ?TEŞEKKÜR EDERİM İLGİ VE ALAKANIZA

  • Kozbon

   Merhaba efendim hayır bununla bir ilgisi yok, çalışmama sebebi tamamen WhatsApp’tan kaynaklanmaktadır bunun için üzgünüm kusura bakmayın lütfen.

 15. Daha önce yüklemeye çalıştım, ama işe yaramadı

  • Kozbon

   Merhaba efendim, tam olarak nasıl bir hata ile karşılaşıyorsunuz? Biraz daha detay verirseniz size yardımcı olmak isterim kolay gelsin.

 16. Hi , I have two whatsapp with different numbers and does not work , the service , which can make it stop?

 17. Sevgili Kozbon, Whatsbomb uygulamasını üctetli kullanmak istiyorum yalnız bir çekincem var; ücretsiz takip ettiğim kişide herhangi bir aksama olur mu, kullanıcılar birini takip ediyor birini etmiyor gibi yorumlar yapmış, bundanda olmayayım dedim o yüzden size danışmak istedim; sizin bu konuyla ilgili bilginiz var mı, yardımcı olabilir misiniz lütfen??

  • Kozbon

   Merhaba efendim, uygulamada önceden x kişisini daha önceden takip eden var ise yani sizin takip edeceğiniz kişiyi bir başkası takip ediyor ise siz o kişiyi takip edemezsiniz bunun için üzgünüm. Bu hatayı çözeceklerdi biliyorum lakin şuan için çözüldü mü bilgim yok, deneyebilirsiniz. WhatsBomb uygulaması şuan için ücretsiz sürümünler de de sorunsuzca çalışmaktadır.

 18. Mehana whatsbomb yükledım takip edicegim kişinin numarasini da ekledim ama calismiyor yanlis bişeyi yaptım acaba uygulama da mı sorun var acaba yardimci olursanız sevinirim

  • Kozbon

   Merhaba Defne, numarayı ortalama olarak 2-3 saat içerisinde takip etmeye başlamaktadır. Acele etmeyin lütfen, bu süreç içerisinden numara takibe alınacak ve takip ettiğiniz kişinin son giriş / çıkış saatlerini kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

 19. whatsbomb uygulamasını indirdim google playden ancak calışmamakta calışması için ne yapmam gerekli herkes calısıyor diyor ancak ben deniyorum olmuyor herhahgi bildirim gelmiyor neden acaba.

  • Kozbon

   Merhaba efendim, sorununuzu birazcık daha detaylı açıklarsanız sevinirim. Nasıl çalışmamakta? Bildirim mi gelmemekte yoksa son giriş saatleri listelenmemekte mi? Birazcık daha detaylar verirseniz sizlere yardımcı olmak isterim.

 20. Whatsbombu bugun yukledim gayet iyi calisiyo hatta karşi taraf sürekli online bildirim geliyo acaba bendemi sorun var sinirim bozuldu

  • Kozbon

   Merhaba efendim, evet WhatsBomb uygulaması çalışmaktadır lakin sorunu anlamadım. Sorun tam olarak nerede, nasıl bir sorun ile karşılaşıyorsunuz kısaca özetler misiniz?

 21. MRHB.Daha önce whatsdog kullanıyodum çokda memnundum.ancak bilingi üzere şuan aktif degil. Şimdi yüklediğim WHATSBOMB uygulaması s3 mini telefonumda çalışmıyo.kapandı deiyo,fakat note edge telfonumda çalışıyo. acaba s3 mini de neden olmuyo bi bilginiz varmıdır

  • Kozbon

   Merhaba Nehir, telefonunuzun sürümü eski ve düşük olduğu için bu durum ile karşılaşmanız oldukça normaldir. WhatsDog uygulaması kapanmış durumda iken şuan bu saatlerde WhatsBomb uygulaması sorunsuzca çalışmaktadır.

   • Açıklamalarınız için öncelikle teşekkur ederim. Dün yüklediğim ve bugün saat 13:00 a kadar sorunsuz çalışan whatsbomb artık bildirim vermiyo ,neden olabilir.kaldırıp tekrar yukledim ama yine aynı şekilde .kişi çevrimiçi olduğu halde bildirim vermiyo şuan

    • Kozbon

     Merhaba efendim evet haklısınız WhatsBomb uygulaması o saatlerde vefat etmiş durumda, şuan için çalışmamaktadır umarım ilerleyen günlerde tekrardan çalışır ilginiz için teşekkür ederim.

 22. Whatsbomb ile takip edilen kişiye takip edildiği bilgisi gidiyor mu acaba?

  • Kozbon

   Merhaba Bilge, hayır karşı tarafa herhangi bir bildirim gitmemektedir. Lakin WhatsBomb uygulaması bende yaklaşık olarak 2 gündür kapalı durumda.

 23. Merhaba kac gumdir bildirim.alamiyorim bi sorun mu var acil yardmci olablir msiniz? Ve numarayi nasil eklemem gerekiyor bldrim almak icin 90… Seklinde mi yoksa 090… Seklndemi

  • Kozbon

   Merhaba efendim, geç cevabım için kusura bakmayınız şuan için WhatsBomb uygulaması sorunsuzca çalışmaktadır sizlerde tekrardan deneyebilirsiniz.

 24. Merhaba ben programı indirdim.ama dili seçiyorum numarayı girmeden atıyor ne yapmaliyim?şimdiden çok teşekkürler iyiki varsınız

  • Kozbon

   Merhaba efendim, uygulama şuan için çalışmamaktadır, lakin eğer uygulama sizi atıyor ise bunun için telefonunuzdaki RAM kapasitesini düşürmeniz yeterli olacaktır ilginiz için teşekkür ederim.

 25. Merhaba whatsbomb uygulamasinda karsi taraf beni engellemis olsa dahi cevrim ici olduğunda bildirim gelirmi saygilar.

  • Kozbon

   Merhaba Şöhret, evet WhatsBomb uygulaması sizi engelleyen kişileri de takip eder. Herhangi bir kişi tarafından engellenmiş olmanız uygulamasının çalışmasına engel olmayacaktır. Sorunsuzca kullanabilirsiniz ilgin için teşekkür ederim.