Whatscope Kapandı Mı?

Whatscope Kapandı Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp uygulaması yine gelişmelerini bütün hızıyla devam ettirmektedir, sizlerde WhatsApp uygulamasını aktif bir şekilde kullanıyorsanız ve üstelik beta kullanıcısıysanız mutlaka gelen özellikler karşısında gelen özelliklere hayran kalmışsınızdır. WhatsApp uygulaması 2017 yılında büyük bir atak yaparak daha fazla özellikleriyle kendi kullanıcılarını şımartmayı ve diğer uygulamalara asla fırsat vermemek için elinden geleni yapmaktadır. Bu durum karşısında WhatsApp’ta takip uygulaması olan WhatsDog uygulaması bazı WhatsApp kullanıcıların oldukça çok işine yarar iken maalesef bazı WhatsApp kullanıcıların bir numaralı düşmanı olarak sayılmakta. Bu durumu fark eden WhatsApp uygulaması gelen şikayetleri tiye alarak ve kendi politikalarını ihlal etmekte olan WhatsDog uygulamasını piyasadan tamamen kaldırmış durumda. Lakin bu konuda WhatsApp uygulaması tam anlamıyla başarılı olamazken WhatsDog uygulamasına benzer uygulamalar piyasa da tekrardan yer aldı ve ardından yine WhatsApp’ın gücüne dayanamayan bu WhatsApp takip uygulamaları geldiği gibi geri dönmüş durumda. Yine son zamanlarda herkesin bir parça umut olmakta olan ve Whatscope uygulaması neredeyse ücretli olarak bizlere 2-3 ay kadar destek çıkmış iken yine WhatsApp’ın gazabına uğrayan Whatscope uygulaması maalesef çalışmalarını geçici olarak durdurmuş durumda. Bunun haricinde Google Play’de yeni bir uygulama olan Wossip uygulamasıyla yine WhatsApp’ta sevdiklerinizi takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Güncelleme: 05.11.2016 tarihi itibariyle Whatscope çalışmaya devam ediyor.

Whatscope Nedir? Çalışıyor Mu?

Google Play’de kısa sürede büyüyen WhatsApp takip programlarından biridir, bu uygulama sayesinde sizlerde WhatsApp’a giriş saatlerini takip etmek istediğiniz kişileri daha kolay, daha disiplinli ve daha düzenli olarak takip edebilirsiniz. Bu durum karşısında Whatscope uygulaması aylık olarak bizlerden ücret talep etmektedir, bunun haricinde kısa sürede büyümüş olan Whatscope uygulaması İOS kullanıcılarını unutmadı ve App Store üzerinde yayınlamış olduğu uygulamasıyla herkesin dikkatlerini çekmişti. Lakin çok uzun olmadan Whatscope uygulaması geçtiğimiz 2 hafta içerisinde maalesef çalışmalarını bazı hatalardan dolayı durdurdu. Şuan için yapmış olduğu açıklamalara göre ilerleyen günlerde tekrardan aktif hale geleceğini bahsetmekte olan Whatscope uygulaması hakkında şuan bir gelişme maalesef ki yok.

Wossip Nedir?

WhatsApp’ta takip uygulamalarından biri olan Wossip uygulaması hakkında maalesef pek bir bilgim yok. Bir defa çalışıp çalışmadığı konusunda test etmek için telefonuma indirmiş olduğum Wossip uygulaması benim için yeterli gelmedi. Lakin arada sırada çalıştığına dair duyumlar aldığım uygulamalardan olan Wossip uygulaması Whatscope ve WhatsDog gibi ücretlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp GİF Nasıl Gönderilir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Merhaba,
  Whatscope takip sistemi güçlenerek devam etmekte ve şuanda android + ios olarak 350bin üyeyi geçmiş bulunmaktadır. Ayrıca uygulama ailemize de WhatsProfile (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cekirdekbilgisayar.whatsprofile) adında yeni bir uygulama daha eklemiş ve whatsapp bilinmeyen numaralar servisi ve whatsapp son görülme + profil sorgulama şeklinde çalışan muazzam bir uygulamayı da 1 kasım itibariyle android’de yayına sunmuş bulunuyoruz.

  Haberi lütfen güncelleyiniz, Whatscope takip algoritması diğer hiçbir uygulamada olmayan sıfırdan geliştirilen bir algoritmadır ve WhatsApp kullanım koşullarına asla ters düşmemektedir, bu yüzden de uzun yıllar devam ettireceğimizi umuyoruz.
  İlgili haberin başlık ile içeriğinin düzeltilmesi konusunda acil yardımınızı bekliyoruz.

  Whatscope Ekibi

  Teşekkürler.

 2. whatscope calisiyor , hic bir sikintida yok bende

 3. Merhaba bu wossipte bizi engelleyen kişiyi takip edebiliyormuyuz acaba?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, evet Wossip uygulaması ile sizi engelleyen kişileri takip edebilirsiniz.

 4. Ben whatscope kullanıyorum, bende çalışıyor gibi. Sürekli olarak bildirim alıyorum ve takip ettiğim kişi günde 3,5 saat login yapıyor.

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, Whatscope hakkında bir bilgim maalesef ki yok. Eğer çalışıyor ise ne mutlu size.

 5. merhaba whatscope üyeliğim vardı
  bir haftalık 24.de bitecekti ancak şu an hata veriyor
  takip ettiğim bir numara gözükmüyor diyor
  sorun be okabilir

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, bu tür uygulamalar WhatsApp tarafından yasak olduğundan dolayı böyle hatalar ile karşılaşmanız oldukça doğaldır.

 6. Wossip uygulamasinda ekledigim kisiyi tekrar nasil cikartabilirim takipten?

  • Kozbon

   Wossip uygulamasında sadece bir kişiyi takip edebilirsiniz diye biliyorum, bunun için yeni bir hesap açmanız lazım.