Whatscope Nedir?

Whatscope Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Ne demiştik efendim? Türk ırkı diğer ırklardan daha üstün ve daha uludur. Yine Türk ırkının aklı diğer ırklardan daha üstündür, yine bizlerin kurtarıcısı olan bir uygulama ile karşınızdayım. Yine beklenen uygulamalardan biri olan Whatscope nedir? başlık altında Whatscope hakkında karşılaşmış olduğunuz bütün sorunlara çözüp üretip sizlerden gelen bütün sorulara cevaplar vereceğiz. Bilindiği gibi WhatsDog uygulaması hayatımıza girdikten sonra sevdiğimiz insanlar daha disipli olarak hayatına devam ediyordu. Sürekli olarak WhatsApp’a gir çık yapmak yerine düzenli olarak giriş yapıyordu çünkü biliyordu ki birileri tarafından sürekli olarak takip ediliyordu. Her neyse neredeyse 1 seneye yakın bizimle birlikte olan ve bizleri hiç yarı yolda bırakmayan WhatsDog uygulaması WhatsApp tarafından kapatıldıktan sonra birçok kopya uygulamalar çıkmıştı. Bu uygulamalarda bir süre sonra maalesef ki WhatsApp ile karşı karşıya gelmiş ve WhatsApp tarafından engellenmişti. Bugün ise uzun zamandır kullandığımız ve kapanmış olan uygulamaları unutturacak olan bir uygulamanın tanımını yapmak isterim. Lakin bu uygulamanın bir farkı var, ne mi? Biraz ücretli olması ve doğru istatistik sunmasıdır. Peki bu uygulamanın adı nedir? Bu uygulamanın adı Whatscope uygulamasıdır. Whatscope nedir?

Uygulamayı kullanabilmeniz ve test edebilmeniz için sizlere 1 günlük deneme sürümü verilmektedir. Yani 1 gün boyunca uygulamalayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz eğer uygulamadan memnun kalırsanız günlük 1TL karşılığında istediğiniz kişiyi sınırsızca takip edebilirsiniz. (Eğer ki takip edeceğiniz kişi 1 TL ediyorsa tabi.) Her neyse uygulama şuan için Android kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır yani İOS desteği yoktur bu durum için üzgünüm gerçekten çok kötü bir durum. İOS desteğinin olmaması elinde 7bin TL’lik telefon var ama minibüse biniyorsun ya da aramaya kontörün yok gibi bir durum oluyor. Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır, sormak istediğiniz bütün soruları alt kısımdan bizlere iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Whatscope Son Sürüm

Whatscope son sürümünü indirebilmek için Google Play üzerinden telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Whatscope Hakkında Merak Edilen Konular

İOS desteği var mı?
Whatscope uygulamasının maalesef ki şuan için İphone ve diğer İOS işletim sistemlerine sahip olan cihazlar için bir desteği bulunmamaktadır. Android kullanıcılar için geçerlidir, eğer ki masaüstü bilgisayarınız varsa Bluestacks programını indirip Whatscope uygulamasını bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz. Sürekli olarak telefonunuzdan takip edemezsiniz ama en azından takip etmek istediğiniz kişinin giriş çıkış saatlerini kayıt eder.
Whatscope Ücretli Mi?
Evet maalesef ki Whatscope uygulaması günlük 1TL karşılığında hizmet vermektedir. 24 saat boyunca sevdiklerinizi 1 TL karşılığında takip edebilirsiniz, ödemeyi Google Play üzerinden güvenli ödeme yaparak üyelik satın alabilir ve ya kayıt olmuş olduğunuz üyeliği güncelleyebilirsiniz.
Sonu diğer uygulamalar gibi olur mu?
Sonu diğer Android uygulamalar gibi olması tabi ki muhtemel. Bugün nasıl yaşantımızın bir garantisi olmadığı gibi bu uygulamanın da bir garantisi yok. WhatsApp tarafından kapatılabilme ihtimali var lakin diğer uygulamalardan tek farklı günlük üyelik sunmasıdır. Yani uygulamanın yapımcısı bile olayın farkında çalışabildiği yere kadar sizlere hizmet sunmak istiyor.
Crosswalk Project Runtime - xWalkCoreLibrary uygulaması nedir?
Whatscope uygulaması direk olarak açtığınızda durduruldu hatası vermektedir. Bunun için uygulamanın çalışması için uygulama tarafından sunulan Crosswalk Project Runtime – xWalkCoreLibrary uygulamasını indirmeniz önerilmektedir. Crosswalk Project Runtime – xWalkCoreLibrary uygulaması güvenli bir uygulamadır, telefonunuza yüklemiş olduğunuz ve telefonunuzda yer alan uygulamaların fazla RAM tüketmesini ve fazla CPU / batarya bitirmesini önlemektedir. Bu uygulama olmadan telefonlarınızda Whatscope uygulamasını kullanamazsınız.

Uygulama takip uygulaması olan kozbon.com adresi ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sizlere sadece uygulamanın tanıtımını yaptık, sormak istediğiniz soruları alt kısımdan bizlere iletirseniz sorularınıza kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsDog Error Hatası - Çözümü hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Takibi Nasıl kesebilirim whatskope ile takip ediliyorum

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bunun için son görülme saatinizi tamamen kapatmanız gerekmektedir bunun için WhatsApp Plus uygulamasını deneyebilirsiniz.

 2. Merhaba Whatscope uygulaması çalışmıyor, Wossip uygulamasını bir süredir İos’de kullanıyorum, hemen hemen problemsiz çalışıyor, nadiren kısa süreler takip ettiğim numaranın hareketlerini göstermediği oluyor, ama genelde hatasız çalışıyor ayrıca ücretide Whatscope’a göre daha uygun, kullananlara Wossip’i tavsiye ederim.

 3. Peki kimle veya hangi numarayla yazışıyor yani karşı tarafın numarasını görebilirmiyiz.

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, maalesef böyle bir işlem mümkün değildir. Whatscope uygulaması sadece karşı tarafın giriş / çıkış saatlerini kontrol eder bunun haricinde herhangi bir sohbeti kimse ile paylaşmaz. Ve buna da WhatsApp uygulaması olanak sağlamaz.

 4. Yeni uygulama wossip hakkında bilgi verebilirmisiniz? Teşekkürler.

  • Kozbon

   Merhaba Bilge, Wossip hakkında pek bilgim olmadığı için bu konuya değinmedim. Bu konu hakkında da zaten geçen gün Whatscope Kapandı Mı? başlıklı yazıda detaylı açıklamalar yaptım istersen bir göz atabilirsiniz. 🙂