WhatsDog Error Hatası – Çözümü

WhatsDog Error Hatası - Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Düşünüyorum da WhatsDog uygulaması yokken biz napıyorduk, sevdiğimiz insanlara nasıl güveniyorduk sürekli olarak onları mı takip ediyorsun yoksa oluruna mı bırakıyorduk napıyorduk? WhatsDog uygulaması uzun zamandır çalışmayıp tekrardan v5.0 sürümü ile yeni tasarımıyla tekrardan yayına başlamıştı. Yeni tasarımı bir çok kişinin hoşuna gitmese de yine bir çok kitleyi tam etkilemiş derken WhatsDog uygulaması yine WhatsApp tarafından kapatıldı ve yine bir çok kişi hüsrana uğraşmış durumda. WhatsDog uygulamasında yaşanan sorunlardan olan Server Error hatasının çözümlerinden bahsetmeden önce şunu belirtmek isterim. WhatsDog ve diğer popüler olan benzer takip etme uygulamaları günümüzde halen çalışmamaktadır. Sebebini zaten biliyorsunuz, WhatsApp’ın son günlerde aşırı derecede sık güncelleme alması ve bu tür uygulamalar WhatsApp’dan bağımsız olarak çalışmaması. Her neyse WhatsDog Server Error hatasını çözmek istiyorsanız ilk olarak sizler WhatsDog uygulamasının yeni çıkan tasarım sürümünü kullanmanız yeterli olacaktır. Bunun haricinde WhatsDog uygulaması şuan için pasif bir halde olup yeni sürümünü yüklemeniz herhangi bir şey farkettirmeyecek sadece Server Error hatasını çözmüş olacaksınız. Server Error hatasıyla karşılaşıyorsanız muhtemelen eski bir WhatsDog uygulamasını kullanıyorsunuzdur.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsDog Server Error hatasını çözebilmek için sizlerde son sürüm WhatsDog uygulamasını telefonlarınıza indirerek bu sorunu çözebilirsiniz lakin şuan için WhatsDog uygulaması çalışmamaktadır. Yine aynı şekilde performans göstermeyen WhatsDog uygulamasının yanı sıra popüler olan WhatsBomb uygulaması da malesef ki eski performansını kaybetmiş olup o da hizmetini durdurmuştur.

Peki bu tür uygulamalar neden WhatsApp’tan tamamen bağımsız bir şekilde çalışmamaktadır? WhatsApp ile herhangi bir bağlantısı olmadan, WhatsApp uygulaması bu tür uygulamalara herhangi bir izin vermediği sürece maalesef çalışamazlar. tEğer ki tekrardan çalışmaya başlayacak olurlarsa bu tür uygulamalar WhatsApp tarafından kolaylıkla kapatılabilir. Kontrol WhatsApp tarafından yapıldığından dolayı ve WhatsApp uygulamasında yer alan gizlilik koşullarından dolayı bu tür uygulamalar şuan için çalışmamaktadır. Daha önceden de bahsettiğim WhatsApp’a gelecek olan tasarım güncellemesi (ücretli olması bekleniyor) ile şuan günümüzde kullandığımız WhatsApp Plus adı altındaki uygulamaların da faaliyetleri yine WhatsApp tarafından durdurulması bekleniyor.

WhatsDog Son Sürümü Nasıl Nereden İndirebilirim?

Sizler için daha önceden paylaşmış olduğumuz Son Sürüm WhatsDog İndir başlıklı yazımıza bir göz atmanız durumunda son sürümü indirebilirsiniz lakin WhatsDog son sürümü indirmeniz herhangi bir şey ifade etmeyecektir şuan için bu uygulamalar çalışmamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsDog v5.0.0 Sürümü hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Whatsdog çalışmıyor mu?

 2. Cevrimici olma suresini takip edebilecegim calisir bir uygulama var mi suan sektorde sayin kozbon 🙂 saygilar

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, şuan için ücretli olarak bunu yapan bir uygulama mevcuttur. Bir gün boyunca denemek istiyorsanız Google Playden veya App Store üzerinden bu uygulamayı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 3. Whatsdog iki hafta once kapanmisti.tekrar acildimi

 4. Kozbon ben ıphone kullanıyorum bu whatsapp plus yüklemek istyrm apstrda yok fakat ben merak ettim konu var bu whatsapta profili bakanları görmek için iphone uygulama ney şimdiden eyw cevabını bekliyrm

 5. Merhaba wacapda birini engeledikden sonra ismini rehberden sildikde whatda gizilde kalir ordan nasil silmek olurmu

  • Kozbon

   Merhaba Pınar, sorunu şu şekilde anladım. “Ben bir kişiyi engelledim, ama rehberimden sildim engellediğim kişiyi bulamıyorum” şeklinde soruyorsunuz doğru mu anladım acaba? Eğer öyleyse; WhatsApp Ayarlar >> Hesap >> Gizlilik >> Engellenmiş Kişiler kısmından görebilirsiniz.

 6. Kozbon merhaba Whatsdog tasarım sürümünü nerden indiricez? ben son sürümünü 5.0 indirmistim yazdigin gibi error yaziyo