WhatsDog Gelişmeleri – Nisan 2016

WhatsDog Gelişmeleri - Nisan 2016

Sponsorlu Bağlantılar

Ne çok seviyormuşsunuz şu uygulamayı, beni ailem bile bu kadar çok sevmedi be. Her neyse, bugün WhatsDog uygulaması bir çok kişiye bildirim göndermesinin ardından herkesin kafasını karıştırmış durumda. Bilindiği gibi yaklaşık 25 gündür kapalı olan WhatsDog uygulaması bir çok kişiyi ve özellikle beni hüsrana uğratmış durumdaydı. Bugün yapmış olduğu açıklamalara göre bomba gibi geri döndüğünden bahseden WhatsDog uygulaması önümüzdeki dakikalar, saatler günler içerisinde tekrardan hizmet vermeye başlayacak. Bunun için şuan sizlere gönderilen bildirimlere kulak asmayınız, sadece bir kıpırtı olduğunun göstergesidir ilerleyen günlerde yeni sürümlerinin linklerini paylaşacağız ve ayrıca WhatsDog uygulaması eskisinden daha fazla gelişmiş bir durumda gelecektir bunun için eskisinden biraz farklı olarak çalışacaktır. WhatsDog uygulamasında şuan gelen bildirimler sadece yeni sürümün yolda olduğunun göstergesidir, ilerleyen zamanlarda yeni indirme linklerini sizler ile paylaşacağız ve yine sevdiğiniz o güvendiğiniz insanları WhatsDog uygulaması üzerinden tekrardan takip edebileceksiniz. WhatsDog uygulaması WhatsApp’a gelen güncellemelerden dolayı maalesef ki kapatılmıştı ve çalışmamaya başlamıştı. WhatsDog uygulaması ilerleyen zamanlarda tekrardan farklı bir şekilde çalışmaya devam edecektir. Bu arada sürekli WhatsDog hakkında mail atan arkadaşlara da ayrı ayrı teşekkür ederim, herkese elimden geldiğince cevap vermeye çalıştım umarım kimsenin kalbini kırmamışımdır nedense WhatsDog gelince beni unutacakmışsınız gibi hissediyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsDog Gelecek Özellikler

WhatsDog uygulaması bilindiği üzerine ücretli bir uygulama değildi, sadece birden fazla kişiyi takip etmek isteyenler ve yine WhatsDog uygulamasını reklamsız bir şekilde kullanmak isteyenler DONATE butonunu kullanarak WhatsDog uygulamasını ücretli olarak kullanıyordu. Eski görüntüsünü geride bırakan WhatsDog uygulamasında birkaç değişen özellikler mevcut. Bunlar;

 1. Birden fazla kişiyi takip edebileceğiz.
  • Bu özelliğinin ücretli olacağını düşünüyorum, dünya da sadece WhatsDog uygulamasını Türkler değil bir çok millet kullanmaktadır. Herkese ücretsiz bir şekilde bir çok kişiyi takip etme özelliğini sunmayacaklardır. Bunun için yine parayı veren basacak takibi.
 2. Bildirim seslerini değiştirebileceğiz.
  • WhatsDog uygulamasında eskiden bildirim seslerini değiştiremiyorduk, sadece telefonumuzun kendi bildirim sesini kullanabiliyorduk. WhatsDog için herhangi bir bildirim sesi seçme özelliği yoktu.
 3. Görüntü Farklılığı.
  • Yeni arayüzü ile bir çok kişiyi mutlu edecek gibi gözüküyor. Yukarıda paylaştığım görüntüde de fark edeceksiniz ki WhatsDog uygulamasında bir çok köklü değişiklik söz konusu.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsDog İçin Çözüm Yolları hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. whatsbobm da çalışmıyor:( ya ne zaman çalısacak bu uygulamalar

  • Kozbon

   Merhaba Zeyno, evet eskiden popüler uygulamalardan olan WhatsDog, WhatsAlert, Whatsbomb gibi uygulamalar şuanda çalışmamaktadır onun yerine şuan günümüzde popüler olan ve bu uygulamalardan daha iyi olan ve 2016 Mayıs tarihinden itibaren sorunsuzca çalışmakta olan Whatscope uygulamasını deneyebilirsiniz. Whatscope uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız da Whatscope Nedir? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

 2. Bu kadar insan bu kadar süre dayandıysa programda bi güzellik vardır en kısa zamanda olmasını temenni ediyoruz

 3. Admin madem whatsdog patlayıp duruyor alternatif bişiler önersen çoğu alternatifide çalışmıyor doğru düzgün indirdim bir kaç tane whatsstas whatsonline felan çalışmadı maalesef bu sorunu çözsen çözsen sen çözersin kozbon kardeşim ilgin için teşekkürler çalışmalarında başarılar siten çok güzel

 4. Merbaha whatsdog 500 uygulamasıni indirdim calisti ama sadece bi gun ertesi gun yine whatsapp girdigi halde uygulama bildirim vermiyor yine mi sorun cikti acabaa ??? Teşekkürlerrr

  • Kozbon

   Merhaba Günay, maalesef ki WhatsDog uygulaması sizin dediğiniz gibi bir kaç gün çalışıp gitti. Yaz yağmuruna özeniyor sanırım, arada sırada gelen whatsdog uygulaması şuan benim telefonum dahil bir çok telefon da çalışmamaktadır. Bunun başlıca sebebi whatsdog uygulamasına gelen güncellemelerden dolayı kaynaklanmaktadır. İlginiz için teşekkür ederim.

   • asıl biz teşekkür ederiz. peki uygulamayı telefondan kaldıralım mı yoksa bekletelim mi? zeyno

    • Kozbon

     Merhaba efendim, bu size kalmış bir durumdur. Ben kaldırmadı, ve whatsdog hakkında, herhangi bir ufak bir gelişme olsa dahi sizlere haber veriyorum. Bizleri sosyal medya üzerinden takip etmeyi unutmayın.

 5. yeni whatsdog uygulamasını yukledim.3 gündür sorunsuz çalışyordu fakat bu sabahtan itibaren tekrar çalısmamaya başladı.:( Admin bilgilendirirseniz sevinirim. tesekkurler

  • Kozbon

   Merhaba Zeyno, evet WhatsDog uygulaması yine patlamış durumda bu durum için bende üzgünüm lakin yapacak bir şey yok lakin takip etmek istediğiniz kişileri WhatsBomb uygulaması ile kolaylıkla takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.

 6. salam evezleyici whatsbomb var android lolipoplarda iwleyir kitkatda jelibomda iwlemir play marketde var whatsbomb

  • Kozbon

   Merhaba Ferid, sanırım Google Play’de yer alan WhatsBomb uygulamasından bahsediyorsun. Lakin WhatsBomb uygulaması da çalışmamaktadır, ilgin için teşekkürler.

  • Whatsbomb çalışıyor ve süper…