WhatsDog İOS Sürümü

İphone ve İpad kullanan kullanıcıların dört gözle beklemiş olduğu uygulamalardan biri olan WhatsDog uygulaması nihayetinde 2016 Mart ayında yayınladı. Sizlerde WhatsOnline uygulamasına kredi vermek istemiyorsanız ve sadece bir kişiyi takip ediyorsanız mutlaka bu sürümü kullanmanızı tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsDog uygulamasından beklenmeyecek bir hareket daha, bildiğiniz üzerine WhatsDog uygulaması ilk olarak hizmet vermeye Android telefonlarda başladı. Zamanla bir çok kişinin dikkatini çekmekte olan WhatsDog uygulaması sayesinde bir çok kişi sevdiği insanların WhatsApp giriş / çıkış saatlerinden haberdar olmak ve bu saatleri kontrol etmek için WhatsDog kullanmaya başladı. WhatsDog uygulaması zamanla popüler olmaya başladıktan kısa bir süre sonrasında İOS kullanıcıların yoğun isteği üzerine WhatsOnline sürümü çıktı. WhatsDog ve WhatsOnline uygulaması birbirinden tamamen farklı sürümler ve birbirinden tamamen farklı şekilde çalışmaktadır. WhatsDog uygulaması zamanla Google Play üzerinden yaşamış olduğu sorunlardan dolayı Google Play’den kaldırıldı ve bu süreçten sonra bütün herkese milyonlarca kişiye halen destek vermek için APK sürümünü paylaşarak bir çok kişinin yine WhatsDog kullanmasını sağladılar. Eğer sizinde telefonunuz Android ve sizde Android olan telefonunuzda WhatsDog sürümünü kullanmak istiyorsanız Son Sürüm WhatsDog İndir başlıklı yazımıza bir göz atmanızı  tavsiye ederim. Eğer telefonunuz İOS işletim sistemli yani telefonunuz İphone ise bu yazımızda vereceğimiz link sayesinde telefonunuza WhatsDog uygulamasını indirerek kolaylıkla bu sürümü kullanabilirsiniz. Peki herkes tarafından kullanılan WhatsDog uygulaması nedir? Daha öncesinde böyle bir uygulama görmediyseniz sizin için kısaca bir açıklama yapmak isterim.

Sponsorlu Bağlantılar

 

WhatsDog İOS Nedir?

WhatsDog uygulaması sayesinde, İphone telefonunuzdan WhatsApp kullanan bir kişinin WhatsApp giriş çıkış saatlerini takip etmeniz konusunda sizlere yardımcı olan bir uygulamadır. Kısaca WhatsApp’ın yardımcı uygulaması olarak adlandırabileceğimiz WhatsDog uygulaması sayesinde sizin belirlemiş olduğunuz kişi WhatsApp’a girdiği vakit size anında bildirim gönderir ve belirlemiş olduğunuz kişinin WhatsApp giriş çıkış saatleri kontrol altında olur.

WhatsDog İOS Nasıl İndirebilirim?

İphone ve ya İpad cihazlar kullanıyorsanız WhatsDog uygulamasının yeni sürümü olan İOS sürümünü indirebilmek için https://itunes.apple.com/app/whatsdog/id1019177919 adresine giderek kolaylıkla İphone ve ya İpad cihazınıza kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Bir çok İOS işletim sistemine sahip olan cihaz kullanıcılar bu tür uygulamalar kullanabilmek için WhatsOnline, WhatAlert gibi uygulamalara ücret vererek kullanabilmekteydi. Artık WhatsDog uygulaması sayesinde İOS kullanıcıları bu uygulama herhangi bir ücret vermeden kolaylıkla bedava olarak kullanabilecekler.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsDog Nedir Ne İşe Yarar? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Türkiyede yok diyor indiremedim ya 🙁

    • Kozbon

      Merhaba Tuğba, WhatsDog uygulamasının İOS sürümü evet var lakin şuan WhatsDog kapatıldığından dolayı şuan için çalışmamaktadır onun yerine Whatscope uygulamasını deneyebilirsiniz ilerleyen günlerde İOS için çıkacaktır.