WhatsDog Kapandı Mı?

whatsdog-kapandi-mi1

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsDog çalışmayı durdurdu hatası, WhatsDog Google Play’de yok hatası alanlar için yazmış olduğum yazıyı hemen paylaşmak isterim.. Lütfen yazının sonuna kadar okuyun ve görüşlerinizi belirtiniz. Google Play’den ansızın kaldırılan ve bir çok kişinin yuvasını yıkan WhatsDog uygulaması son zamanda en çok tartışılan ve en çok aranan uygulamalardan biri oldu. Bilindiği gibi WhatsDog uygulaması, sizin belirlemiş olduğunuz kişinin WhatsApp’a giriş ve çıkış saatlerini kayıt altında tutuyor ve bu uygulama sayesinde sizin belirlemiş olduğunuz yani sevgilinizin / en yakın arkadaşınızın WhatsApp’a girdiği zaman sizi bilgilendiren ve ayrıca o sizin belirlemiş olduğunuz kişilerinin günlük kaç dakika WhatsApp’ta durduğunu analiz eden bir çok kişinin yardımcısı olan ve bir çok kişinin düşmanı olan bu uygulama acaba kaç yuva yaktı gerçekten merak ediyorum. Velhasıl kelam bugün sizlere WhatsDog uygulaması kapandı mı ve ya kapatıldı mı, kapatıldıysa neden kapatıldı niçin kapatıldı neden çalışmıyor gibisinden sorulara cevap vermek isterim. Evet WhatsDog uygulaması bilindiği gibi Google Play’den kaldırıldı ve artık bu süreden sonra indirmek isteyen kişiler bu uygulamayı maalesef bulamıyor ve kendi telefonuna sorunsuzca yükleyemiyor. Peki bundan sonraki kişiler ne yapacak nasıl uygulamayı temin edecek. Aslında bunun için çok basit bir çözüm bulduk, uygulamayı Google Play yerinden kendi sayfası üzerinden apk olarak indirip öyle paylaşalım dedik lakin telif hakkını göze alarak bunu paylaşmayı tercih etmedim (yemedi.)

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca paylaşmak yerine ilk önce kendi telefonumda denemek istedim lakin şuan piyasa da yer alan WhatsDog.apk dosyası şuan eski bir sürüme ait. Şuan WhatsDog uygulamayı yapan kişiler ile iletişime geçtim, İngilizce bir mail göndererek durumdan haber ettim kendilerini, onlardan gelecek olan son sürümü bekliyorum ve telif izni istedim bunun haricinde herhangi bir sorun olmaz ise en kısa zamanda bu sitemiz üzerinden ya da onların sitelerini paylaşarım oraya giderek oradan indirebilirsiniz.

Yeni Sürüm Geldi.
>> Son Sürüm WhatsDog İndir

yukarıdaki adresten indirebilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları yukarıdaki adresten paylaşabilirsiniz.

Lütfen bir süre daha WhatsDog uygulamasını kaldırmayın, eğer takip etmiş olduğunuz kişiyi takip etmekten vazgeçtiyseniz ve uygulamayı kaldırmak yerine uygulamanın ayarlarını sıfırlayıp uygulamayı yeni birini takip edeceğiniz zamana kadar devre dışı bırakabilirsiniz. Yeni birini takip etmek istediğiniz zaman uygulamaya o kişiyi kayıt ederek öyle yapabilirsiniz. Bu arada indirme linkini mail olarak atmamı isteyen arkadaşlar mail adresini alt kısımdan yorum olarak belirtebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsDog Kullansam Belli Olur Mu? başlıklı yazı da WhatsDog Programı Anlaşılır Mı? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Merhaba whatsdog hakkında bir bildi var mı? Veya ona benzer çalışan ücretsiz bir uygulama

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, WhatsDog için herhangi bir değişiklik maalesef ki yok bunun için üzgünüm. Lakin WhatsDog uygulamasına benzer olarak çalışmakta olan Wossip uygulamasını deneyebilir ve sizlerde bu uygulama ile 1 hafta boyunca takip etmek istediğiniz kişileri takip edebilirsiniz. Wossip uygulamasını Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 2. Merhaba, whatsdog çalışıyor mu?

  • Kozbon

   Merhaba efendim, WhatsDog uygulaması çalışmamaktadır. Bunun yerine bu uygulama yerine Whatscope uygulamasını deneyebilirsiniz.

 3. Merhaba wgatapdog 4 gündür çalışıyor bildirim geliyor fakat eskisi gibi değil bildirimler düzenli gelmiyor eski tarihler deyil yani temmuz un 7 8 9 10 gibi gelmeye başladı karşı taraf gurmedigi zamanda geldi nedenini anlamadim

 4. Karşı taraf wgasapa girmediği halde bana bildirim geliyor son görülmesi temmuzun ikisi ama bana gelen bikdirimde temmuzun 7 dün ve Bugün bildirim geldi neden olabilir

  • Kozbon

   Merhaba efendim takip programı olan WhatsDog uygulamasında maalesef ki bir süredir çalışmamaktadır. Son iki üç gündür söz konusu olan uygulama şuan çalışmıyor sizlere önceki giriş çıkış saatlerini göndermektedir Lütfen bu durumu tiye almayın çalışmaya başladığı vakit sizlere haber vereceğiz teşekkür ederiz

 5. Uygulamanın son surumunu indiremiyorum mail atar misiniz.

  • Kozbon

   Merhaba Funda, WhatsDog uygulamasının son sürümü de şuan için çalışmamaktadır onun yerine Google Play’den telefonlarına Whatscope uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

 6. Whatsdogun yeni sürümü hala gelmedi mi? Whatdos ne zaman açılır tahmininizce? Ve de whatcsope dışında kullanabileceğimiz bir uygulama var mı?

  • Kozbon

   Merhaba Enver, bahsetmiş oldugunuz WhatsDog uygulaması hakkında herhangi bir fikrimiz maalesef ki yok bunun için bende sizlere karşı mahcup oluyorum. Whatscope uygulaması şuan için sorunsuzca faaliyet göstermektedir maalesef bu uygulama haricinde başka alternatif bir yol yok.

 7. Whatsdog un yeni sürümü geldiği haberini aldım ve hemen indirdim fakat yine error veriyor. Ne yapmamiz gerekiyor yeni geldiği için mi böyle oluyor acaba yoksa yine bu şekilde sürekli hata mı verecek? Kac haftadır bekliyoruz ve suan dört gözle beklediğim uygulama geldi ama yine hata verdi insallah düzenli çalışmaya başlar

  • Kozbon

   Merhaba Gizem, WhatsDog uygulamasına güncelleme gelmedi. Sadece WhatsDog uygulaması gibi benzer bir uygulama mevcut adı ise Whatscope uygulamasıdır, Whatscope Nedir? başlıklı yazımızda detaylı bilgiler sunduk isterseniz bir göz atın teşekkür ederim.

 8. Whatscope uygulaması 1 aylık 29 tl mi?

 9. Merhaba, whatscope uygulamasının 1 günlük ücretsiz denemesi bitti. Günlük olarak ücretli yapılabiliyor diye anladım ama yanlış mi anladım acaba? Çünkü 1 aylık ödeme isteniyor.

 10. whatsdog ios ta iniyor fakat çalışmıyor sürekli hata veriyor

  • Kozbon

   Merhaba efendim evet WhatsDog uygulaması İOS da bir ara hizmet vermişti lakin bir süre sonra WhatsApp tarafından kapatıldığından dolayı şuan için maalesef ki çalışmamaktadır. Bunun için lütfen sizlerde Whatscope uygulamasına göz atabilirsiniz. Lakin sanırım İOS kullanıyorsunuz, İOS için Whatscope uygulaması mevcut değil. Whatscope hakkında merak ettiklerinizi Whatscope Nedir? başlıklı yazımızda göz anlattık.

 11. Merhaba whatsdogg tamamen iflasmı etti yoksa düzelecekmi 2 ayı geçti hiç bu kadar uzun süre olmamıştı.

  • Kozbon

   Merhaba efendim, evet şuan için bu uygulama çalışmamaktadır. Ve çalışıp çalışmayacağı konusunda da bir bilgimiz yok ama bu tür uygulamalar WhatsApp’tan bağımsız olarak çalışamadığından dolayı çalışmayacak gibi gözüküyor.

 12. Gelişme var mı? kaç gün oldu daha henüz haber yok :/ WhatsDog’a benzeyen hangi program olursa olsun razıyım. Lütfen bir sonuç ya :/ 2 gün durdu gitti, 1 ay boyunca 2 gün kullanabilmek içinmi beklettiler bizi. Off. Birde Whatsbomb hakkında bilgi var mı?

  • Kozbon

   Merhaba efendim, ne WhatsBomb uygulamasından ne de WhatsDog uygulamasından maalesef ki herhangi bir gelişme yok.