WhatsDog Kapandı Mı?

whatsdog-kapandi-mi1

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsDog çalışmayı durdurdu hatası, WhatsDog Google Play’de yok hatası alanlar için yazmış olduğum yazıyı hemen paylaşmak isterim.. Lütfen yazının sonuna kadar okuyun ve görüşlerinizi belirtiniz. Google Play’den ansızın kaldırılan ve bir çok kişinin yuvasını yıkan WhatsDog uygulaması son zamanda en çok tartışılan ve en çok aranan uygulamalardan biri oldu. Bilindiği gibi WhatsDog uygulaması, sizin belirlemiş olduğunuz kişinin WhatsApp’a giriş ve çıkış saatlerini kayıt altında tutuyor ve bu uygulama sayesinde sizin belirlemiş olduğunuz yani sevgilinizin / en yakın arkadaşınızın WhatsApp’a girdiği zaman sizi bilgilendiren ve ayrıca o sizin belirlemiş olduğunuz kişilerinin günlük kaç dakika WhatsApp’ta durduğunu analiz eden bir çok kişinin yardımcısı olan ve bir çok kişinin düşmanı olan bu uygulama acaba kaç yuva yaktı gerçekten merak ediyorum. Velhasıl kelam bugün sizlere WhatsDog uygulaması kapandı mı ve ya kapatıldı mı, kapatıldıysa neden kapatıldı niçin kapatıldı neden çalışmıyor gibisinden sorulara cevap vermek isterim. Evet WhatsDog uygulaması bilindiği gibi Google Play’den kaldırıldı ve artık bu süreden sonra indirmek isteyen kişiler bu uygulamayı maalesef bulamıyor ve kendi telefonuna sorunsuzca yükleyemiyor. Peki bundan sonraki kişiler ne yapacak nasıl uygulamayı temin edecek. Aslında bunun için çok basit bir çözüm bulduk, uygulamayı Google Play yerinden kendi sayfası üzerinden apk olarak indirip öyle paylaşalım dedik lakin telif hakkını göze alarak bunu paylaşmayı tercih etmedim (yemedi.)

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca paylaşmak yerine ilk önce kendi telefonumda denemek istedim lakin şuan piyasa da yer alan WhatsDog.apk dosyası şuan eski bir sürüme ait. Şuan WhatsDog uygulamayı yapan kişiler ile iletişime geçtim, İngilizce bir mail göndererek durumdan haber ettim kendilerini, onlardan gelecek olan son sürümü bekliyorum ve telif izni istedim bunun haricinde herhangi bir sorun olmaz ise en kısa zamanda bu sitemiz üzerinden ya da onların sitelerini paylaşarım oraya giderek oradan indirebilirsiniz.

Yeni Sürüm Geldi.
>> Son Sürüm WhatsDog İndir

yukarıdaki adresten indirebilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları yukarıdaki adresten paylaşabilirsiniz.

Lütfen bir süre daha WhatsDog uygulamasını kaldırmayın, eğer takip etmiş olduğunuz kişiyi takip etmekten vazgeçtiyseniz ve uygulamayı kaldırmak yerine uygulamanın ayarlarını sıfırlayıp uygulamayı yeni birini takip edeceğiniz zamana kadar devre dışı bırakabilirsiniz. Yeni birini takip etmek istediğiniz zaman uygulamaya o kişiyi kayıt ederek öyle yapabilirsiniz. Bu arada indirme linkini mail olarak atmamı isteyen arkadaşlar mail adresini alt kısımdan yorum olarak belirtebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsDog Kullansam Belli Olur Mu? başlıklı yazı da WhatsDog Programı Anlaşılır Mı? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Efendim wossip kapandımı ve whatsdogdan haber var mı

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, Wossip uygulaması ile Whatscope uygulamasını deneyebilirsiniz. Bu uygulamalar şuan için sorunsuzca çalışmaktadır.

 2. Merhaba whatsdog hakkında bir bildi var mı? Veya ona benzer çalışan ücretsiz bir uygulama

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, WhatsDog için herhangi bir değişiklik maalesef ki yok bunun için üzgünüm. Lakin WhatsDog uygulamasına benzer olarak çalışmakta olan Wossip uygulamasını deneyebilir ve sizlerde bu uygulama ile 1 hafta boyunca takip etmek istediğiniz kişileri takip edebilirsiniz. Wossip uygulamasını Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

   • Merhaba,
    Wossip uygulamasında sorun mu var ? Bildirim gelmiyor

    • Kozbon

     Merhabalar efendim, program dün sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Geç cevabım için kusura bakmayın.

 3. Merhaba, whatsdog çalışıyor mu?

  • Kozbon

   Merhaba efendim, WhatsDog uygulaması çalışmamaktadır. Bunun yerine bu uygulama yerine Whatscope uygulamasını deneyebilirsiniz.

 4. Merhaba wgatapdog 4 gündür çalışıyor bildirim geliyor fakat eskisi gibi değil bildirimler düzenli gelmiyor eski tarihler deyil yani temmuz un 7 8 9 10 gibi gelmeye başladı karşı taraf gurmedigi zamanda geldi nedenini anlamadim

 5. Karşı taraf wgasapa girmediği halde bana bildirim geliyor son görülmesi temmuzun ikisi ama bana gelen bikdirimde temmuzun 7 dün ve Bugün bildirim geldi neden olabilir

  • Kozbon

   Merhaba efendim takip programı olan WhatsDog uygulamasında maalesef ki bir süredir çalışmamaktadır. Son iki üç gündür söz konusu olan uygulama şuan çalışmıyor sizlere önceki giriş çıkış saatlerini göndermektedir Lütfen bu durumu tiye almayın çalışmaya başladığı vakit sizlere haber vereceğiz teşekkür ederiz

 6. Uygulamanın son surumunu indiremiyorum mail atar misiniz.

  • Kozbon

   Merhaba Funda, WhatsDog uygulamasının son sürümü de şuan için çalışmamaktadır onun yerine Google Play’den telefonlarına Whatscope uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

 7. Whatsdogun yeni sürümü hala gelmedi mi? Whatdos ne zaman açılır tahmininizce? Ve de whatcsope dışında kullanabileceğimiz bir uygulama var mı?

  • Kozbon

   Merhaba Enver, bahsetmiş oldugunuz WhatsDog uygulaması hakkında herhangi bir fikrimiz maalesef ki yok bunun için bende sizlere karşı mahcup oluyorum. Whatscope uygulaması şuan için sorunsuzca faaliyet göstermektedir maalesef bu uygulama haricinde başka alternatif bir yol yok.

 8. Whatsdog un yeni sürümü geldiği haberini aldım ve hemen indirdim fakat yine error veriyor. Ne yapmamiz gerekiyor yeni geldiği için mi böyle oluyor acaba yoksa yine bu şekilde sürekli hata mı verecek? Kac haftadır bekliyoruz ve suan dört gözle beklediğim uygulama geldi ama yine hata verdi insallah düzenli çalışmaya başlar

  • Kozbon

   Merhaba Gizem, WhatsDog uygulamasına güncelleme gelmedi. Sadece WhatsDog uygulaması gibi benzer bir uygulama mevcut adı ise Whatscope uygulamasıdır, Whatscope Nedir? başlıklı yazımızda detaylı bilgiler sunduk isterseniz bir göz atın teşekkür ederim.

 9. Whatscope uygulaması 1 aylık 29 tl mi?

 10. Merhaba, whatscope uygulamasının 1 günlük ücretsiz denemesi bitti. Günlük olarak ücretli yapılabiliyor diye anladım ama yanlış mi anladım acaba? Çünkü 1 aylık ödeme isteniyor.

 11. whatsdog ios ta iniyor fakat çalışmıyor sürekli hata veriyor

  • Kozbon

   Merhaba efendim evet WhatsDog uygulaması İOS da bir ara hizmet vermişti lakin bir süre sonra WhatsApp tarafından kapatıldığından dolayı şuan için maalesef ki çalışmamaktadır. Bunun için lütfen sizlerde Whatscope uygulamasına göz atabilirsiniz. Lakin sanırım İOS kullanıyorsunuz, İOS için Whatscope uygulaması mevcut değil. Whatscope hakkında merak ettiklerinizi Whatscope Nedir? başlıklı yazımızda göz anlattık.

 12. Merhaba whatsdogg tamamen iflasmı etti yoksa düzelecekmi 2 ayı geçti hiç bu kadar uzun süre olmamıştı.

  • Kozbon

   Merhaba efendim, evet şuan için bu uygulama çalışmamaktadır. Ve çalışıp çalışmayacağı konusunda da bir bilgimiz yok ama bu tür uygulamalar WhatsApp’tan bağımsız olarak çalışamadığından dolayı çalışmayacak gibi gözüküyor.

 13. Gelişme var mı? kaç gün oldu daha henüz haber yok :/ WhatsDog’a benzeyen hangi program olursa olsun razıyım. Lütfen bir sonuç ya :/ 2 gün durdu gitti, 1 ay boyunca 2 gün kullanabilmek içinmi beklettiler bizi. Off. Birde Whatsbomb hakkında bilgi var mı?

  • Kozbon

   Merhaba efendim, ne WhatsBomb uygulamasından ne de WhatsDog uygulamasından maalesef ki herhangi bir gelişme yok.

 14. Nolur artik duzelsin 🙁

 15. WhatsDog hakkında bir bilgi varmı ve whatsbomb hakkında ikiside çalışmıyor bir kaç gün çalıştı whatsdog bir dahada ne soluğu çıktı ne sedasi lütfen bilgi olursa haberdar edermisiniz. 250 karakter limiti yüzünden uzun yazmak zorundayız lütfen bunada çare bulun teşekkürler

 16. Selam ben anlayamadım şuanda Watson çalışıyormu yani son sürümünü yüklersem çalışacakmı.bilgi verirseniz sevinirim…

  • Kozbon

   Merhaba Özge, evet WhatsDog uygulaması şuan çalışmıyor. Son sürümü yüklemeniz herhangi bir şey ifade etmiyor, bunun için üzgünüm eğer çalışmaya başlarsa sizlere haber vereceğiz ilginiz için teşekkür ederim.

 17. merhabalar benim telefonumda whatsdog uygulaması mevcut son sürüm olarak sitenizden tekrar indirdim.ancak ben değişen bir şey görmedim.ve bana bildirim gelmedi şu ana kadar.acaba ben mi bir yerde hata yapıyorum bilemedim .lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz..şimdiden teşşekkür eder iyi calişmalar dilerim..

  • Kozbon

   Merhaba Hayat, maaalesef ki WhatsDog uygulaması şuan için çalışmamaktadır, 23.05.2016 tarihinde 23.55 gibi gelen WhatsApp güncellemesinden sonra WhatsDog uygulaması iflas bayrağını çekmiş durumda.

 18. Ya ben whatsapdogu sildim bozulunca.sizin yeni sürümü indirdim acaba olur mu lütfen cevap verir misiniz karşı taraf beni engellemiş birde yükledim gelmiyor girdiği saatler bana yardım edebilirmisiniz bu uygulama çok lazım oluyordu diğer sürümü sildim ama hatta silmedim format attım telefona gitti

  • Kozbon

   Merhaba efendim, evet karşı taraf sizi engellediğinde WhatsDog uygulaması yine de takip eder bu tür sorunlar sizin aklınızı karıştırmasın lakin WhatsDog uygulaması geçtiğimiz günlerde WhatsApp tarafından ihlal olduğu için kapatılmış durumdadır. Lakin şuan için maalesef ki bir uygulama yok sizlere olumsuz cevap verdiğim için kusura bakmayın lütfen.

 19. Merhaba, whatsdog whatsapp a girildiğinde haber veriyor ama zaman yani dakika ve o göstermiyor, sorun normal mi yoksa ben mi yanlış bir şey yaptım bilemedim

  • Kozbon

   Merhaba efendim, WhatsDog uygulamasını 23.05.2016 tarihinden itibaren kapatılmış durumda. Şuan için çalışmamaktadır 🙁

 20. Teşekkür ederim bilginiz için. Whatsdog u silmedim yeni halini yükledikten sonra, çalışırsa tekrar diye. Ayrıca whatsbomb u yuklemistim whatsdog çalışana kadar, o da duruyor. Ikisinin olması sorun teşkil eder mi?

  • Kozbon

   Merhaba Gün hayır herhangi bir sorun olmayacaktır lakin WhatsDog uygulamasının çalışması için son sürümünü yüklemeniz gerekmektedir ilgin için teşekkür ederim.

 21. Merhaba, whatsdog yeni sürümü yükledik, biraz farklı ve sanırım bir kaç numara eklenebiliyor. Ancak bildirim gelmedi, yine bir sorun mu var yoksa ben mi yukleyemedim doğru olarak?

  • Kozbon

   Merhaba Gün, evet şuan WhatsDog uygulamasında bir sorun mevcut ve şuan için çalışmamaktadır umarım ilerleyen saatlerde çalışmaya başlar. Şuanki arayüzü biraz karışık gelse de bana göre oldukça güzel olmuş ve ayrıca dün gece saatlerinde çalışmaya başlamış olması beni oldukça sevindir lakin sabah uyandığımda tekrardan patlamış olması gerçekten çok kötü bir durum. İlgin için teşekkür ederim.

 22. Merhaba, Bir gelişme var mı acaba programın tekrar kullanılabilmesi ile ilgili?

  • Kozbon

   Merhaba efendim hayır herhangi bir bilgi maalesef ki sizlerde whatsdog uygulamasını twitter üzerinden takip edebilirsiniz. @WhatsDogApp

 23. Merhaba garip olacak ama daha oncede yazmistim sık sık girip msj lara bakiyorum ama biseyi cok merak ettim şu benden önce cevap yazdiginiz halo bey acaba adi hakan olabilir mi? Yada eposta verdiyse harzemsahlı biseymi adresi ? Yayinlamazsaniz özel soruyu sevinirim

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bu tür sorularınıza genel olarak cevap vermeden direk olarak siliyoruz. Maalesef ki sitemizde yapılan yorumların şahsı yaptığı herhangi bir yorum kural ihlali olmadığı sürece kimseyle bilgilerini paylaşmamaktayız. İlginizden dolayı teşekkür ederim.

  • Merak etmeyin sevgiliniz deyilim halo yani halil:-D

 24. Merhaba. 30 nisanda saat 22.00 den sonra 4 ya da 5 adet bildirim geldi. Programin duzenli çalıştığı zamanda gibi guncel tarihli bildurimlerdi.Ancak sonrasında devam etmedi. Düzeldiğini düşünüp sevinmistim ancak ertesi günden beridir hala bildirim yok.

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, uygulama şuan için çalışmıyor göndermiş olduğu bildirimler ise maalesef ki çok eski tarihlere ait bildirimlerdir. Uygulama şuan için WhatsAppın yapmış olduğu güncellemeler ile boğuşmakta, eğer WhatsAppın koymuş olduğu engeli aşar ise tekrardan çalışmaya başlayacaktır ilginiz için teşekkürlerimi sunuyorum.

 25. İlginç bir detayı paylaşmak isterim.Öncelikle bu programı kullanmaya başladığım zamanlar ile şuan programın çalışmaması arasındaki farkı söylemek istiyorum:Kafam daha rahat!Arkadaşlar eğer ki içiniz şüphe ile çalkalanıyorsa ve sizde de ciddi manada takıntı şüphe kıskançlık vs yoksa bilinki ilişkide (bu eşiniz,sevgiliniz,çocuğunuz vs olsun)sorun var demekdir.Kendinizi yiyip bitirmekden başka işe yaramıyor.Hastalık derecede takıntılı şüpheliyseniz karşı şahsa karşı ve kendinize olan güveniniz ciddi zedeleniyor.Eğer ki haklıysanız zaten o ilişkiden ne bekliyorsunuz ?En iyisi karşılıklı samimice ve dostca konuşmak ve yolunu ona göre çizmektir.Kısaca olan size oluyor karşı taraf rahat.Ne diye kendinizi harap ediyosunuz değiyor mu?Konu çok uzun aslında ama kendini yiyip bitiren arkadaşlar bir kez daha düşünsün diye yazmak istedim sadece

  • Kozbon

   Oldukça haklısınız lakin karşın tarafın herhangi bir şeyi kaybedecek olmaması insanın canını çok yakıyor. Yani siz seviyorsunuz lakin karşı taraf sizin için hiçbir şey yapmıyor, siz ha varmışsınız ya yokmuşsunuz siz artık onun için bitmişsiniz. Ne kadar kötü bir durum, bakın benim 3 senelik ilişkim bitti, evlat acısı gibi. Ama Allahıma şükürler olsun her şey daha kötü olabilirdi varsın benim ilişkim bitsin, her şeyin hayırlısı olsun. Dediğiniz gibi çok kasmanın anlamı yok 🙂