WhatsDog Karşı Taraf Anlar Mı?

whatsdog-karsi-taraf-anlar-mi1

Sponsorlu Bağlantılar

Her geçen büyümekte olan WhatsDog uygulamasında geçtiğimiz günlerde büyük bir şok yaşamıştı, WhatsDog uygulaması Google Play’den kaldırıldı, lakin bunun üzerine yapımcısı hizmetine kendine üzerinden yayınlamaya devam etti. WhatsDog uygulamasını son sürümünü alt kısımdan vereceğim link üzerinden direk olarak indirebilirsiniz, piyasa da yer alan sürümlerin bir çoğu eski sürüm ve bir çoğu maalesef çalışmamakta. Bunun için lütfen WhatsDog’un son sürümünü bizi takip ederek öğrenebilirsiniz, ve WhatsDog uygulaması hakkında sormak istediğiniz soruları da alt kısımdan yorum olarak belirtirseniz oldukça sevinirim, en kısa zamanda sormuş olduğunuz sorulara böyle başlıklar açarak oldukça kısa zamanda ve net başlıklarla cevaplamaya çalışıyorum. Her neyse lafı çok uzatmadan önce sizlere WhatsDog uygulamasından kısaca bahsedeyim; WhatsDog uygulaması sayesinde, karşı tarafın giriş / çıkışlarını kontrol edebiliyoruz. Karşı tarafta kimi izliyorsak o WhatsApp’a girdiği zaman telefonumuza bildirim geliyor böylelikle karşı taraf hakkında görüşlerimiz değişiyor. Peki bu uygulamayı biz böyle elimizi kolumuzu sallayarak rahat bir şekilde kullanıyoruz, peki karşı taraf salak değil ya; WhatsDog uygulamasını kullansak karşı taraf anlar mı?
http://kozbon.com/son-surum-whatsdog-indir/

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsDog Karşı Taraf Bilir Mi?

Evet arkadaşlar, bu soruya ne yazık ki sert bir erkek arkadaşı olan sevgililer için ya da kıskanç bir kız arkadaşı olan erkekler için evet diyebilmeyi çok isterdim. Lakin öyle değil WhatsDog uygulamasını kullanan kişiler, karşı tarafa söylemediği takdirde karşı taraf bu durumdan şüphelenmez ve anlayamaz. Bizlere sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtirseniz oldukça seviniriz ve sizlere kısa sürede yorumunuza cevap verebiliriz. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Son Sürüm WhatsDog İndir başlıklı yazı da Son Sürüm WhatsDog ve WhatsDog apk indir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Şimdi ben birini engelledim o da beni engelledi yine de onun bildirisi bana gelir mi ? veya onun engelini kendim kaldirirsam mi bildiriler geliyor ?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, WhatsDog uygulaması engellemelerden bağımsızdır. Yani siz birbirinizi engelleseniz dahi karşı tarafın son görülme saatini takip edebilirsiniz lakin bu şuan için geçerli değil. WhatsDog uygulaması aylar öncesine kapatılmıştı şuan için bu işlemi Wossip uygulaması yapmaktadır. Ve Wossip uygulamasını da Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

 2. Whatsdog durduruldu hatasi veriyor neden

  • Kozbon

   Merhabalar Sercan, eğer bu tür hatalar alıyorsanız muhtemelen telefonunuzdan kaynaklanan bir sorundur. Eğer telefonunuzun Android sürümü düşük ise bu tür hatalar ile karşılaşmanız oldukça normaldir.

 3. merhaba ben iphone kullanan birini takip ettiğimde ne zaman whatsdoga girsem online oluyor. acaba ios taki whatsapp sürümünde bi özellik mi var? anladığından şüphem yok. kesinlikle takip edildiğini biliyor. ama nasıl biliyor bilmiyorum sizin bir bilginiz varmı

  • Kozbon

   Merhaba efendim, İOSda böyle özellik var mı yok mu bunu bilemem. Lakin kişi Whatsappı çok aktif olarak kullanıyor olabilir mi?

 4. Merhaba whatstat hakkında hiç konu açtiniz mi actiysaniz link atar misiniz hata veriyor galiba yüklenmiyor APK dosyası olarak link atar mısınız i size guvenebiliyorum cunku

 5. Merhaba ben beni whatsappda izleyen kişini engellersem o yinede beni izleye bilirmi whatsdogla?

  • Kozbon

   Merhaba efendim, evet sizi takip eden kişiyi engelleseniz bile o karşıdaki kişi halen takip etmeye devam edecektir ilginiz için teşekkür ederim. Maalesef bunun herhangi bir çözümü yok 🙁