WhatsDog Kullansam Belli Olur Mu?

WhatsDog Kullansam Belli Olur Mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Google Play’in popüler uygulaması olan WhatsDog uygulaması her geçen gün daha fazla büyümekte. WhatsDog uygulamanın ilk kullanıcılarından biri olan ben, her gün yeniliklerini ve güncellemelerini takip ederek sizleri bu site üzerinden bilgilendiriyorum. Bilindiği gibi WhatsDog uygulaması sizin belirlemiş olduğunuz kişinin WhatsApp’a giriş / çıkış saatlerini kontrol eden ve her WhatsApp’a giriş yaptığında sizi bilgilendiren bir uygulama. Uygulama bu kadar kullanışlı iken bir yandan bir çok kişi uygulama hakkında olumsuz yorumlar yaparken bir çok kişide uygulamayı çok seviyor ve çok kullanışlı olduğundan bahsediyor. Evet, sizlerde bir bakıma haklısınız uygulama da oldukça fazla reklam var ve kimi zaman sizlerde bu reklamlara yanlışlıkla tıklıyorsunuz ve size bir nevi engel oluyor bu reklamlar. Lakin bu reklamları kapatma gibi bir durum söz konusu değil, ilerleyen zamanlarda Pro sürüm çıkacak diye tahmin ediyoruz, Pro sürüm çıktığı takdirde reklamsız ve daha rahat bir şekilde WhatsDog uygulamasını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Her neyse yine konuyu nereden nereye getirdim, sizlere çok sorulan bir soru üzerine bu başlığı açtım. WhatsDog uygulamasını kullanırsanız karşıdaki kişi “a kişisi seni WhatsDog uygulaması ile takip ediyor.” şeklinde bir bildirim gider mi ya da anlar mı bunu tartışayacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsDog Programı Anlaşılır Mı?

WhatsDog uygulamasında karşıdaki kişiye herhangi bir bildirim gitmeyecektir, yani “a kişisi seni WhatsDog uygulaması sayesinde izliyor / takip ediyor.” gibisinden herhangi bir bilgilendirme gitmeyecektir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ya beni anlar ise diyorsanız da, kişi bu uygulamayı sizin telefonunuzda görmediği sürece bu uygulamayı kullanıp kullanmadığınız konusunda tam emin olamaz.

Eğer kişinin aklını karıştırmak istemiyorsanız da o kişi ne zaman WhatsApp’a girerse sizde hemen girmeyin boş verin zaten WhatsDog uygulaması sayesinde ne zaman girip çıktığını görebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsDog Nasıl Kullanılır? başlıklı yazı da WhatsDog apk indir, WhatsDog Nasıl Çalışır? ve WhatsDog Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Wrevealer uygulaması ile görmesi mümkün mü acaba. Takip edildiğini anlar mı? Ya da bizi bulabilir mi?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, daha önceden de sormuştunuz kısaca sizler için özet geçeyim. Bu tür takip uygulamaları şu şekilde çalışır, A kullanıcısı B kişisini takip etmek ister, B kişisini sürekli kendi telefonundan takip edemeyeceği için C adlı bir sunucu tarafından desteklenen 7/24 sürekli açık uygulamalara başvurur (WhatsDog – WhatsOnline gibi). C adlı sunucular sizler için sürekli olarak B kişisini takip eder ve A kişisi için B kişisini sürekli izler ve kayıt tutar. Herhangi bir kişi gelip C sunucusuna erişemez C sunucusuna sadece WhatsDog ve WhatsOnline uygulamalarını yapan ve yapan kişiler erişebilir ve öğrenebilir. İlginiz için teşekkür ederim.

   • Hocam benim anlamadığım şey şimdi wrevealer profiline giren herkesi yazmıyor mu? Bu uygulamayı kullansak takip edildiğini anlayamaz mı yani. Bu uygulama da bir numaradan bakmıyor mu?

    • Kozbon

     Merhabalar efendim, wrevealer uygulaması hakkında tam bilgim yok. Tek bilgim sadece İOS kullanıcılar için geçerli olduğu ve 2015’in ilk yarısından itibaren ücretli olarak satıldığını biliyorum. İlginiz için teşekkürler.