WhatsDog Nasıl Çalışır?

WhatsDog Nasıl Çalışır?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsDog uygulaması son zamanlarda bir çok hata vermeye başlamış durumdadır, ücretsiz olarak hizmet vermekte olan WhatsDog uygulamasında takılmalar bir çok kişinin canını sıkmaya başladı. Ücretsiz olarak hizmet vermeye başlayan WhatsDog uygulaması hakkında son zamanlarda merak edilen konulardan biri haline gelen WhatsDog nasıl çalışır konusu hakkında bilgiler vererek WhatsDog uygulamasının nasıl çalıştığından, WhastDog uygulamasını kullanırken anlaşılır mı? Veri paketim kapalı iken çalışmaya devam eder mi gibi sorulara cevap vereceğim. Gizlilik konusunda oldukça hassas davranan WhatsDog uygulaması 2016 yılında sevilerek kullanılmaya devam edilmektedir, WhatsDog uygulaması gizlilik konusunda çok titizdir bunun için herkes gönül rahatlığı ile istediği kişiyi sürekli WhatsApp’a girerek takip etmek yerine Android ve ya İOS işletim sistemine sahip olan telefonlarına bu uygulamayı kurarak kolaylıkla kullanabilmektedir. WhatsDog uygulaması sizlerin takip etmek istediğiniz kişilerin numarasını hafızasında tutarak o kişilerin sadece son görülme saatlerini takip etmektedir. WhatsDog uygulaması kesinlikle başkaların mesajlarına erişememektedir ve buna da herhangi bir hakkı da yoktur. Sadece sizlerin belirlemiş olduğunuz kişilerin son görülme saatlerini kontrol ederek sizlere bildirim gönderir. WhatsDog uygulaması hakkında başlıca merak edilen konulara şu şekilde cevap verebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsDog ile Mesajlar Gözükür Mü?

WhatsDog uygulamasını kullanan kişiler sizlerin ve ya başkaların mesajlarına kesinlikle erişemez, WhatsDog uygulaması sadece belirlenen kişinin son görülme saatlerini takip ederek takip eden kişiye bildirim gönderir ve onu uyarır.

WhatsDog Kullananlar Belli Olur Mu?

Bir çok kişi tarafından kullanılan WhatsDog uygulamasında kesinlikle bu tür olaylar yaşanmamaktadır. WhatsDog kullanan kişiler kesinlikle belli olmamaktadır, sadece bir uygulama üzerinden x kişisinin son görülme saatini takip edebilirsiniz ve takip ettiğiniz kişiye de herhangi bir bildirim gitmemektedir.

WhatsDog Çalışma Prensibi

Sadece aracılık görevi yapan WhatsDog uygulamasının asıl görevi, x kişisinin belirlemiş olduğu numarayı takip edip çevrimiçi olduğu vakit x kişisine bildirmektedir. Ayrıca x kişisinin verisi kapalı olsa bile herhangi bir internete erişim sağlanmasa bile yine de WhatsDog uygulaması takip eder, eğer sizlerin telefonlarında herhangi bir internet bağlantısı yok ise yine de WhatsDog uygulaması sizlerin belirlemiş olduğunuz kişi takip eder ve ardından siz internete erişim sağladığınız vakit size bildirim gönder ve takip ettiği kişinin giriş / çıkış saatlerini günceller. WhatsDog hakkında daha fazla bilgi için mutlaka sizler için açmış olduğumuz kategoriye bir göz atmayı unutmayınız.

WhatsDog Ücretli Midir?

Belkide WhatsDog uygulamasının sade hizmet anlayışının yanı sıra en güzel yönü de ücretsiz olmasıdır, evet WhatsDog uygulaması tamamen ücretsizdir lakin ücretsiz olmasının yanı sıra yayınlamış olduğu reklamlar sizlerin canını oldukça çok sıkabilir. Çok sık reklam yayınlanan WhatsDog uygulamasında işlem yaparken herhangi bir reklama tıklamanız an meselesidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsDog İOS Sürümü başlıklı yazı da bedava whatsOnline hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Merhaba, whatsdog bende yaklasik 20 gundur calismiyordu. Whatsonline de hemen hemen ayni zamandan beri calismiyor.yeni guncelleme yapildiginda bana mail ile indirme linkini gonderirmisiniz. Bu arada butun sorulara sabirla cevap vermissiniz tebrikler.kolay is degil 🙂

 2. İyi günler ben whatsdog kullanıyorsun şimdi kullanamiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz arıyorum yok indirdim ama guncellenmiyor ne oldu neden guncellenmiyor neden çalışmıyorum sevdiğim insanı takip ediyodum girdiğini çıktığını onunla yasiyo gibiydim biliyodum yasiyo iyi diye lütfen yardım edin edin bilmem anlara bildimmi iyi günler kolay gelsin inşallah yardımcı olursunuz

  • Kozbon

   Merhaba Mine, öncelik olarak ilgin için teşekkür ederim lakin WhatsDog uygulaması şuan genel anlamda maalesef çalışmamaktadır. WhatsDog uygulaması şuan WhatsApp’a gelen güncelleme yüzünden maalesef çalışmamakta bunun için bizlerde sizler gibi beklemedeyiz uygulama son zamanlarda kafayı yemiş durumdaydı zaten son gelen güncelleme ile tamamen çalışmamaya başladı. Uygulama ilerleyen günlerde düzelecektir ilginiz için teşekkür ederim.

 3. Dün geceye kadar sorunsuz kullanıyordum fakat bugün whatsdog yine bozuldu son sürümü de indirdim çalışmıyor ne zaman düzelir ?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, son sürüm kullanmışsınız ve ya kullanmamışsınız hiç bir şekilde fark etmiyor. Şuan WhatsDog uygulamasının alt yapısında genel anlamda bir sorun var bunun için maalesef beklemek zorundayız. Sorunlar otomatik olarak düzelecektir.