WhatsDog Nedir Ne İşe Yarar?

WhatsDog Nedir Ne İşe Yarar?

Sponsorlu Bağlantılar

Herkes tarafından sevilerek kullanılan WhatsApp uygulamasında son zamanlarda en çok kullanılmaya başlanan yardımcı uygulama olarak adlandırabileceğimiz WhatsDog uygulaması hakkında bugün sizlere geniş bir açıklama yaparak WhatsDog nedir, ne işe yarar hakkında doğru bilgilere yer vereceğiz. WhatsApp uygulamasının ücretsiz olmasının ardından bir çok kişinin gözde uygulaması haline geldikten sonra WhatsApp kullanım oranı her geçen gün daha da arttı. Anlık olarak karşı taraf ile iletişim kurmamızı sağlayan bu uygulama sayesinde kolaylıkla istediğimiz kişi ile telefondan SMS kullanmak yerine sadece WhatsApp kullanarak kolaylıkla iletişime geçebiliriz. Kolay kullanımı ve sadeliği ile konuşulan WhatsApp uygulamasında arada sırada sevdiğiniz kişilerin son görülme saatini merak edip profillerine girdiğimiz oluyor. Ya da kız arkadaşımızı, erkek arkadaşımızın son görülme saatlerini takip edebilmek için biriyle konuşmuş mu konuşmamış mı sorularını yok edebilmek için sırf son görülme saatine baktığımızda oluyor. İşte sizler için WhatsDog uygulaması sizin belirlediğiniz bir kişiyi ücretsiz olarak 7/24 izlemektedir. Sizin belirlemiş olduğunuz kişinin günlük haftalık ve aylık olarak WhatsApp uygulamasına giriş çıkış saatlerini kayıt altında tutup sizlere sunar. Ayrıca bununla kalmayan WhatsDog uygulaması belirlemiş olduğunuz kişi ne zaman WhatsApp’ta çevrimiçi olursa size anında “x kişisi çevrimiçi”  şeklinde bildirim göndererek sizleri bilgilendirmektedir. WhatsDog uygulamasıyla tanışan bir çok kişi ilk olarak Google Play üzerinden indirmişti, ardından bir çok kişinin şikayetinden ve uygulamada bir çok reklam olduğundan dolayı Google Play’de yer alan WhatsDog uygulaması kaldırıldı. WhatsDog uygulamasının neden kaldırıldığı konusunda WhatsDog Kapandı Mı? başlıklı yazımızda detaylı bilgilere yer verdik. Peki Google Play’den kaldırılan WhatsDog uygulamasını telefonlarımıza nasıl indireceğiz sorusunu da sizler için Son Sürüm WhatsDog İndir yazımızda paylaştık. Şimdi gelin sizlerle WhatsDog uygulaması hakkında en çok merak edilen sorulara cevap verelim.

Sponsorlu Bağlantılar

 1. WhatsDog Ücretsiz Midir?
  1. Evet, WhatsDog uygulaması ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Tek sorunu uygulamada birden fazla reklamın olmasıdır. Birden fazla reklam yayınlandığı için, uygulamayı kullanırken bir anda karşınıza reklam çıkabilir ve bu sizi rahatsız edebilir.
 2. WhatsDog uygulamasını nasıl indirebilirim?
  1. Uygulama Google Play’den kaldırıldığından dolayı, yapımcısı bir süredir uygulamayı kurmak isteyen kişiler için APK dosyasını kendi sitesinde yayınlamaktadır. Bunun için buraya tıklayıp uygulamayı kolaylıkla indirebilirsiniz.
 3. Çalışmama gibi durum söz konusu mu?
  1. Evet uygulama arada sırada hatalar veriyor bunun haricinde gündelik hayatta sorunsuzca çalışmaktadır. Arada sırada Server Error gibi hatalar alabilirsiniz, bu gibi durumlar geçici sorunlardır.
 4. Takip ettiğim benim takip ettiğimi anlar mı?
  1. En çok sorulan sorulardan biri olan takip ettiğiniz kişinin sizi tespit edip edememesi konusunda içiniz rahat olsun. WhatsDog karşı tarafa herhangi bir şekilde bildirim göndermemektedir. Mesela “x kişisi sizi takip etmeye başladı” şeklinde bir bildirim gitmemektedir.
 5. Uygulamada bir den fazla kişiyi nasıl takip edebilirim?
  1. WhatsDog uygulamasında maalesef sadece bir kişiyi takip edebilirsiniz. Eğer WhatsApp uygulamasında birden fazla kişinin giriş / çıkış saatlerini kontrol altında tutmak istiyorsanız WhatsDog uygulamasına benzer olan uygulamaları indirerek birden fazla kişiyi takip edebilirsiniz. WhatsDog uygulamasına benzer olan uygulamaları WhatsDog Benzeri Uygulamalar başlıklı yazımızda tek tek inceledik.
 6. Zenginim, evim arabam var, İphone kullanıyorum WhatsDog kullanabilir miyim?
  1. WhatsDog uygulaması maalesef İOS işletim sistemli telefonlara destek sağlamamaktadır. Bunun için eğer İphone telefonunuzda WhatsDog uygulaması gibi bir uygulama kullanmak istiyorsanız sizlere WhatsOnline uygulamasını tavsiye edebilirim.
 7. Uygulamayı nasıl sıfırlayabilirim?
  1. Uygulamayı sıfırlamak ve başka bir kişiyi takip etmek istiyorsanız uygulamayı açıp sağ üst köşede yer alan Ayarlar seçeneğini ifade eden ÇARK işaretine dokunarak burada DELETE İNFO seçeneğine dokunarak kolaylıkla uygulamayı sıfırlayabilirsiniz ve bir başka kişinin numarasını girerek ve ya rehberinizden seçerek kolaylıkla başka birini takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Son Sürüm WhatsDog İndir başlıklı yazı da Son Sürüm WhatsDog ve WhatsDog apk indir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.