WhatsDog Takibinden Kurtulma

WhatsDog Takibinden Kurtulma

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp uygulamasının gelişmesinin ardından son zamanlarda WhatsDog uygulamasında ister istemez maalesef sorunlar yaşamaktayız. WhatsDog uygulaması ve buna benzer uygulamalar maalesef tam olarak verimli bir şekilde çalışmamakta gecenin bir vakti hatalar vermemekte ve bazen ise uygulama kafayı yiyip kendiliğini yerden yere vurup kendini kapatması gibi bazı küçük sorunlar yaşamaktayız. WhatsDog uygulamasının bu tür hataları gelip geçici hatalarındandır umarım ilerleyen günlerde WhatsDog yetkili arkadaşları yeni güncellemeler ile bu hataları çözer. Bugün sizlere WhatsDog uyuglamasıyla takip edilmek istemeyen kişilerin sormuş olduğu soruya yanıt vereceğim. WhatsDog uygulamasında takip edilmeyi engellemenin yollarının var olup olmadığı konusunda detaylı bilgi vereceğim, WhatsDog uygulamasında profil gizleme seçeneği var mı hakkında kısaca bilgiler vereceğim. Reklamsız hizmet veren ve bizlerin işini tam anlamıyla adam akıllı görmekte olan ve anında bizlere bildirim gönderen WhatsDog uygulaması sayesinde sevgilimizi, arkadaşımızı kolaylıkla takip edebiliyoruz ve onların son WhatsApp’a giriş çıkış saatleri konusunda yeteri kadar bilgiye sahip oluyoruz. WhatsApp kullanım oranı hakkında daha fazla bilgiye sahip oluyoruz, WhatsDog’dan gelen bildirim ile bizlerde WhatsApp’a giriş yaparak ondan gelecek olan mesajı bekliyoruz ve onun gönderdiği mesaja anında mavi tik yaparak karşı tarafı bir şekilde mutlu ediyor. Şahsen benim mesajlarıma anında mavi tik yapılması hoşuma gidiyor, eminim bir çok kişinin de mesajlarına mavi tik yapılması hoşuna gidecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsDog Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

Biliyoruz ki WhatsDog uygulamasında bizleri takip eden kişileri maalesef görememekteyiz aynı şekilde WhatsDog uygulamasına benzer uygulama olan ve şuan oldukça çok tercih edilen uygulamalardan biri olan WhatsOnline uygulamasında da bizleri takip eden kişileri maalesef görememekteyiz. Gizlilik konusunda oldukça ciddi olan bu uygulamaları da engellemenin birkaç yolundan bahsedeceğim. WhatsDog ve ya WhatsOnline gibi çevrimiçi izleme uygulamalarını engellemenin tek yolu WhatsApp’a girmemek ve ya WhatsApp “çevrimiçi” statümüzü tamamen gizlemek yeterli olacaktır. İlk sunmuş olduğum seçenek WhatsApp’a girmemek biraz saçma gelebilir lakin İphone kullanıcılarında bulunan bildirim çubuğu üzerinden gelen mesajlara cevap verme özelliği sayesinde WhatsApp’a girmeden son görülme saati değişmeden WhatsApp kullanabilmekteler. WhatsApp’a girmeden gelen mesajlara cevap veren kişilerin son görülme saati değişmediği için WhatsDog ve WhatsOnline gibi uygulamalar çalışamamaktadır ve sizleri takip edememektedir. Peki o halde İphone kullanıcıları için geçerli olan bu seçenek Android işletim sistemine sahip olan kullanıcılar içinde geçerli mi? Maalesef Android kullanıcılarında şuan için bu özellik mevcut değil ama farklı biri olduğunuzu düşünüyorsanız ve biraz risk almayı seviyorsanız sizler için WhatsApp uygulamasının gelişmiş versiyonuna sahip olan GBWhatsApp sürümünü tavsiye ederim. GBWhatsApp sürümü sayesinde “çevrimiçi” statünüzü tamamen saklayabilirsiniz, WhatsApp’a girseniz bile son görülme saatiniz değişmez ve sizi kimse WhatsDog uygulaması ve ya WhatsOnline uygulaması ile takip edemez.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp Chat Helper Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. whatsdog yüklüyorum.numarayla bir türlü kontak kuramıyor. hep numara seçilen menüye geri dönüyor. engelleme diye düşünüp başka numaralarda denedim ama olmadı. ne yapmalıyım ?

 2. Uygulamanın ismini verebilir misiniz?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, GBWhatsApp uygulamasını APK olarak telefonlarınıza kurarak kolaylıkla çözüme ulaşabilirsiniz.

 3. Whatsapp’ta bir kişinin profilinize baktığını ya da son görülme saatine bakmak içim sayfanızı açtığında karşı tarafı haberdar eden bildirimler gönderen uygulama var mı?

  • Kozbon

   Merhabalar İphone kullanıcıları için bu tür ücretli uygulama vardı hatta kendi gözümle görmüştüm bir ara programı satın alıp inceleyip paylaşmayı düşünmüştüm daha sonradan telif hakkında dolayı vazgeçmiştim. Şuan ne alemde tam bilgim yok efendim.

   • Android kullanan kısıler sımdı whatsapp plus gıbı uygulamalarla profılıne bakanların numaralarını gore bılırmı Yanı whatsapp+ un bırcok surumu blok edıldıkden sonra hala aktıv olan bı uygulama varmı

    • Kozbon

     Merhabalar efendim, evet şuan WhatsAp Plusun ayakta olan ve Türkçe sürümü olan GBWhatsApp sürümünü kullanabilirsiniz. Lakin profiline bakanların numaralarını göremezsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.