WhatsDog’Da Beni Kim Takip Ediyor

WhatsDog'Da Beni Kim Takip Ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’ın ücretsiz yardımcı programlarından biri olan WhatsDog uygulamasını neredeyse bir çok kişi kullanıyor, telefonuna indirmeyen ve kullanmayan hiç kimse kalmadı diyebilirim. Teknolojiden uzak, evinde mandalina yiyen ve televizyonunda Aşk dizilerini izleyen Ebru bile bu uygulamayı kullanmıştı bir ara düşünün artık uygulama çok popüler ve ayrıca ücretsiz olması, adam akıllı çalışması ve hemen size bildirim vermesi oldukça onu popüler yapıyor diyebilirim. Lakin haylaz olan, sürekli WhatsApp’ta başkalarıyla konuşmak; arkadaşlık edinmek isteyen bir çok kişi var bu kişiler sevgililerinden gizli bir şekilde WhatsApp’tan flört edebiliyor. Ya da yeni arkadaşlar edinmek istiyor ama buna izin vermeyen, sürekli kendisini takip eden baskıcı bir erkek arkadaşı ya da kız arkadaşı ya da en önemlisi BABASI olabiliyor. WhatsDog uygulamasıyla takip edilmeniz sizin için hoş bir şey olmayabilir lakin benim kız arkadaşım beni takip etseydi gerçekten çok hoşuma giderdi. “En azından beni sevdiğini gösteriyor, bana önem veriyor” gibisinden düşüncelerim olurdu, nasıl bir duygu hiç tatmadım harbi ya neden kimse sevmiyor çok mu çirkinim neyim. WhatsDog uygulamasını övmekten yemin ederim dilimde tüy bitti lakin bu uygulama hakkında bir çok sorular almaktayız ve mecburen bu sorulara da cevap vermekteyim, gerçi sizlerin işini gördüğü sürece seviniyorum. WhatsDog uygulamasını engellemek konusunda WhatsDog Engellemek adlı başlıklı makalemizde detaylı bir şekilde açıklamıştım. Maalesef bu uygulamayı siz İphone kullanıcısı olana denk adam akıllı çalışmaktadır, İphone’da kafayı yiyen WhatsDog uygulaması Android işletim sistemine sahip olan bütün telefonlarda sorunsuz şekilde çalışmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsDog uygulaması gizlilik konusuna oldukça çok önem vermekte, kimseye “X kişisi sizi WhatsDog uygulaması ile izlemeye aldı” şeklinde herhangi bir bildirim maalesef göndermiyor. Ve doğal olarak kimse bunu anlamıyor, ayrıca karşıdaki kişinin sizi izlememesini istiyorsanız doğal olarak engellemek yeterliyken maalesef WhatsDog uygulaması için bu işlem geçerli değil. WhatsDog uygulamasının çalışma prensibi; kendisini kullanan kişinin belirlemiş olduğu telefon numarasını kendi hafızasında tutup kendi numarası üzerinden o kişiyi takip eder ve o kişinin WhatsApp’a giriş ve çıkış saatlerini takip eder, analiz eder ve bildirim gönderir onu kullanan kişiye. WhatsDog’Da Beni Kim Takip Ediyor sorusuna gelecek olursak, maalesef bunu öğrenebilmeniz imkansızdır. Lakin bu uygulamayı engellemek istiyorsanız mutlaka; WhatsDog Engellemek başlıklı makalemizi okumanızı şiddetle tavsiye ederim, uygulama hakkında sormak istediğiniz aklınıza takılan soruları da alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Son Sürüm WhatsDog İndir başlıklı yazı da Son Sürüm WhatsDog ve WhatsDog apk indir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. uygulamayı indirdim fakat çalısmiyor ne yapabilirim bunun için yardımcı olursanız çok sevinirim

    • Kozbon

      Merhabalar efendim, hangi uygulamayı indirdiniz acaba? Kısaca hangi uygulamayı indirdiğiniz konusunda bilgi verirseniz oldukça çok sevinirim size yardımcı olmak boyunum borcu.

  2. yazışmaları okuyabilirmi?

  3. Watsdog ta takip ediliyorum nasil engelleyebilirim