WhatsDog’Dan Takip Edildiğini Nasıl Anlarım

WhatsDog'Dan Takip Edildiğini Nasıl Anlarım

Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda çok konuşulan ve çok indirilen ücretsiz programlardan biri olan WhatsDog uygulaması hakkında çok sorular almaktayız. Gelen maillerden seçmiş olduğum bir soruyu sizinle paylaşmak, kısaca bu konu üzerinden çıkarak çözüm yollarına gideceğiz. WhatsDog uygulamasına benzer uygulamalardan biri olan WhatAlert uygulaması son zamanlarda yapmış olduğu değişikliklerden dolayı çok dikkat çekmeye başladı ve çok kullanışlı olmaya başladı, eğer ilerde bir gün WhatsDog uygulaması kapanır / çalışmamaya başlar ise mutlaka WhatAlert uygulamasını tavsiye ederim. WhatAlert uygulamasının şuan 17TL kadar bir ücreti vardır, bu ücreti Google Play’den ödeyerek uygulamayı telefonunuzu indirebilirsiniz ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ve unutmayın ki, WhatAlert uygulamasında herhangi bir reklam bulunmamaktadır. Ve ayrıca WhatAlert uygulamasıyla toplamda 5 kişiyi takip edebilir bu takip ettiğiniz kişiler WhatsApp’a girdiği zaman size bildirim verecek, giriş – çıkış saatlerini kayıt edecektir. Bununla kalmayan WhatAlert uygulaması; takip ettiğiniz kişiler durum / profil resmi değiştirdiği zaman size bildirim gelecektir. Her neyse konumuz bu değil yine nereden geldik buraya anlamadım, WhatsDog’Dan Takip Edildiğini Nasıl Anlarım. Eğer sevgiliniz, ya da eski sevgiliniz tarafından şüphelenmeye devam ediyorsanız devam etmeye devam edin. Çünkü WhatsDog uygulaması hiç bir şekilde kim kimi takip ediyor, ne zamandan beri takip ediyor sorusunu maalesef yanıtlamıyor. Bunun için maalesef WhatsDog uygulamasında bizlerin kim tarafından takip edildiğini maalesef bulamayız. Lakin her şeyden önemlisi Allah bizi izliyor ve takip ediyor, bunu bilelim yeter. Sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz. Ve alternatif olarak, WhatsDog Benzeri Uygulamalar adlı başlıklı makalemizi ve son olarak da belki işinize yarayabilir düşüncesiyle yazmış / paylaşmış olduğum WhatsDog Engellemek başlıklı makaleleri de okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Son Sürüm WhatsDog İndir başlıklı yazı da Son Sürüm WhatsDog ve WhatsDog apk indir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. birinin beni takip etmesini istemiyorum napabilirim engellemek dışında yardım edin lutfen acill

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, bu tür programlar kullanan kişiler sizlerin son giriş / çıkış saatlerini takip edebilir bunu engellemek için son görülme saatinizi tamamen kapatmak yeterli olacaktır. Bunun için de GBWhatsApp hakkında biraz araştırma yapmanızı veya GBWhatsApp Kullanım Kılavuzu başlıklı yazımıza göz atarak buradan daha fazla bilgiye ulaşmış olabilirsiniz.

 2. Vatsap ve mesajlarimin takip edildigini nasil anlarim

  • Kozbon

   Merhaba Dilan bir başka kişiye sizlerin WhatsApp mesajlarını da hiçbir şekilde ulaşamaz. Bunun için içiniz rahat olsun.

 3. Su an vatsap ve mesajlarim takip ediliyormu bunu nasil anlarim yardimci olursaniz sevinirim teşekkür ederim

  • Kozbon

   Merhaba Dilan, herhangi bir şekilde uzaktan bir kişi sizi mesajlarınıza erişemez Lakin Web WhatsApp seçeneğini kontrol etmeyi unutmayın, bir kişi sizin WhatsApp hesabınızı Web WhatsApp ile okutur ise mesajlarınıza erişebilir.

 4. Kozbon selcan hanımın dediği uygulama ne zaman cikicak daha çıkmadımı

 5. Whatsapp’ta bir kişinin profiline baktığımızda ya da son görülme tarihine bakmak için sayfa açtığımızda, karşı taraf bunu anlayabilir mi? Karşı tarafa herhangi bir bildirimin gittiği uygulamalar mevcut mu?
  Teşekkürler

  • Kozbon

   Merhaba Selcan, evet böyle uygulamalar İphone kullanan kullanıcılar için mevcut lakin herkes kullanmıyor sadece parası olan kişiler kullanabiliyor bu uygulamayı.

   • Bunlar hangi uygulamalar?

    • Kozbon

     Merhaba Selcan bu uygulamaları en kısa süre içerisinde yayınlayacağız lakin şuan beklemedeyiz. Şuan için WhatsAppa gelecek olan güncellemeyi beklemedeyiz bu güncellemeden sonra yayınlayacağız. Güncellemeden sonra çalışmama ihtimalli var ve ortalık da bir çok dedikodu çıkmasına neden olacaktır. Bunun için bir süre bekliyoruz, sabrın için teşekkür ederiz.