WhatsFapp Nedir?

WhatsFapp Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

19.09.2015 14:04 Hatırlatma Bir süre normal WhatsApp’ı kullanın lütfen, suan WhatsApp’ın bir çok farklı sürümü WhatsApp tarafından yasaklanmıştır. Yeni sürüm için bizleri takip edin ve diğer yazılarımızı okuyunuz.

Gündeme sıkça sorunlarıyla gündeme gelen WhatsApp Reborn’un yani eski adıyla ve bilinen adıyla WhatsApp Plus’un yeni sürümü artık sevenleriyle buluşuyor diyebilirim. Yeni sürümünü paylaşmadan önce biraz test etmek istedim lakin bir farklılık göremedim, diğer sürümlerine göre biraz daha iyi gelen sürüm yine her zamanki gibi anti ban destekli olup bütün sorunları çözülmüş olarak yeni adıyla sevenleriyle buluşuyor. İndirmek isteyen arkadaşlar için öncelikle şuan ki WhatsApp konuşmalarınızın yedeklerinizi alarak yazının sonundaki indirme linkinden indirebilirsiniz. Bu WhatsAppın diğer normal WhatsApp’tan ne farkı var diyenler için biraz açıklama yapmak isterim; bu özelleştirilmiş mod sayesinde WhatsApp’ta son görülme saatinizi tamamen kapatabilir ya da sürekli çevrimiçi gözükebilirsiniz. Ya da çift tik ayarını kapatabilir, mavi tikleri engelleyebilirsiniz. Kendi göz zevkinize göre WhatsApp’ın görünümlerini değiştirebilirsiniz, eğer biri sizden habersiz telefonunuzu karıştırırsa ve WhatsApp’ta neler yaptığını öğrenmek isterseniz WhatsApp.log adlı bölümünden kontrol edebilirsiniz. Bir çok özelliği mevcut olan bu modlu WhatsApp’ın da bir sorunu mevcut. Tamamen kullanıma yasak, kullanım esnasında ya da kurulum esnasında WhatsApp yöneticileri tarafından kontrole yakalanırsanız ceza alabilirsiniz, bu cezalar günlük / haftalık ve sınırsız olmak üzere 3e ayrılmakta. Bu arada illa ceza alacaksınız diye birşey yok sürekli son sürümlerini kullanarak ceza alma riskinizi sıfıra indirebilirsiniz. Bunun haricinde sormak istediğiniz soruları bizimle yorum olarak paylaşırsanız gerçekten sevinirim. Biz bir aileyiz, sizlerde bu ailenin birer parçasısınız, bizleri sık sık ziyaret etmeyi ve yeni bilgiler öğrenmekten kesinlikle vazgeçmeyin. Bu arada yeni modlu WhatsApp’ın adından hiç söz etmemişim yeni WhatsApp’ın adı WhatsFapp.

Bildiğiniz gibi sürümler şöyle devam etmektedir; WhatsApp Plus+ >> WhatsApp Reborn >> WhatsFapp..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2016 Bedava WhatsApp Kullanmak başlıklı yazı da android bedava whatsapp, iphone bedava whatsapp • ve turkcell bedava whatsapp hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. whatsapp silindi ve chat backup kısmını atladım , şu an sohbet ve mediaları nasıl geri getirebilirim?

 2. merhaba,
  wtsappta …… numaranız engellenmiştir diye uyarı verdi, yeniden yükledim yine aynısı. Ne yapmalıyım

  selamlar

  • Kozbon

   Merhaba Melike, WhatsApp hesabınız WhatsApp yetkilileri tarafından yasaklanmış durumda. Bu durum için yapacağınız bir şey yok lakin daha önceden paylaştığım WhatsApp+ Ban(Ceza) Sorunu başlıklı yazıya göz atabilirsiniz.

 3. 2.vodafone hattim var ama arkadaşim kullaniyor whatsaap ta kiminle konuştugunu hangi numarayla oldugunu bulabilirmiyiz tş

  • Kozbon

   Merhaba Mehmet, Arkadaşınıza vermiş olduğunuz hat sadece sağlayıcıdır bir nevi kimliktir. Yani hat üzerinden WhatsApp’ta kimin konuştuğunu öğrenmeniz imkansızdır. Bunun için sizlere sunmuş olduğumuz bazı alternatif yollar mevcut, ilk önce kişinin telefonunu alıp kendi bilgisayarınıza web.whatsapp.com üzerinden QR kodunu okutarak bağlamanız gerekmektedir. QR kodunu okuttuktan sonra WhatsApp’taki bütün konuşmalarınız olduğu gibi Bilgisayar üzerine aktarılacaktır ve bilgisayar üzerinden WhatsApp’ı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

   Eğer siz sevgilinizin ya da bir arkadaşınızın WhatsApp konuşmalarını okumak istiyorsanız öncelikle telefonunu alıp web.whatsapp.com adresine giderek telefonu sizin kendi bilgisayarınıza bağlamanız gerekmektedir. Ardından kişi bu durumu fark edene kadar siz kişinin WhatsAppına hakim olabilirsiniz. Bunun haricinde ilerleyen günlerde daha yeni alternatif yollar ortaya çıkacaktır, sabırlıkla bekliyoruz.

   İlginiz için teşekkür ederiz, iyi günler.

 4. Kozbon daha önce whatsapp reborn 1.8 de tema sorunu vardı bu çıkan son sürümle tema sorunu çözüldü fakat indirdiğim tema nın bazı yerlerinde değişiklik yaptığım zaman. “haydaaa! Whatsapp çalışmayı durdurdu” hatası alıyorum. kaldırıp tekrar yukluyorum sorun düzeliyor fakat. Yaptığım tema da haliyle gidiyor ve gayet sinir bozucu. Yardım gerekiyor. Saygılar

  • Kozbon

   Merhaba Furkan Enes, sorunu gerçekten çok iyi anlıyoruz. Bu sorunla ilk tema değiştirdiğiniz de yaşarsınız. Ardından daha sonra sorunsuz şekilde çalışmaktadır, temayı değiştirdikten sonra WhatsFapp’ın ayarlar bölümünden yedeklerini alıp telefonunuzu yeniden başlatabilir misiniz.

   • Dediklerinizi harfiyen uyguladım ama sonuç değişmedi. Aynı hatayı almaya devam ediyorum 🙁

    • Kozbon

     Tekrar merhaba, bu durum da telefonu yeniden başlatınız. Dediğim gibi hata 1 defa verdikten sonra birdaha sizi rahatsız etmemektedir.

    • Kozbon telefonumu 3. kez yeniden başlatıyorum. Hayır yine olmazsa reborn1.8 e donmem gerekecek.

 5. Kozbon indirme linki yok ne zaman gelir