WhatsOnline APK Nasıl İndirebilirim?

WhatsOnline APK Nasıl İndirebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsOnline uygulaması artık Google Play’den kaldırıldı ve bundan sonra kullanmak isteyen kullanıcıları için vermiş olduğu hizmetlerine APK olarak devam etmeye karar verdi. Sizlerde eğer Android telefonlarınız da halen WhatsOnline uygulamasını kullanmak istiyorsanız WhatsOnline uygulamasının kendi resmi sitesine giderek uygulamayı kolaylıkla telefonlarınıza indirebilir ve öyle kullanmaya başlayabilirsiniz. Son zamanlarda ödeme sorunlarının yaşanmasından dolayı bir çok kişiden şikayet mesajları almaktayız WhatsOnline uygulaması hakkında. Eğer sizlerde WhatsOnline uygulaması hakkında herhangi bir şikayetiniz var ise bunu uygulamanın yapımcısına bildirmeniz en doğru yol olacaktır. Sizler için daha önceden paylaşmış olduğumuz WhatsOnline yetkilisi ile iletişime nasıl geçebilirim sorusu hakkında WhatsOnline Merak Edilen Sorular başlıklı yazımızda detaylı bir açıklama zaten yapmıştık. Eğer sizlerde WhatsOnline uygulamasında herhangi bir sorun yaşıyorsanız bunu uygulamanın yapımcısına bildirerek kolaylıkla düzeltebilirsiniz. Sizler için WhatsOnline apk dosyasının linkini paylaşmadan önce sizlere kısaca açıklamalar yapmak isterim, WhatsOnline uygulaması bilindiği gibi Android ve İOS platformlarında çalışan ücretli yani kredi sistemi ile çalışmaktadır. Kredi satın alarak seçmiş olduğunuz kişiler WhatsApp’ta çevrimiçi olduğu vakit sizlere bildirim gönderir ve seçmiş olduğunuz kişinin WhatsApp’a giriş çıkış saatlerini düzenli bir şekilde sizlerin detaylı olarak inceleyebileceğiniz şekilde listelemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsOnline.Apk

v. 1.3 sürümünü WhatsOnline apk olarak indirmek istiyorsanız ilk olarak uygulamanın kendi sitesine giderek burada yer alan apk son sürümünü telefonlarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. http://whatsonlineapp.com/ adresine giderek kolaylıkla telefonlarınıza WhatsOnline uygulamasını Google Play gerek duymadan kolaylıkla telefonlarınıza sorunsuzca kurabilirsiniz. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra daha önceden varsa krediniz, o kredileri kullanarak birden fazla kişiyi rehberinizden seçerek yine takip etmeye başlayabilirsiniz. Uygulamanın yapımcısı ile iletişime geçmek için @whatsonlineapp adlı kullanıcıya Instagram üzerinden ya da Twitter üzerinden @whatsonline adlı kullanıcıya mesaj göndererek sorunlarınızı kolaylıkla çözebilirsiniz.

Nasıl İndirebilirim?

11.03.2016 tarihinde sorunsuz olarak http://whatsonlineapp.com/wo-yeni-1.apk adresine giderek telefonlarınıza WhatsOnline uygulamasını kolaylıkla indirebilirsiniz. WhatsOnline uygulamasını indirdikten sonra yine eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsOnline Kapandı Mı? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Merhaba play store dan silinen whats online i yukarda belirttiginiz link tenden indiremiyoruz biyle bir site yok.yardimci olurmusunuz

  • Kozbon

   Merhabalar, geç cevabım için lütfen kusura bakmayınız. Şuan için herhangi bir sorun gözükmemektedir, lütfen son bir kere daha indirmeyi deneyebilir misiniz?

 2. Market ne zmn guncellenecek kredi almadan takip edemiyorum

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, sanırım Android kullanıyorsunuz. WhatsOnline uygulamasında şuan bir kaç sorun bulunmaktadır. Sizler için uygulamanın yapımcısı ile iletişime geçmeye çalıştık lakin bizlere de sizlere olduğu gibi herhangi bir dönüş yapılmadı. Şuan bizlerde sizler gibi beklemedeyiz, eğer beklemek istemiyorsanız WhatsDog uygulamasını kullanabilirsiniz.