WhatsOnline Merak Edilen Sorular

WhatsOnline Merak Edilen Sorular

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsOnline uygulamasının yayınlanmasının ardından bir çok İphone kullanıcısının hayali gerçekleşti, WhatsOnline uygulamasını telefonuna indirerek bir çok kişiyi takip eden İphone kullanıcıları maalesef bu uygulama piyasaya çıkana kadar Android kullanıcıları gibi WhatsApp kullanan kişilerin giriş / çıkış saatlerini takip edememekteydi. WhatsOnline uygulamasının App Store’da yayınlanmasının ardından bir çok kişinin hayali gerçek olan WhatsOnline uygulaması hakkında kısaca sizlere merak edilen sorular hakkında bilgiler vereceğim. WhatsOnline uygulaması bilindiği gibi kredi sistemi ile çalışmaktadır, sizlere nasıl kredi satın alınacağından da kısaca bahsedeceğim. WhatsOnline uygulamasının şuan ki sürümü v.1.3 iken sizlere gelecek olan sürümleri nasıl kolaylıkla güncelleyebileceğinizden bahsedeceğim. Lakin sitemiz ile tanışan WhatsApp kullanıcılarına kısaca WhatsOnline uygulaması nedir bunu açıklayıp daha sonra en çok merak edilen sorulara geçiş yapacağım. WhatsOnline uygulaması sayesinde WhatsApp’ta belirlediğiniz kişilerin son görülme saatlerini takip edebilirsiniz, belirlediğiniz kişiler WhatsApp’a girdiği zaman size bildirim gönderir ve sizde bu kişileri kolaylıkla takip edebilirsiniz. WhatsOnline uygulaması bütün Android işletim sistemli telefonları ve İOS işletim sistemli cihazları desteklemektedir bunun için uygulamayı mağazanızdan kolaylıkla ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı kullandığınız zaman, takip ettiğiniz kişilerin son giriş çıkış saatlerinin listesini görebilir ve ortalama olarak ne kadar çevrimiçi olduğunu da görebilirsiniz.

WhatsOnline Kredi Nedir?

WhatsOnline uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliklerden biri olan Kredi sistemli çalışmasıdır. WhatsOnline uygulamasını kullanabilmek için bir kişiyi ve ya daha fazla kişiyi takip edebilmek için kredi satın almanız gerekmektedir. Kredi satın aldıktan sonra belirlediğiniz kişiyi bir gün boyunca takip ederseniz sistem sizden 1 kredi alacaktır, bir kişiden daha fazla kişiyi takip ederseniz takip ettiğiniz kelle başına günlük olarak 1 kredi alacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsOnline Her Zaman Çalışıyor Mu?

İşte WhatsApp’ta takip etme uygulamaların en büyük düşmanı olan İphone Bildirim Çubuğu özelliği ile Android WhatsApp’ın gelişmiş versiyonlu sürümleri WhatsOnline sürümünü ve diğer sürümleri maalesef zor durumda bırakıyor. WhatsOnline uygulamasının çalışması için karşı tarafın “çevrimiçi” statüsünün açık olması gerekmektedir. Yani WhatsApp’a girmeleri gerekmektedir, eğer takip ettiğiniz kişi İphone kullanıcısı ise ve bildirim çubuğundan cevap verme özelliğini aktif ettiyse WhatsApp üzerinden gelen mesajlara bildirim çubuğundan cevap veriyorsa maalesef WhatsApp’ta çevrimiçi olmadığı için WhatsOnline uygulaması ve WhatsOnline uygulamasına benzer olan diğer uygulamalar çalışamaz.

WhatsOnline İle İletişime Nasıl Geçebilirim?

Geçtiğimiz günlerde WhatsOnline ile karşılaştığım bir sorunu yapımcısına bildirmek için Instagram üzerinden iletişime geçmiştim, gerçekten dakikalar içerisinde dönüş yapan samimi ve oldukça nazik olan birinin cevap vermesi hoşuma gitti. WhatsOnline uygulaması sosyal medyayı yakından takip eden, kullanıcıların ve müşterisinin dilinden anlayan uygulamadır. WhatsOnline ile iletişime geçmek için bir önceki yazımıza bakabilirsiniz ve ya alt kısımda paylaşacağım linklerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 1. WhatsOnline Son Sürümünü Nasıl İndirebilirim
  • WhatsOnline sürümünü kolaylıkla takip edebilmek için, uygulamanın kendi internet sitesi üzerinden son sürümlerini kolaylıkla indirebilir ve takip edebilirsiniz. whatsonlineapp.com adresine giderek kolaylıkla son sürümlerden haberdar olabilirsiniz.
 2. Kredim Bitti Ne Yapmalıyım?
  • WhatsOnline uygulamasını kullanabilmek için krediye ihtiyacınız vardır bu uygulamada kredi satın almak için kredi kartınız ile kolaylıkla App Store ve ya Google Play’e ödeme yaparak kredi satın alabilirsiniz. Kredi satın almak için, uygulamada yer alan sağ üst köşedeki kredi işaretine dokunarak kolaylıkla kredi satın alabilirsiniz.
 3. WhatsOnline Uygulaması Bazen Çalışmıyor Neden?
  • Benzer durumlar WhatAlert ve WhatsDog uygulamalarında da yaşanmaktadır, bu sorunlar geçici ve çözülebilir sorunlardır. Kısa süreliğine sunucu / server hatası alabilirsiniz. Bunun haricinde eğer takip ettiğiniz kişi uzun süredir WhatsApp’a girmiyor ise veya farklı WhatsApp sürümlerini / versiyonlarını kullanıyor ise maalesef takip uygulamaları çalışmamaktadır.
 4. WhatsOnline uygulamasını Nasıl Takip Edebilirim?
  • Instagram uygulamasını oldukça çok kullanan bu uygulama sayesinde bütün gelişmeleri kolaylıkla Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.
  • https://www.instagram.com/whatsonlineapp/
  • https://twitter.com/whatsonline

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsOnline İndir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. İyi geceler, gelen mesajlari bildirim çubuğundan cevaplak sadece iPhone ait bir özellik mi

  • Kozbon

   Merhabalar Feride, bu özellik ilk başlarda İphone kullanıcıları için yayınlanmıştı daha sonrasında Android kullanıcıları için yayınlandı. Yaklaşık olarak 2 ay önceye kadar Android kullanıcılar da şuan cevapla özelliğini kullanabilmektedir, lakin bu özellik İphone kadar işlevsel değil. Yani İphone kullanıcıları Bildirim çubuğundan cevapla seçeneğini kullanarak son görülme saatlerini değiştirmeden cevap verebilmekteler lakin bu işlem Android kullanıcılar için geçerli değil. Sanırım Android kullanıcısınız ve bu özelliği kullanmak istiyorsunuz, bu özelliği kullanabilmek için WhatsApp uygulamasını güncellemeniz durumunda kullanabilirsiniz. Eski bir WhatsApp kullandığınız için bu tür özelliklerden maalesef ki faydalananamaktasınız.

   • Günaydın, evet android kullanıcısıyım ve bu özelliği kullanmak istiyorum. WhatsApp ı dün yeniden güncelledim, eğer bunu soruyorsanız. Yeni sürüm mü oluyor bilmiyorum teknoloji özürlüyüm 🙂 nasıl kullanacağım hakkında bilgi verirseniz sevinirim, en azından denemek istiyorum. Eğer kullanırsam giriş çıkış saatlerim yine de gözükücek mi, yoksa bir anlamı yok kullanmamın 🙂

    • Kozbon

     Merhaba Feride, 2.16.66 sürümüne gelen güncelleme ile artık sizlerde bildirim çubuğundan cevap verebileceksiniz lakin maalesef ki Android kullanıcılarda son görülme saati değişecektir. Bildirim çubuğundan cevap verseniz dahi sizi çevrimiçi olarak gösterecektir.

 2. İyi akşamlar, sabahın köründe bir soru daha sormuştum ama sanırım iletilmedi. Evet android kullanıcısıyım ve aynı zamanda teknoloji özürlüyüm, bu arada whatsapp ı dün tekrar güncelledim tabi son sürüm olarak bundan bahsediyorsanız. Yanlış anlamadıysam eğer giriş çıkış saatleri androidlerde görülüyor ama ben yine de bir denemek istiyorum, bunu nasıl yapabilirim tarif ederseniz çok sevinirim 😉
  Sevgili kozbon, ikidir soru soruyorum ne sorum nede cevabın meydanda yok, hani istemiyorsan sormıyım sorduğum soruyu nerden nasıl takip edeyim anlamadım vallahi bari bu konuda yardımcı olsan diyorum 😉

  • Kozbon

   Merhaba Feride, öncelik olarak geç cevabım için kusura bakma lütfen son zamanlarda sağlık sorunları ile başım belada. Her neyse lafı çok uzatmadan direk sorunuza cevap vereyim, estağfurullah efendim öyle demeyin eğer daha önceden sormuş olduğunuz sorular var ise daha şuan beklemede olabilir ona da elbet cevap vereceğim. Evet, bundan yaklaşık olarak 1 ay önce WhatsDog uygulaması ile hem Android kullanıcılar hemde İOS kullanıcılar istediği kişilerin son görülme saatlerini ücretsiz bir şekilde takip edebilmekteydi lakin şuan için bu sistem geçici olarak WhatsApp tarafından engellenmiş durumdadır. İlginiz için teşekkür ederim.