WhatsProfile Nedir?

WhatsProfile Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp uygulamasını kullanan kişilerin kullanması gerektiğini düşündüğüm bir uygulama ile karşınızdayım. Son zamanlarda buna benzer birçok WhatsApp yardımcı uygulaması piyasa da yer almakta. Şimdi ise sizlere bugün WhatsProfile uygulaması hakkında bilgiler vereceğim, Google Play’de ücretsiz olarak yayınlanmış olan WhatsProfile uygulamasıyla rehberinizde kayıtlı olan bütün arkadaşlarınızı tek bir liste halinde son görülme saatlerini, durumlarını, profil resmini, profil resmini ne zaman eklediğini WhatsProfile uygulamasıyla kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Ayrıca rehberinizde kayıtlı olmayan bir kişinin WhatsApp bilgilerini de rehberinize eklemeden WhatsProfile uygulamasıyla kolaylıkla tespit edebilir ve o kişi hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olabilirsiniz. Sadece bu kadar mı? WhatsProfile uygulamasıyla bir kişinin bütün profil hareketlerini takip edebilirsiniz, o kişinin son görülme saatinin ne zaman değiştiğini, profil resmini ne yaptığını, ne zaman profil resmini değiştirdiğini ve durum hareketlerini sizler için WhatsProfile uygulaması takip edebilir. Tabi bu tür istekler için WhatsProfile uygulaması ücret talep etmektedir, haftalık ve aylık olmak üzere WhatsProfile uygulamasında Premium üyelik satın alarak sizlerde WhatsProfile uygulamasını ücretli olarak kullanarak daha fazla özelliğe sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsProfile Özellikleri Nelerdir?

  • Rehberinize bir kişiyi eklemeden direk olarak WhatsProfile üzerinden kim olduğunu sorgulayabilirsiniz. WhatsProfile uygulaması eğer ki sorgulayacağınız numaranın gizlilik ayarları herkese açık ise sizlere o kişi hakkında bilgi verir. Mesela, o kişinin profil resmini, durumunu – son görülme saatini sizlere sunar.
  • WhatsApp’ta arkadaşlarınızı tek bir liste şeklinde WhatsProfile sayesinde sorgulayabilir ve WhatsApp arkadaşlarınızın ne yaptığını daha hızlı bir şekilde görebilirsiniz.
  • İstediğiniz kişileri takibe alarak o kişilerin profil değişiklik hareketlerini takip altına alabilir ve yeniliklerden daha kolay bir yoldan haberdar olabilirsiniz.

WhatsProfile Ücreti Ne Kadar?

WhatsProfile uygulamasının 2 tip üyelik seçeneği vardır bunlar; Aylık Plan ve Haftalık Plan olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Haftalık plan Aylık plana göre biraz pahalı diyebiliriz.

Aylık Plan: 3 numarayı takip edebilirsiniz ve günlük daha fazla kişiyi sorgulayabilirsiniz; aylık sadece 20TL.

Haftalık Plan: Yine aynı şekilde 3 numarayı takip edebilir ve günlük sorgulama limitiniz normal üyeliğe göre daha fazladır. Haftalık ücreti ise 5,99TL’dir.

WhatsProfile Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

WhatsProfile uygulamasını indirip sizlerde birilerini takibe almak istiyorsanız hemen Google Play üzerinden indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. WhatsProfile uygulamasının kullanımı kolay, anlaşılabilir bir tasarıma sahip olduğundan dolayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

WhatsProfile Üyelik Nasıl Satın Alabilirim?

WhatsProfile uygulamasında üyelik tipinizi değiştirip Aylık & Haftalık olmak üzere Premium üyeliğe geçiş yapabilirsiniz. Sizlerde Premium üye olmak istiyorsanız, WhatsProfile uygulamasından Ayarlar kısmından üyelik ayarlarınızı kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

*Kozbon adresinin WhatsProfile ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Sadece tanıtım amaçlı yazılmış bir yazıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Jailbreak Olmadan İphone 2 Tane WhatsApp Kullanmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.