WhatStat Nedir?

WhatStat Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’ın yardımcı programlarından biri olan WhatsDog’un ve WhatAlert’in kopya uygulamalarından, birebir aynı görevleri yapan uygulamalarından biri. Lakin oldukça tercih edilmeyen uygulamaya benimde nedense bir türlü kanım ısınamadı. Uygulamayı çok kişi kullanmıyor, WhatsDog kadar popüler değil ki zaten hiçbir uygulama WhatsDog kadar bonkör olamaz diye düşünüyorum. Her neyse sizlere WhatStat uygulamasının görevlerinden bahsedeyim; Uygulamanın boyutu oldukça hafif, maksimum 4MB dosya genişliğinde. Görevi ise; sizin günde kaç tane mesaj gönderdiğinizi sayar (ki zaten bu WhatsApp’ın ayarlar kısmında var), bugün en çok kiminle konuştuğunuzu, en çok kime mesaj gönderdiğinizi gösteren bir uygulama. Ve bu uygulama ücretli, yani bunları da görebilmeniz için sizden ücret talep ediyorlar. Bence Google Play’in en gereksiz uygulamalarından biri olan WhatStat uygulamasına ücret ödemenize gerek yok, toplamda kaç mesaj gönderdiğinizi WhatsApp Ayarları >> Hesap >> Şebeke Kullanımı kısmından kolaylıkla erişebilirsiniz ve ayrıca bu kısımdan toplamda kaç mesaj gönderdiğinizi, kaç mesaj aldığınızı, kaç arama yaptığınızı kaç arama geldiğini ve daha fazlasını görebilirsiniz. Yani kısaca şunu diyebiliriz, WhatStat uygulaması sizin günlük ve haftalık ne yaptığınızı sayan, saklayan ve sizlere istatistik olarak sunan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde neler yaptığınızı, kaç dakika WhatsApp kullandığınızı ne kadar çok WhatsApp bağımlısı olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Bir de herkes tarafından sorulan bir soruyu da açıklamak isterim, bu meşhur olan uygulama WhatStat uygulaması ücretli midir, eğer ücretliyse ne kadar? İşte gelin bunu tartışalım.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatStat Ücretli Mi?

WhatStat uygulamasının görevleri bu kadar, bunun haricinde ek olarak kullanmak istediğiniz WhatsDog uygulamasını da telefonunuza kurarak sevdiğiniz kişiyi ya da arkadaşınızın WhatsApp’a giriş / çıkış saatlerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Şunu da belirtmek isterim ki, WhatsApp’ta günde 30 milyardan daha fazla mesaj gönderilmekte, bu can cazım olan WhatsApp uygulamasını gereksiz uygulamaları kullanarak yormanın bir anlamı yok, ayrıca en kısa zamanda hatta şuan yavaş yavaş herkesin telefonuna gelen güncellemeler sayesinde artık WhatsApp daha renkli. WhatsAppa gelen güncelleme sayesinde artık yeni gülücüklere sahibiz. Bana WhatsApp hakkında ve ya WhatsApp yardımcı uygulamaların hakkında sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Merhaba kozbon defalarca mesaj gonderdigim halde mesajlarimi yorum bolumunde goremedim dahasi sorulariminda cevaplarini alamadim.yaptiklarinizi takdirle karsiliyor sabirla sorulan ayni sorulara tek tek cevap verdiginiz icin tebrik ediyorum. Benim sorularimada cevap vereceginizi umuyorum. Optimist olucam mesajlarimi belkide gormediginiz icin cevaplamadiginizi dusunuyorum ve sizden [E-POSTA SİLİNDİ] adresine whatsdog yeniden aktiflestiginde bildirim gondermenizi rica ediyorum.sabrinizi koruyun ve saglikli mutlu kalin.

    • Kozbon

      Merhabalar efendim, gerçekten son zamanlarda aşırı derecede yoğunum ve bir çok olay üst üste gelince sizlerle ilgilenemedim bunun için lütfen kusura bakmayınız. Mail adresinizi not aldım, WhatsDog uygulaması çalışacağı vakit sizlere bildirimler göndereceğim. İlgileriniz için ben teşekkür ederim.

  2. Kişiye ait kaç msj atmış bunu gösteriyor mu yoksa toplam msji mi gösteriyor örneğin ayseye 30 msj atti diye mi gösteriyor yoksa günlük su kadar msj atti diye mi