Whispto Nedir?

Whispto Nedir?

Oğuzhan Urulu ve Ayhan Dorman tarafından kurulan sesli bir sosyal ağ niteliğinde olan Whispto, daha kurulduğu ilk anlardan itibaren yankı uyandırdı. Türkiye’nin ilk sesli sosyal platformu olma özelliği ile özgün bir başarı elde eden uygulama sahipleri de uygulamanın bir hayli ilgi çekeceğini düşünüyorlar. İnsanların duygu ve düşüncelerini birbirlerine 1 dakikalık ses kayıtları ile atabilecekleri bu uygulama ile iletişim ağlarına farklı bir boyut getiriliyor. Uygulamanın hem Android hem de İOS destekli olması ise bütün kullanıcıların hizmetine sunulan bir uygulama niteliğine sahip olmasını sağlıyor. Akıllı telefonların yanın da bir de tablet cihazlar tarafından da desteklenen uygulama, diğer kullanılan bütün sosyal ağlar gibi kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Whispto, indirildiği ilk andan itibaren kullanıma hazır bir uygulama. İster kayıt olarak ister de Facebook adresi üzerinden uygulamaya giriş sağlanabiliyor. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra ise arkadaşlarınızı ister Facebook ister de rehberiniz aracılığı ile ekleyebiliyor ya da onların da bu uygulamaya katılması için onlara davet gönderebiliyorsunuz. Gönderilen ses kayıtlarını mesaj olarak aktarabilir ya da favorilerinize alabilirsiniz. Ayrıca bütün gönderdiğiniz ya da aldığınız ses kayıtlarını Facebook ve de Twitter’da istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Hiçbir kota sınırı olmayan uygulama içerisinde istenilen sayıda ses kaydı gönderilebilir ve de karşı taraftan alınabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2015’in En iyi Telefonları başlıklı yazı da en iyi akıllı telefonlar listesi 2015 hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.