Windows 10 Duvar Kağıtları

Windows 10 Duvar Kağıtları

Yeni piyasaya sürülen  Windows 10 güncelleştirmesi sayısız  cihaza girecek olması bir yana Microsoft’un asıl amacı yeni geliştirdiği işletim sistemini 2 – 3 yıl gibi bir sürede 1 milyara yakın  cihaza yüklemektir.  Bu esnada da  en fazla dikkat çekecek olan şeylerden biri de  Windows 10’un yeni oluşturduğu  duvar kağıtları olmuştur.

Bu nedenle Microsoft, Windows 10 duvar kâğıtlarının tanıtılmasına ve kullanılmasına büyük önem vermektedir.  YouTube aracılığı ile tanıtılan yeni videoda Windows 10‘un gözde olan”hero” masaüstü resminin ne gibi çalışmalardan sonra oluşturulduğu yazılmaktadır. Şirket bu duvar kağıdını oluştururken sisten,  lazerlerden,  LED ışıklarından ve Windows’un logosundan yararlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ormanın üzerinde sisle bezenmiş bir resimle mi başlamak isterseniz bilgisayardaki işlerinize yoksa daha soyut bir resimle bütün duygularınızı harekete geçiren bir duvar kâğıdı ile mi? Ya da size gerçekmiş gibi gelen uçsuz bucaksız bir gökyüzünün ve uçurumun mu fotoğraflarını görmek mi istersiniz.  Windows 10’un yeni geliştirmiş olduğu duvar kağıtlarını gerçek anlamda kullanmak istiyorsanız bunun piyasaya çıkmasını beklemenize gerek yok.  Sayfamızdan hemen görebilirsiniz.

Windows 10’un minimum 1920 x 1200 mega  piksel olan çözünürlüğündeki duvar kağıtlarının bir kısmı da 4K çözünürlüğündedir. Yani, 3840 x 2160 mega pikseldir. Yeni çıkan bu duvar kağıtların bazıları da çift monitörlü geliştirilen sistemlere göre ayarlanmıştır. 3840 x 1200 mega pikseldir.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Windows 10 Oyunları Açar mı? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.