Windows 10 Hızlı Mı?

Windows 10 Hızlı Mı?

Geçtiğimiz günlerde gündemi bomba gibi sallayan Windows 10 nihayetinde artık güncellemelerini yavaş yavaş tamamlıyor ve bir çok kişi Windows 7’den Windows 8’den Windows 10’a geçiş yapıyor. Peki Windows 10 güncellemesi nasıl yapılır hemen bu kısa soruyu yanıtlayarak Windows 10 Hızlı Mı? sorusuna geçmek isterim. Windows 10 güncellemesini yapabilmeniz için öncelikle kullanmış olduğunuz Windows 7 ve Windows 8 sürümlerine gelen güncellemeleri güncelleyiniz ve ardından sağ alt köşede belirlenen “Rezerve Edin” kısmında yer alan seçeneğine tıklayın. Daha sonra açılan pencerede rezervasyon için e-mail adresinizi girdikten sonra, vakti geldiği zaman Windows 10’u bilgisayarınıza inecek ve size haber verecektir. Rezervasyondan sonra sizleri ilerleyen günlerde sürekli rahatsız edecek olan bir pencere çıkacaktır, bu pencere yardımıyla Bilgisayarınızı Windows 10’a ücretsiz olarak yükseltebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hatırlatmak isteriz ki, Windows 10 şuan için sadece masaüstü ve tabletlerde mevcut olup ilerleyen zamanlarda telefonlara da gelecektir.

Bilgisayarınızı güvenle Windows 10’a yükselttikten sonra yeni Windows 10 performansını göreceksiniz ki diğer sürümlere göre daha hızlı ve daha kullanışlı. Windows 10’da tamamen kullanıcıya hitap edilmektedir. Windows 7 ve 8’de en hızlı tarayıcı olan Chrome bile Windows 10’un kendi tarayıcı hızını geçememiş olup Windows 10’un hızına ulaşamadı.

İlerleyen günlerde Windows 10 hakkında neler olacağını bilemeyiz, çünkü Windows 7 ve 8’de çıkmış olan güncellemeler Windows 7 ve 8’i oldukça yavaşlattığını hatırlıyoruz. Umarım Windows 10’da bu sorunlar ile karşılaşmayız. Bizlere Windows 10 hakkında sormak istediğiniz soruları alt kısımdan iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2015 Windows 10'a Nasıl Geçilir? başlıklı yazı da windows 10 a nasıl geçilir, windows 10 a yükseltme ve windows 10 bedava hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.