Windows 10 Şifre Kaldırma

Windows 10 Şifre Kaldırma

 Şimdi bu konumda sizlere windows 10 şifre kaldırma nasıl yapılır bunu anlatmaya çalışacağım. Microsoft tüm işletim sistemleri için bundan sonra şifre koyma gibi bir olanak sağlamış durumda koyduğunuz bu şifre sayesinde PC’ niz sadece sizin emrinizde oluyor fakat bundan sonra ise akıllara şu soru geliyor evet ben bir şifre koydum ama windows 10 şifremi nasıl kaldırabilirim. windows 10 şifrem olmadan oturum açabilir miyim. windows 10 şifresini nasıl kaldırabilirim bunlar tamamen mümkün müdür?

Sponsorlu Bağlantılar

Evet aslında tahmin edebiliyorsunuzdur windows 10 ‘ u açtığınız da karşınıza bir şifre ekranı çıkıyor bazı insanlar ise bilgisayarlarının açılması sırasında tam anlamıyla açılmadan önce şifre sormasını istiyor bu sayede kendilerinin daha güvende olduğunu düşünüyorlar hem veri kaybı olmayacak hem de PC’ lerini davetsiz misafirlerden koruyacak. Fakat bu yöntemi deneyim bir süre sonra bundan sıkılan kişilerde var bunun bir gereksiz zaman kaybı olduğunu düşünüyorlar aslına bakarsanız ben de bunun gereksiz bir zaman kaybından başka bir şey olmadığını düşünüyorum. Bu nedenle pişman olup bu yöntemden windows 10 şifre kaldırmayı deniyorlar.

Dilerseniz basit bir yöntemle şifre nasıl kaldırılır onu anlatalım. Bu yöntem Windows 8,1’ den alınmıştır.

İlk yapmanız gereken Windows 8 ya da 8,1’ de “DOS” menüsüne basmanız oraya “userpasswords2” yazıp entera basmak. Bu noktadan sonra sıralamayı takip etmeniz yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Windows 10 Duvar Kağıtları hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.