Windows 10 Wallpaper

Windows 10 Wallpaper

Sponsorlu Bağlantılar

Dilerseniz aslında Windows 10 wallpaper nedir?önce bunun ne demek olduğundan bir bahsedelim belki bilmeyenler ve de bu işe yeni başlamış olanlar vardır. Aslında walpaper İngilizce bir kelimedir ve anlamı ise duvar kağıdı demektir. Biliyorsunuz ki bugün herkesin evinde bir bilgisayar var bu bazen PC şeklinde bazen de diz üstü şeklinde değişebiliyor hepsi aynı işlevi yapmış olsa da özellik itibariyle de birbirinden değişiyor. Bu noktadan sonra insanların bilgisayarlarındaki özelleri de kendi aralarında değişmekte bazıları bilgisayarlarının masa üstünde canlı resimleri tercih ederken bazıları da daha tablovari resimleri tercih ediyor işte biz de bu bilgisayar masa üstündeki resimlerin tamamına walpaper diyoruz aslında biz demiyoruz bu tamamen bu şekilde kavramsallaşmış. Genellikle insanlar pc üzerinde eğer ki genç yaşta ise ya futbol takımlarını ya da araba resimlerini tercih ediyor daha olgun yaşta olanlar ise biraz daha doğa resimlerinden oluşan resimleri tercih ediyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

İşte bu resimlere alternatif olarak Windows 10’ da kendi walpaperlerini tercih etmiş aslında birkaç yenilikler yapıp piyasaya çıkarmış ama bakalım kin ne kadarını tercih edecek.

Windows 10 3 tane duvar kâğıdı tasarlamış bunlar:

  1. Kahraman Wallpaper
  2. 4K Wallpaper
  3. Other

Bu duvar kağıtlarının aslında hepsi bir birinden farklı özelliklere de sahip durumda bakalım senin tercihin hangi yönde olacak kahraman mı, 4K ‘mı yoksa Other’ mi?

 

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Windows 10 Duvar Kağıtları hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.